Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Saygılar abicim  (Okunma sayısı 4885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 26, 2007, 10:43:53 öö
  • Ziyaretçi

Öncelikle beni Af ettiğin  ve ambargoyu kaldırdığın için teşekkür ederim.
İnanki sadece LuckyEye beni kışkırttığı senin için abuk subuk şeyler yazdım.
O bana söyledi ben yazdım.Tek amacının seni zayıflatmak olduğunu söyledi.
Msnden insanları örgütlüyor yanlış bilgiler veriryor ve o kadar yalan söylüyorki inanmazsınız.
bunları neden yazıyorum insanlar bu kişiye dikkat etsinler
İslamcı faşistlerden korkun

saygılar............

Kasım 26, 2007, 10:51:28 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Turkmen,

Konu "Merhaba" bolumune tasinmistir. Bazi konularda ders aldiginizi ve daha olgun bir karakterle gelmis oldugunuzu goruyorum (umuyorum). Tekrar hosgeldiniz.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2007, 12:23:55 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 26, 2007, 10:59:54 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

''İnanki sadece LuckyEye beni kışkırttığı senin için abuk subuk şeyler yazdım.
O bana söyledi ben yazdım.''   ??? ???
sen düşünemiyo musun neyin söylenip söylenmiyeceğini..Milletin kışkırtmalarına gelecek kadar basitim mi demek istiyosun burda ::) hatalarını başkalarına yüklemek kadar kolay olanı var mı acaba..(!)

Kasım 26, 2007, 11:07:46 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Turkmen,

Kisisel hakaretlere izin verilmedigini hatirlatmak isterim. Uzun bir aradan sonra geri gelmis bulunuyorsunuz. Sizden hassas oldugumuz konularda daha dikkatli olmanizi rica ediyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 26, 2007, 11:10:33 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Sayin Turkmen,

Konu "Merhaba" bolumune tasinmistir. Bazi konularda ders aldiginizi ve daha olgun bir karakterde gelmis oldugunuzu goruyorum (umuyorum). Tekrar hosgeldiniz.

Saygilarimla
Sevgili mason bende tekrar hoşbulduk diyorum..
insanlar ancak ders alarak olgunlaşır.
bende kimlerin gerçek dost olduğu konusunda dersimi aldım.
Lucky gibi arkadaşlardan duyduğum  ikitane Antimasonik  söylemler yüzünden çok önyargılı davrandım.
 saygılar...........

Kasım 26, 2007, 11:11:03 öö
Yanıtla #5
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin LuckyEye,

Yukaridaki ikazi sizinde dikkate almanizi rica ediyorum.

Saygilarimla

Kasım 26, 2007, 11:13:47 öö
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Admin adamın benimle ilgli olan ithamına bakın kim kimi kışkırtıyor yapmayın Allah aşkına madem ben kışkırttım ispat etsin bana forumu reklendirmek için adminle ortak çalışıyorsun diyorlar şimdi çıkıp yazsam buraya öyle asılsız birşey siz ne yaparsınız?
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 26, 2007, 11:19:31 öö
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Ben ne dedim sana be adam atma buraya bana attığın tonla özel mesajı sererim rezil rüsva olursun iftiracı herif işim gücüm yokda milletimi örgütleyeceğim tek amacım kimi zayıflatmakmış Hey Yarabbim hep benimi buluyor yahu...
sevgili gökalp abi bak sen bana yaz dedin bende yazdım.
Amacım sadece hatamı düzeltmekti ve özür dileyeceğim insanlardan özür diledim.
Üstelik sen beni buldun ben seni bulmadımki :)
kızmayada gerek yok sen bana dedinki bana özelden bir iki mesaj at, yöneticiler özel mesajları okuyorlar.
beni tanımadığını düşünmasinler demedinmi?
Bende sana mesaj attım.Sanki seni tanımıyormuşumda shemueli tanıyormuşum gibi mesaj attım.
senin planındı yöneticilerde böylelikle aramızda bir bağ olmadığını düşünecekti......

neyse herkese saygılar ben hatamı düzelttim ve vicdanımı rahatlattım...
özürmüde muhattaplarıma ilettim...

Kasım 26, 2007, 11:25:14 öö
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Sn. Admin adamın benimle ilgli olan ithamına bakın kim kimi kışkırtıyor yapmayın Allah aşkına madem ben kışkırttım ispat etsin bana forumu reklendirmek için adminle ortak çalışıyorsun diyorlar şimdi çıkıp yazsam buraya öyle asılsız birşey siz ne yaparsınız?
Ah nerde keşke adminle ortak çalışsan ne güzel iki gelirim olur.
admin bana Maaş verir değilmi ;D
işte gökalp baylan sen busun,nasılda hemen iftira atmaya hazırsın.
Ben nasıl ıspatlıyayım msnden yazdın.ben yalan bir kere söledim günlerdir vicdanım sızlıyor.
sen mahsumsan neden sitedeki diğer kardeşler değilde özellile seni söylüyorum.
neden diğer arkadaşlara bir şey demiyorum.

Kasım 26, 2007, 11:27:04 öö
Yanıtla #9
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Forum Kurallarını hepimizin yeniden okumasında büyük yarar olduğunu düşünüyorum.

özellikle 2. fıkrayı

"2) Forumlarımızda, aşağılayıcı, alaycı, başkalarını küçümseyen, admine veya
kullanıcılara saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret
dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, başka kullanıcıların kimliğini
açıklayıcı, kopya yazılım, warez, crack, nocd, şifre kırma, hack ve hile kullanımıyla
ilgili,  uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara,  kişilik haklarına veya toplumun genel ahlak kurallarına aykırı din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konular açmak ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara taşımak yasaktır."

"Yukarıdaki hususların dikkate alınmaması durumunda, kullanıcı derhal ve süresiz
olarak siteden uzaklaştırılır"
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2007, 11:29:36 öö Gönderen: skullG »