Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Beğenilme (Beğendim/Beğenmedim)  (Okunma sayısı 6961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 03, 2011, 01:46:52 öö
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

örnek olarak biraz önce bir tane beğenmedim geldi ancak hangi konuda verdiği cevap kimin tarafındna beğenilmedi bilmek isterdim (anlamak için)
bekle, izle, gör, hisset, anla...

Temmuz 17, 2011, 02:43:58 öö
Yanıtla #11
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bir gelişme yok sanırım beğenen ve beğenilmeyen durumuların hangi mesajlar olduğunu görmek hususunda :(

Temmuz 18, 2011, 12:04:27 öö
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

Daha önce de belirttim, beğenilmek veya beğenilmemek o kadar önemli değil. Önemli olan gerekçesinin tutarlı olması.
"Vur ama dinle beni"

Temmuz 19, 2011, 08:05:02 öö
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Alşah neden beğenilmediğimi görsem beğenilmemenin mantığını ve tutarlı olup olmadığını anlayacağım. Görmek istememenin nedeni bu zaten.

Temmuz 21, 2011, 12:47:36 ös
Yanıtla #14
  • Uzman Uye

Sayın papoose, aslında doğru söylüyorsunuz,  dediğiniz  gibi olsa daha iyi olur.
      Saygılar-sevgiler.   
"Vur ama dinle beni"

Şubat 23, 2012, 11:32:33 ös
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Uzman Uye

sn.mason

Ben bu başlığı görmeden bu konudaki kendi sıkıntımı anlatmaya çalıştım lakin kimi olaya farklı baktı kimi anlamaya bile uğraşmadı .Benim açtığım konuda yazıda yazmasam beğendim -beğenmedim köşem  farem tarafından ısrarla çizittiriliyor.Bir katılımcı aslında benimde ifade etmeye uğraştığım konuyu net yazmış yazıyı beğeniyorsan nedeni ile beğenmiyorsanda polemik yapmadan nedeni ile yazmadan çizittirilmeyecek duruma gelse beğenilen yada beğenilmeyen yazı yazan arkadaş hem kendini anlayabilecek nerede hata yaptım yada  anlattığım konu bu kadar doğrumu filtre edebilsin.

Bu şekilde  iş benimki gibi kişiselleşiyor anlamı kaçıyor.Problem burada kişinin kendisini bilmesi bu forumda ben şahsen artık net olarak şuna inanıyorum benim faremde dahil kendini ifade etmekten aciz problemli insanlar var  bu işi açıkça yapamadıklarından bu şekilde insanları aşağı çekmeye çalışıp sanki arkadan vurmaktan zevk alıyor gibi davranıyorlar.Bu insanlara bu şekilde bu forumda kendilerini geliştirmeleri için bir yararı olduğunu sanmıyorum.

saygılarımla
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo