Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonluk İsrail(siyonist kesim) hakkında ne düşünüyor?  (Okunma sayısı 15616 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 04, 2013, 07:51:12 ös
Yanıtla #10
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Kimileri farklı düşlünüyor olabilir saygı duymak lazım kendi fikridir.

O adamın adı sergius nillus sion bilgelerinin protokollerinin yazarı.
Bu kitabı 2 kere okudum.

Masonluk ,sionizm ve yahudilik arasında bağlantı kurulamaz diye bir fikir olamaz bal gibide olur neticede masonda insandır ülküsü ne kadar sıkıda olsa o ülküye o ruhu veren insandır.
Biz insanların hata yapabileceklerini kabul ediyor isek ki öyle masonları bu sürecin dışında tutamayız.

Ha bu ne şekilde olmuştur o noktaları tartışılabilir bak işte.

Bugün yeryüzünde bilinen yazılı bilgilerin nerede ise tamamı yahudi kaynaklı iken hiç bir şeyi es geçemezssiniz.
İster yine basitçe komplo teorisi deyin ister başka şey söyleyin.
HAK GÜÇTE DOĞAR  sözü bir yahudi deyimidir güç elde etmek ve kullanmak içinde yahudilerin karşısında hiç bir güç duramaz bugün mason localarıda dahil.

İnanması güç gelebilir bi,r şeyin zıddını iddia etmek çok kolay bir deneyin dünyanın en bilgin adamıda gelse sadece söylediklerine hayır deyin ve ispat etmesini isteyin sonunda yorulacaktır.

Soru için ise

Son zamanlarda enteresan başlıklar açılıyor buda onlardan birisi.

Masonlar israil hakkında ne düşünüyor?
Valla sabah akşam  yemeklerde özellikle sabah kahvaltısı ile akşam 5 çayında gazete haberlerinde rastladıkların bir başlığa sanırım bak şu yaramaza diyordur.

Masonların sizden farklı bir düşüncesi olamaz onlar dünyanın en süper gücü değil süpermen hiç değil.
İyi bir mason insan erdemin baz alır vicdanı ile muhasebe yapar ve olaya öyle bakar.Tıpkı bizlerinde yapması gerektiği gibi.

Şimdi ben o soruyu konuyu açan arkadaşa sorayım sen ne düşünüyorsun sionizm hakkında yahudilerin tek dünya devleti projesi hakkında?

sevgi ile kalın
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mart 05, 2013, 12:24:44 öö
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

Alıntı
HAK GÜÇTE DOĞAR  sözü bir yahudi deyimidir güç elde etmek ve kullanmak içinde yahudilerin karşısında hiç bir güç duramaz bugün mason localarıda dahil.

NEDEN ? NEDEN ? NEDEN ?

Dünyanın en rezil icadı olan PARAYA TAPINMASAN sende o gücün karşısında DURURSUN ...

GERİSİ LAF ...PETROL SENDE AKLIN BAŞKA UZVUNDA ...
ELİN OĞLU GELİR SENİ EVİRE ÇEVİRE O BİÇİM EDER , SONRA DÖNERSİN AĞLARSIN...

Ne Mutlu Yahudi bir Anneden doğana , ne Mutlu ilkesi olan KAVİME .

Saygılar

Not: Polemik yaratmak için yazılmamıştır ... Unutmaki cihan İmparatorluğu kurmuş bir neslin EVLADISIN , Buda lafla olmaz İNANÇLA OLUR .......
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mart 05, 2013, 07:31:00 öö
Yanıtla #12
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Konu Siyonizm olduğunda, iki ayrı Siyonizmi birbirine karıştırmamak gerekir.

İlk Siyonizm, kimilerine göre 1188 yılında kimilerine göre ise daha önceden, kimilerine göre Kudüs'te (Sion Tepesi orada ya!) kimilerine göre ise bugünkü Fransa'nın kuzeyinde (orada da bir Sion Tepesi var.) kurulmuştur. Bu Siyonizm, özgün adı Prieure de Sion olan Siyon örgütü ya da organizasyonunun ülküsüdür. [Bu konuda Forum'da bazı bilgiler var. Gerekirse dahasını da anlatırız.]

İkinci Siyonizm, 1897 yılında Basel'de Dünya Yahudi birliğini oluşturmak üzere toplanan bir kongrede, katılımcıların birinin önerisi üzerine kurulacak örgüte Dünya Siyonist Organizasyonu adı verilince ortaya çıkmıştır.

Bizim asıl bildiğimiz Siyonizm bunlardan ikincisidir. Nitekim önceki ve özgün Siyonizm yani birincisi, sonraki çakma Siyonizm'e karşı bir organizasyondur. Sugün bunun dünya yüzünden çoktan silinmiş olduğu sanılmasın. [İstenirse anlatılabilir ya da anlatıldığı yerli ve yabancı kaynaklar belirtilebilir.]

Dilimize özetle "Siyon Protokolleri" diye geçmiş olan belgeler kamuoyunun bilgisine ilk kez 1903 yılında Rusya'da sunulmuştur. Bu belgelerin Masonluk ile ilgisi vardır. (Bunun nasıl bir ilgi olduğunu bu Forum'da anlatmıştık. İstenirse tekrarlarız.) Masonlar, bu belgeleri çok daha önceki bir tarihte 1870'li yılların başlarında öğrenmiştir çünkü bu belgeler ya da protokol işte o birinci anlamdaki Siyonizm ile bağlantılı olup, o tarihte yürürlüğe konması için bir girişimde bulunulmuştur.   

Dolayısıyla, bu başlıkta "Masonluk İsrail hakkında ne düşünüyor?" denilirken parantez içine yaszılmış o "siyonist kesim" terimi anlamı dağıtabiliyor ve elbette bir katılımcı bu işi Siyon Protokolleri ile bağdaştıraübiliyor çünkü birçok söylemde ve kitapta o protokollerin "Yahudilerin hain emelleri"ni (!) yansıttığı ileri sürülmüştür. Ancak o bilgelerin Yahudilerle tek ilgisi, imzalayan taraflardan birinin Yahudi asıllı olmasıdır.

İşin ilginç yanı, Siyonist asıllı olan diğer taraf Yahudi değildir.

Benim bu satırlarımı okuyanların kimilerinin kafası belki de karmakarışık oldu. Haklılar. Bu işin ayrıntılarını okuyup öğrenmek gerek. Forum'da var. Bulunamıyorsa ya da bulunuyor da yetmiyorsa ötesini sormak gerek. Anlatılabilir. Fakat bu başlığın altına sığacağını sanmam. bir başka başlık açmalı. 

« Son Düzenleme: Mart 05, 2013, 07:33:26 öö Gönderen: ADAM »
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Mart 05, 2013, 06:47:48 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Kafalar elbette bir çok konuda olduğu gibi bu konudada karışacaktır.Bu konu ortaya çıktığından beri herkes bir çok şekilde yorumlamış ve algıladıkları kadarınada inanmışlardır.
Bu konunun uzmanı olmamakla birlikte bir çok kitap okuyup merakımdan ötürü bayağı ilgilendim,kimileri kadar bilgi konusunda iddialı olmasamda benimde kendi oluşturduğum tezlerim ve dayanak noktalarım var,bu dayanak noktalarını elbette pek bahsetmeyeceğim çok ütopikte bulunabilir sığda kalabilir.

Fakat baktığın pencere çok önemli protokollerin özündeki anlatım ile şimdiki dünyanın hali yada en az 250 yıl öncesinden bugüne gelindiğinde o olayları irdelemek gerekir hatta fransız ihtilalinin bile biraz önüne geçmek gerekir.

Protokollerin özü belli ,yahudilerin yeryüzündeki durumları belli,yine yahudilerin 3500 yıldır dünyanın çeşitli bölgelerinde gadre uğradıklar açık ve net konuyu tam anlamak için o bunu çürüttü şu şöyle çürüttü iddialrının aksine olayları birbirine bağlayarak günümüğze gelmekte fayda var.

Protokolleri çürüttüğü iddia edilen kişiler sanırım çoğu yine yahudi yani tarafsız biri değil ne yani tarafsız biride kalkıp protokolleri çürütmeyemi uğraşacak demeyin.

Ben bir dönem bu konu ile alakalı bir çok çalışma yapıp paylaştım bu forumda benim en ilgimi çeken soru dünyadaki yahudi nfretinin temli nedir neden nerede ise tüm dünya halkları yahudilerden nefret etmişler.

Bu nefretin karşılığında böyle protokollerin çıkması bence çok doğal tam bir korunma refleksi.

Bakınız alttaki alıntı yazı bir holokost siteden alınmıştır iyi okuyun sadece tek biri hakkında düşüncemi söyleyeceğim oda henry ford tur.
Bu adamın yazdırdığüı o kitap bende var ve okudum,bu adam yahudi düşmanı falan değil bir işadamı ve tek derdi daha çok para kazanmak olan bir amerikalı lakin tek derdi para kazanmak olan bu adam şirketlerinin elinden gitmekte olduğunu gördükten sonra bu kitabı yazdırıyor.Sonra başına gelmeyen kalmıyor amerikada büyük bir kara propaganda yapılıyuor ,ilk grev ford fabrikasında oluyor ve işçiler ölüyor o kadar baskıdan sonra ceo suna bir özür metni yayınlatmak zorunda kalıyor ve o düzene teslim oluyor oda.Yahudi düşmanlığı kendiliğinden oluşmaz oluşmamıştır nedenleri vardır hemde net nedenleri vardır.

SIYON LIDERLERININ PROTOKOLLERI

Geri | İlgili Bağlantılar | Yorumlar

'A Dangerous Lie: The Protocols of the Elders of Zion' (Tehlikeli Bir Yalan: Siyon Liderlerinin Protokolleri) ABD Holocaust Memorial Museum'daki (Holokost Anı Müzesi) Gonda Eğitim Merkezinde Nisan 2006'da açıldı.
— US Holocaust Memorial Museum
Fotoğraf

Sergilenenler

“Eğer bir yazı parçası kitlesel nefreti üretebilseydi, bu o olurdu. Bu kitap yalanlar ve iftiralar hakkındadır”.
Nobel Barış Ödülü sahibi Elie Wiesel
Protocols of the Elders of Zion (Siyon Liderlerin Protokolleri [Kısaca Protokoller olarak bilinir]), modern zamanların en kötü ününe sahip ve en çok dağıtılan Yahudi karşıtı yayınıdır. Yahudiler hakkında defalarca çürütülen yalanları günümüzde özellikle internette dolaşmaya devam etmektedir. Protokolleri kullanan kişi ve gruplar ortak bir amaçla bağlıdır: Yahudi nefretini yaygınlaştırmak.
Protokoller, Yahudileri birçok değişik kötülüğün suçlusu olarak göstermek için kasten yazılan, tamamen hayal ürünü bir çalışmadır. Dağıtanların iddiası bu kitabın, dünyayı yönetmeyi amaçlayan Yahudi komplosunu belgelediğidir. Komplo ve Siyon Liderleri olarak adlandırılan sözde liderler asla var olmamıştır.
Bir Yalanın Temeli
Protocols of the Elders of Zion'un (Siyon Liderleri Protokolleri) bölümleri 1903'te Rusya gazetesi Znamya'da Znamya (Manşet) yazı dizisi oldu. Ancak, Protokoller'in dayanan ve onlarca dile çevrilen sürümleri ilk olarak 1905'te, Rus yazar ve gizemci Sergei Nilus'a ait The Great in the Small: The Coming of the Anti-Christ and the Rule of Satan on Earth, (Küçük İçindeki Büyük: Hıristiyan Karşıtlarının Gelişi ve Şeytanın Yeryüzünü Yönetmesi) adlı kitabın ilavesi olarak yayınlanmıştır.
Protokoller'in kesin kökeni bilinmemekle birlikte, amacı Yahudileri devlet karşıtı komplocular olarak tanımlamaktır. 24 bölümde ya da protokollerde, sözde Yahudi liderlerinin toplantılarından anlarda, Protokoller, Yahudilerin, ekonomiyi maniple ederek, medyayı kontrol ederek ve dinî çatışmaları teşvik ederek dünyayı yönetme “gizli planlarını” “tanımlamaktadır”.
1917 yılındaki Rus İhtilali'nin ardından, Bolşevik karşıtı göçmenler Protokoller'i batıya taşıdı. Kısa bir süre sonra kopyalar Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Amerika ve Japonya'da dolaşıma çıktı. Arapça çevirisi ilk olarak 1920'lerde ortaya çıktı.
1920'den başlayarak, otomotiv patronu Henry Ford'un gazetesi olan The Dearborn Independent,'de Protokoller'deki bölümlere dayanan makale dizileri yayınlandı. Bu dizileri kapsayan, The International Jew (Uluslararası Yahudiler) kitabı en az 16 dile çevrildi. Adolf Hitler ve sonradan Nazi Propaganda Bakanı olan Joseph Goebbels, Ford'u ve The International Jew (Uluslararası Yahudileri) övdüler.
Aldatma ortaya çıktı
1921'de London Times Protokoller'in “beceriksizce bir intihal” olduğu sonucunu ortaya çıkaran delilleri sundu. Times, Protokoller'in Yahudilerden hiç bahsetmeyen bir Fransız politik eleştirisinin, Dialogue in Hell Between Machiavelli and Montesquieu ,(Machievelli ve Montesquieeu Arasındaki Cehennem Diyalogları) (1864) adlı Maurice Joy'un kitabının bölümlerini kopyaladığını kanıtladı. Yapılan diğer araştırmalar ise, Hermann Goedsche'nin yazdığı Prusya basımı roman Biarritz'in (1868) bir bölümünün de Protokoller'e “esin kaynağı oluşturduğunu” ortaya koydu.
Nazi Dönemi
Nazi Parti ideologu Alfred Rosenberg, 1920'lerin başlarında, Hitler'i dünya görüşünü oluştururken Protokoller'le tanıştırdı. Hitler, ilk politik söylemlerinin bazılarında Protokoller'i referans olarak aldı ve kariyeri boyunca, “Yahudi Bolşeviklerin” dünyayı kontrol etmek için komplo kurduğu efsanesini kullandı.
1920'ler ve 1930'lar süresince, The Protocols of the Elders of Zion (Siyon Liderleri Protokolleri), Nazi Propaganda silahları arasında önemli bir rol oynadı. Nazi Partisi, 1919 ve 1939 yılları arasında, Protokoller'in en az 23 kopyasını yayınladı. 1933 yılında iktidara gelmesinden sonra bazı okullar Protokoller'i öğrencilerin beynini yıkamak için kullandı.
Aldatma ortaya çıktı
1935'te, İsviçre mahkemesi, Protokoller'in Almanca baskısını İsviçre Bern'de dağıttıkları için iki Nazi liderini cezalandırdı. Duruşmanın yargıcı Protokoller'i “iftira”, “açıkça sahtekârlık” ve “saçma anlamsız” olarak ilan etti.
A.B.D senatosunun 1964 de yayınlanan raporu Protokoller'in “Uydurma” olduğunu deklare etti. Senato Protokoller'in içeriğini “anlamsız” olarak açıkladı ve Protokoller'i Hitler'le aynı propaganda tekniğini kullanmak için “dağıtanları” eleştirdi.
1993'de Rus mahkemesi, aşırı sağcı ulusal örgüt Pamyat'ın, Protokoller'i yayınlayarak Yahudi karşıtı bir harekete kalkıştığı hükmünü verdi.
Protokoller bir aldatma olduklarının defalarca ortaya çıkmasına karşın, geçen yüzyılın en etkili Yahudi karşıtı söylemi olarak kaldılar ve birçok Yahudi karşıtı grup ve kişiyi cezbetmeye devam ettiler.
Günümüzde Protokoller
ABD Devlet Bakanlığının “Küresel Yahudi Karşıtlığı Raporu”'na (2004) göre “[Protokoller'in] amacı açıkça Yahudi ve İsrail düşmanlığını kışkırtmaktır”.
Birleşik Devletler ve Avrupa'da, neo-Naziler, beyaz ırkçılar ve Yahudi soykırımını reddedenler Protokoller'i desteklemekte ve dağıtmaktadır. Protokoller'i temel alan kitaplar dünya çapında, Japonya gibi Yahudilerin neredeyse hiç bulunmadığı ülkelerde dahi mevcuttur.
Arap ve İslam dünyasında birçok okul kitabında Protokoller bir gerçek gibi öğretilir. Sayısız politik söylem, makale ve hatta çocuk çizgi filmleri Protokoller'den alınmıştır. 2002'de, Mısır hükümeti Protokoller'e dayanan kısa bir diziye sponsor oldu ve bu olay ABD Devlet Bakanlığı tarafından kınandı. Filistin örgütü Hamas, İsrailli sivillere karşı uyguladığı terör eylemlerini haklı göstermek için Protokoller'deki bölümleri kullandı.
İnternet Protokoller'e ulaşımı büyük ölçüde artırdı. Birçok Web sitesinin Protokoller'in bir aldatma olduğunu göstermesine karşın, İnternet Yahudi düşmanlığını artırmak için Protokoller'in kullanılmasını kolaylaştırdı. Günümüzde, basit bir internet araştırması, Protokoller'i yayınlayan, satan ya da tartışan ya da bunların aldatma olduğunu gösteren yüz binlerce site getirmektedir.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mart 05, 2013, 08:16:59 ös
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Konu Siyonizm olduğunda, iki ayrı Siyonizmi birbirine karıştırmamak gerekir.

İlk Siyonizm, kimilerine göre 1188 yılında kimilerine göre ise daha önceden, kimilerine göre Kudüs'te (Sion Tepesi orada ya!) kimilerine göre ise bugünkü Fransa'nın kuzeyinde (orada da bir Sion Tepesi var.) kurulmuştur. Bu Siyonizm, özgün adı Prieure de Sion olan Siyon örgütü ya da organizasyonunun ülküsüdür. [Bu konuda Forum'da bazı bilgiler var. Gerekirse dahasını da anlatırız.]

İkinci Siyonizm, 1897 yılında Basel'de Dünya Yahudi birliğini oluşturmak üzere toplanan bir kongrede, katılımcıların birinin önerisi üzerine kurulacak örgüte Dünya Siyonist Organizasyonu adı verilince ortaya çıkmıştır.

Bizim asıl bildiğimiz Siyonizm bunlardan ikincisidir. Nitekim önceki ve özgün Siyonizm yani birincisi, sonraki çakma Siyonizm'e karşı bir organizasyondur. Sugün bunun dünya yüzünden çoktan silinmiş olduğu sanılmasın. [İstenirse anlatılabilir ya da anlatıldığı yerli ve yabancı kaynaklar belirtilebilir.]

Dilimize özetle "Siyon Protokolleri" diye geçmiş olan belgeler kamuoyunun bilgisine ilk kez 1903 yılında Rusya'da sunulmuştur. Bu belgelerin Masonluk ile ilgisi vardır. (Bunun nasıl bir ilgi olduğunu bu Forum'da anlatmıştık. İstenirse tekrarlarız.) Masonlar, bu belgeleri çok daha önceki bir tarihte 1870'li yılların başlarında öğrenmiştir çünkü bu belgeler ya da protokol işte o birinci anlamdaki Siyonizm ile bağlantılı olup, o tarihte yürürlüğe konması için bir girişimde bulunulmuştur.   

Dolayısıyla, bu başlıkta "Masonluk İsrail hakkında ne düşünüyor?" denilirken parantez içine yaszılmış o "siyonist kesim" terimi anlamı dağıtabiliyor ve elbette bir katılımcı bu işi Siyon Protokolleri ile bağdaştıraübiliyor çünkü birçok söylemde ve kitapta o protokollerin "Yahudilerin hain emelleri"ni (!) yansıttığı ileri sürülmüştür. Ancak o bilgelerin Yahudilerle tek ilgisi, imzalayan taraflardan birinin Yahudi asıllı olmasıdır.

İşin ilginç yanı, Siyonist asıllı olan diğer taraf Yahudi değildir.

Benim bu satırlarımı okuyanların kimilerinin kafası belki de karmakarışık oldu. Haklılar. Bu işin ayrıntılarını okuyup öğrenmek gerek. Forum'da var. Bulunamıyorsa ya da bulunuyor da yetmiyorsa ötesini sormak gerek. Anlatılabilir. Fakat bu başlığın altına sığacağını sanmam. bir başka başlık açmalı. 

Sayın ADAM,

Bilgilerinizi araştırdım ve gerçekten dayanaklı bilgiler sunmuşsunuz.Ve haklısınız bu başlık altında olmaz,isterseniz bu konu ile ilgili siz yeni bir başlık açın bu konuyu sizin başlığınız altında aydınlatalım.

Saygılarımla.
Olaylara,İnsanlara ve Bilgilere Ön Yargılı Davranıp Aranızda Bir ''Berlin Duvarı'' İnşa Etmeyin.

Ç.A

Mart 05, 2013, 08:21:36 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Şimdi ben o soruyu konuyu açan arkadaşa sorayım sen ne düşünüyorsun sionizm hakkında yahudilerin tek dünya devleti projesi hakkında?

sevgi ile kalın

Sayın karahan,

Sionizm hakkında yazabileceğim kendimce pek çok tezim var.Fakat bunu sayın ADAM'ın açacağı yeni bir başlık hakkında konuşmak daha yararlı olacaktır.Fakat bir not ekleyeyim:Tek dünya projesi hala yürürlüktedir.

Saygılarımla.
Olaylara,İnsanlara ve Bilgilere Ön Yargılı Davranıp Aranızda Bir ''Berlin Duvarı'' İnşa Etmeyin.

Ç.A

Mart 05, 2013, 08:36:15 ös
Yanıtla #16
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Evvah

İsdtediğiniz başlık olsun açmak problem değil orada tartışalım yeterki daha geniş bakalım-bakabilelim.
Tek dünya projesi işin sadece görüken kısmı ona bende inanıyorum jacj frsconun kuramıdır o.
Kısa zamanda başlığı açalım o zaman.

EDMUND BURKE

Mart 05, 2013, 08:41:29 ös
Yanıtla #17
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın karahan,

Elbette başlığın bir önemi yoktur fakat sayın ADAM'ın tecrübeli fikirleri doğrultusunda(bir başlık açılması gerektiğini kendisi söyledi.)katılımcıları yönlendirmek istedim.Tartışmak her daim her başlıkta olur zaten.Ama sayın ADAM bir başlık açacaktır o zaman tezlerimizi ''tam konu başlığı'' altında toparlarsak siteye yakışanı yapmış oluruz diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Ç.A

Mart 05, 2013, 11:35:36 ös
Yanıtla #18
  • Uzman Uye

Konu gerçekten çok ilginç ve o kadar da gizemli. Siyon Protokolleri hakkında yeni bir başlığın açılmasını ben de merakla bekliyorum. Roger Lambelin'in "Les Protocoles des Sages de Sion" adıyla  Rusca'dan  Fransızca'ya çevirdiği eser ile Will Durant'ın " Histoire de la  Civilisation" adlı çalışmasının Yahudileri anlatan bölümü bir araya getirilerek hazırlanan  (Yahudiliğin Tarihi ve SİYON Liderlerinin Protokolleri) isimli kitapta çok ilginç bilgiler bulunmaktadır.
        Konu başlığı ile açıldığında buradaki bilgileri paylaşabileceğimi umuyorum.
        Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Mart 05, 2013, 11:54:12 ös
Yanıtla #19
  • Uzman Uye

Sayın Karahan yine bendenize saymış , canı savulsun .İlk okuduğumda iyi sinirlendim sonra kendine gel gelecek ceza 3 aydan başlıyor SUS ve onun gibi kafanı kullan dedim ..

Neyse aşağıda beni İnsan yerine koyup yazmış sağolsun, sonuçta ben bir HAM TAŞIM ve bundanda gururduyuyorum önemli olan ehil olan ellerde yontulmak . Fakat yontulurkende Gönyeyi iyi kullanmak şart , her bir yere çekiçi eşit vurmalı yoksa G önyede ayar kaçar.

Alıntı
sn.nosam33

not kısmında yazdığınız polemik yaratmak istemiyorum sözünüze aslında inanıyorum ama polemiğin kralını yapmışsınız bir şovenlik ne mutlu türküm diyene lafını çevi,rerek yapmışsın bunlardan dolayı polemik sözüne inanırım ama ne mutlu ile başlayan sözün samimi değil sanırım kendin için kullanıyorsun ve düşünüyorsun,dalavereye bu kadar övgüyüde sanırım bu forumda bir sen yapıyorsun.

NE MUTLU BANA ANA BABA TÜRKÜM

Alıntı
ne mutlu türküm diyene lafını çevi,rerek yapmışsın bunlardan dolayı polemik sözüne inanırım ama ne mutlu ile başlayan sözün samimi değil sanırım kendin için kullanıyorsun ve düşünüyorsun,dalavereye bu kadar övgüyüde sanırım bu forumda bir sen yapıyorsun.

DOĞRU SÖZE NE DENİR ; Ben sana kendi DÜNYAN' da mutluluklar diliyorum .Umarım İyi bir YAHUDİ kardeşim bu yazımı okurda kendi içlerine beni alır .

NE MUTLU BANA ANA BABA TÜRKÜM[/quote]

DALAVERE =  Yalan dolanla gizlice görülen kötü iş, gizli oyun SÖZLÜK ANLAMI , Ben burdan benim tüm yazılarımı okuyup benim böyle bir İnsan olduğumu ispat etmese çok KÖTÜ bir şekilde onun seviyesinde kendisine cevap yazacağım .

Alıntı
NE MUTLU BANA ANA BABA TÜRKÜM
[/quote]
İnanıyorum ki bu formda senden başka hiç kimse MİLLİYETİNİ , İNSANLARIN GÖZÜNE SOKMUYOR .Anlamadığım senin Milliyetinle ilgili derdin nedir onu tam çözemedim ?

Bu formda tam kıymetini bilemediğim ve fütursuzca saldırıp arkasından konuştuğum ( Bu benim Zayıflığım ) Sayın ADAM ' ın alıntısı ile yazımı sonlandırıyorum .

Şunu açıkça bilelim: Türkiye dışında hiçbir ülkede Masonluk ile İsrail ya da Siyonizm arasında bağlantı kurulmaz. Bu yüzyılın başında böyle bir bağlantı Rusya'da kurulmuş ve Batı Avrupa'da da yankılanmıştır ama bir süre sonra bunun önemli bir yanlışlık içerdiği fark edilince, bir yana bırakılmıştır. Ne yazık ki Türkiye'de hâlâ aynı teranenin ara sıra sürdürüldüğü görülmektedir. Neden? Çünkü bizim insanımız bir zahmet bu konudaki gerçekleri öğrenmek yerine kolayına gelen Yahudi düşmanlığını sürdürmeyi yeğler.   Eh, bir de kışktırtıcı çıkarsa, böyle yanlış söylemler dilden dile dolaşır durur. 

Not: Bu konuda asla taviz vermiyeceğim sonum bu forumdan atılmak dahi olsa ...

DALAVERA NE DEMEK ?

audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus