Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Hello Brethren  (Okunma sayısı 8725 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 06, 2006, 09:07:40 ös
  • Ziyaretçi

I was wandering the internet in search for Turkish content on Scottish rite, and stumbled upon this site. It's nice to see a website with positive contents among all others with anti-masonic information.

Thanks you for the website. I'm looking forward to participate more in the future.

Kasım 06, 2006, 09:29:23 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

how nice to see a new (i guess Turkish) brother. Welcome. I am The Admin of this website. if you have any questions or concerns you can PM me or post a Message to eighter "ASK ADMIN" or "ADMINE SOR" sections. welcome again and i hope you enjoy.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 06, 2006, 10:11:55 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

how nice to see a new (i guess Turkish) brother. Welcome. I am The Admin of this website. if you have any questions or concerns you can PM me or post a Message to eighter "ASK ADMIN" or "ADMINE SOR" sections. welcome again and i hope you enjoy.
You guessed right, I am a Turkish mason living in the USA. I have just received my 32nd degree last Saturday. Please let me know if I can be of any service.

Kasım 06, 2006, 10:18:15 ös
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

I so much appreciate for your kindness. I am also here to serve you all.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 11, 2006, 03:09:57 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Fraternal Salutations, welcome Brother.

Kasım 13, 2006, 07:19:24 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi