Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Blossom  (Okunma sayısı 16243 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 06, 2008, 09:42:48 öö
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

sevgili blossom bilgili,seviyeli,arastırmacı ve karsındakı kısılerı kırmadan dusuncelerını sonuna kadar savunana bır arkadasımız olarak tanıyorum.Nıce senelere sevgılı blossom.

Mart 06, 2008, 06:02:22 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

sevgili blossom bilgili,seviyeli,arastırmacı ve karsındakı kısılerı kırmadan dusuncelerını sonuna kadar savunana bır arkadasımız olarak tanıyorum.Nıce senelere sevgılı blossom.
Çok teşekkür ederim bu onur verici sözleriniz için Sevgili DaVinci, dilekleriniz için de ayrıca teşekkür ederim size...

Sevgilerimle,

Nisan 15, 2008, 03:56:37 ös
Yanıtla #22
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın blossom un profesyonel ve allah tarafından özenle seçilmis bir akademisyen olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar feminist düşünce tarzı dinimize ve benim kişisel görüşlerime ters düşsede elbet kendisini haklı gördüğü ve doğrularına inanmasını sağlayan nedenleri vardır. Sayın blossomun büyük bir şehirde (muhtemelen istanbulda) ikamet ettiğini, pek büyük olmayan bir üiversitede akademisyen olduğunu düşünüyorum. Pek büyük bir üniversitede çalışmadığını düşünmemin nedeni, genellikle yaşi ileri olan ve yüksek tecrübeli olanları bu tarz üniversiteye alıyor olmaları.Fakat profesyonel ve bilgiye aç bir akademisyen olarak kendisini doğru bildiği yolda hırslı biçimde devam ettiren, yüce rabbimizin ona verdiği ruhsal gücü bilgiye ve bilginin arayışınana adamış olan başarılı bir bayan olarakgörüyorum..
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 15, 2008, 04:01:57 ös
Yanıtla #23
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Asli,

sn. blossom, Türkiye'nin en büyük üniversitesinde...

Nisan 15, 2008, 04:06:55 ös
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

Hangi üniversitede sn.skullg?

Nisan 15, 2008, 04:09:22 ös
Yanıtla #25
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn. Santander,

sn blossom küçük üniversitede çalışmaz o yüzden hangisinde çalışıyorsa çalışsın çalıştığı üniversite kesin büyüktür

Nisan 15, 2008, 04:27:38 ös
Yanıtla #26
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın SkullG,

Daha önceki mesajınızda
Alıntı
sn. blossom, Türkiye'nin en büyük üniversitesinde...
diyorsunuz. enbüyük üniverisitelerinden birinde demiyorsunuz.Bu durumda hangi üniversitede olduğunu bildiğinizi ima etmiş oluyorsunuz.

Sonra
Alıntı
sn blossom küçük üniversitede çalışmaz o yüzden hangisinde çalışıyorsa çalışsın çalıştığı üniversite kesin büyüktür
gibi durumu kurtarmaya çalışan bir mesaj atıyorsunuz.

Biliyorsanız söyleyin bizde bilelim.Söz konusu üniversiteye gidip masonlar.org sitesinde "blossom" nicli üye kim diye araştırma yapıp kimliğini araştıracak halimiz yok :) Endişe etmeyin
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 15, 2008, 04:30:03 ös
Yanıtla #27
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn. asli,

ikinci mesajda kesin "en" büyüktür yazacakken "en" yazmayı unutmuşum. sadece blossomun sizinde bahsettiğiniz aziminden ötürü böyle bir methiyede bulunmak istemiştim. yoksa bildiğimden değil

saygılarımla.

Nisan 15, 2008, 06:10:23 ös
Yanıtla #28
  • Ziyaretçi

Sayın Aslı,

Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Değer verip yazmış ve beni onure etmişsiniz. Aslına bakarsanız feminist değilim, sadece günümüzde bile kadınlara uygulanan ayrımcılıktan çok şikayetçiyim. Emin olunuz ki bunu akademik çevre içinde bile görebiliyorsunuz ve artık ben bu durumdan çok sıkıldım. İslam kadını yücelten bir dindir (erkekten üstündür demiyorum), bu sebepten ötürü dinimize aykırı şeyler söylediğime inanmıyorum. Ayrıca Ankara' da yaşıyorum, Ankara Üniversitesinde akademisyenim. Sayın skullG' nin bahsettiği gibi büyük bir üniversitedeyim ve Ankara Üniversiteli olmaktan büyük gurur duyuyorum.

Sayın skullG, teşekkür ederim güzel sözleriniz için :)

Saygılarımla,

Mayıs 05, 2008, 09:40:48 ös
Yanıtla #29
  • Uzman Uye

Sesini duydugum guzel insan :)

Suan Konya'da bir panelde :) Ta oradan bile ogrencilerini yonlendirmeye devam ediyor, arkadaslarini da istekleriyle sanki yanlarindaymis gibi ilgilenmeye...Sistematik hoca baska oluyor ne de olsa :)

Muhabbetle
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2008, 09:44:35 ös Gönderen: Kirlangic »