Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Ynt: Merhaba...  (Okunma sayısı 1305 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 13, 2012, 12:42:04 öö
  • ÖMBL Üyesi
  • Yeni Katilimci
  • *

Sayın Masonlar ve Hariciler,

Herşeyden önce harici üyelik başvurumu kabul eden siz adminine tesekkurlerimi, şükranlarımı sunarım.
Yıllardır masonluk ve masonlar hakkında kitap, makaleleri elimden geldiğince takip etmekteyim. Masonluk ile ilgili araştırmalarımı gerek mesleki eğitimim, gerekse iş hayatım ile ilgili öncelikli gereksinimlerim sebebi ile yeteri kadar sürdürememekteydim.
Bir süredir sitedeki konuları inceliyorum ve elimden geldiğince kavramları özümsemeye çalışıyorum. Siete bünyesinde daha önce elime geçen kitaplardan veya internette bulduğum makalelerden çok daha derinlemesine, detaylı işlenmiş bilgiler bulunduğunu görüyorum. Hepsini okumak çok keyifli olacak.
Umarım işlediğiniz konuları gün geçtikçe derinlemesine öğrenir ve kendimce katkı sağlama fırsatı edinirim.

Saygılar ve selamlarımla,
ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ

Kasım 13, 2012, 11:55:20 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Merhaba Sayin Attalos. Hosgeldiniz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 13, 2012, 12:08:06 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Alıntı
Umarım işlediğiniz konuları gün geçtikçe derinlemesine öğrenir ve kendimce katkı sağlama fırsatı edinirim
.

Sayın Attalos ; Öncelikle Hoşgeldiniz  öncelikle üstteki alıntınız da hoşuma gitti .
Kolay gelsin ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus