Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 3233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 09, 2014, 03:47:11 öö

Merhaba değerli masonlar.org üyeleri

Ben Ahmet Can Mısırlıoğlu. Can ismini kullanmayı tercih ediyorum.20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Önemli bir reklamcı olma hedefi içerisindeyim. Üyeliğim çok önceden kabul edilmesine rağmen babamın sağlık sorunları yüzünden bir süre hastane okul ev arasında gidip geldim ve internete bakamadım. Öncelikle başvuru formumu kabul eden site yöneticilerine teşekkür ederim.

Bir insanın kendine her zaman bir şey eklemeye çalışması gerektiğini düşünüyorum. Hem birey olarak hemde bir topluluk olarak. Bu nedenle tarihte yer etmiş önemli insanları ve önemli toplulukları araştırma gibi bir hevesim var. Topluluk bazında, düşünce yapısı olarak ilgimi en çok çeken topluluk ise masonluk. Bu yaşta mason olmak istiyorum demek küçük çocukların astronot olacağım demesi gibi bir şey biliyorum. Bu yüzden böyle hedefler içinde değilim. Öncelikli olarak amacım, düşünce yapısı olarak bana yakın gelen bu topluluğu iyice araştırmak ve entellektüel bir topluluk olduğunu düşündüğüm forum üyeleriyle iyi ilişkiler kurmaktır.

Ekim 09, 2014, 08:19:26 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Merhaba Can hoşgeldin umarım aradıkların çıkar karşına..
     -Saygılarımla

Ekim 09, 2014, 02:13:02 ös
Yanıtla #2
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Merhabalar sn. Mısırlıoğlu, öncelikle geçmiş olsun, umarım sağlığınız daha iyidir. Foruma hoş geldiniz. Forumda araştırmak istediğiniz bir çok konuda bilgi bulabilir ve doyurucu tartışmalara dahil olabilirsiniz.
Sevgi ve Saygılarımla...
In lumine tuo, videbimus lumen....

Ekim 09, 2014, 02:23:50 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Sayın Ahmet Can Mısırlıoğlu; Foruma hoş geldin ....
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ekim 16, 2014, 01:29:35 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Misirlioglu,

Hoşgeldiniz.

propulsion
Nosce te Ipsum

Ekim 16, 2014, 09:54:14 öö
Yanıtla #5
  • Yeni Katilimci
  • *

Merhaba Misirlioglu,

Hoşgeldin.

Ekim 16, 2014, 01:13:22 ös
Yanıtla #6
  • Yeni Katilimci
  • *

Merhaba değerli masonlar.org üyeleri

Ben Ahmet Can Mısırlıoğlu. Can ismini kullanmayı tercih ediyorum.20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Önemli bir reklamcı olma hedefi içerisindeyim. Üyeliğim çok önceden kabul edilmesine rağmen babamın sağlık sorunları yüzünden bir süre hastane okul ev arasında gidip geldim ve internete bakamadım. Öncelikle başvuru formumu kabul eden site yöneticilerine teşekkür ederim.

Bir insanın kendine her zaman bir şey eklemeye çalışması gerektiğini düşünüyorum. Hem birey olarak hemde bir topluluk olarak. Bu nedenle tarihte yer etmiş önemli insanları ve önemli toplulukları araştırma gibi bir hevesim var. Topluluk bazında, düşünce yapısı olarak ilgimi en çok çeken topluluk ise masonluk. Bu yaşta mason olmak istiyorum demek küçük çocukların astronot olacağım demesi gibi bir şey biliyorum. Bu yüzden böyle hedefler içinde değilim. Öncelikli olarak amacım, düşünce yapısı olarak bana yakın gelen bu topluluğu iyice araştırmak ve entellektüel bir topluluk olduğunu düşündüğüm forum üyeleriyle iyi ilişkiler kurmaktır.

Sayın. Mısırlıoğlu öncelikle hoşgeldiniz.
Söylediklerinizde samimiyeti algılayabiliyorum.
Masonlar.Org büyük bir kaynak. Sadece masonluk ile ilgili değil. Burada birçok merak ettiğiniz Örn: Felsefe, Hukuk,İnanç alanlarında da bilgiler bulabilirsiniz.
Ben kendi adımada şunu düşünüyorum.

Evet bu platformda birçok şey öğrendim. Burada olmayı da çok istemiştim.
Peki ben bunu hayatıma nasıl aktardım ?
Kimlerle paylaştım ?
Kime, nasıl faydalı oldum.
Zira bu cevapları kendime veremediğim zamanlarımda oldu. E bilgilinin önemi neydi ? Burada öğrendiklerimizin amacı neydi ?
Foruma üye olmak, bizi Mason yapmayacak.
O zaman amacımız ne olmalı ?
Şayet kime yararlı olmalıydık. Cevabım çok basitti. Öncelikle kendime, burada edindiğim bilgi,birikim için kendime yararlı olmalıydım.
Kendi devrimimi, kendi yükselişimiz hazzına varmalıydım.
Masonluk hakkında birçok bilgiyi burada bulacaksınız.
Şahsen benim için çok yararlı bir kaynak oldu.

Hoşgeldiniz (:

Kasım 02, 2014, 06:09:29 ös
Yanıtla #7

Merhabalar Sayın Mısırlıoğlu. Hoş geldiniz.
Sanat herkes içindir ve evrenseldir.

Kasım 02, 2014, 09:47:23 ös
Yanıtla #8

Hoşgeldiniz Sn. Mısırlıoğlu. Önemli bir reklamcı olmayı hedeflediğinizi söylemişsiniz. Peki önemli bir reklamcı olan Sn. Mısırlıoğlu ile bir akrabalığınız var mı?

Kasım 02, 2014, 10:31:20 ös
Yanıtla #9

Öncelikle güzel mesajlarınız için teşekkür ederim. Çok yazmak yerine çok okumayı tercih ediyorum bu yüzden forumda çok mesaj gönderemiyorum. Ayrıca ilgilendiğim başka alanlarda olduğu için her zaman vakit ayıramıyorum.
 Sn. resurrected bana bir soru sormuş. Eğer Hakkı Mısırlıoğlu'ndan bahsediyorsanız evet kendisi akrabam olur. Kendisinin yarattığı ürünleri takip ederim ama yanlış anlaşılmasın asla kendisini ileride ki güvencem olarak görmedim. Aksine ondan daha iyi bir reklamcı olmak istiyorum. Tabi ki şu an yolun çok başındayım. Umarım hedeflerime ulaşırım.