Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598852 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 25, 2018, 04:14:47 ös
Yanıtla #840
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın @MASON uzun süredir bu başlık altında paylaşım yapmıyordu. Okudukça ülkemizde ne tür insanlar olduğu, düşünceleri, psikolojik yapıları hakkında gözlem yapıyordum. Bu tür yazıları bizlerle paylaşmaya devam ederse sevinirim.  :)
Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Mayıs 25, 2018, 04:30:06 ös
Yanıtla #841
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Мишка Tomarzoviç
@B00903557

30 Aralik

Şantiyemizde 8000 metre-tul h=2.40 yarım tuğla duvar örülecek fiyat verir misiniz? @Masonlar_org :)
Whom united with virtue, death shall not seperate.

Mayıs 25, 2018, 04:40:38 ös
Yanıtla #842

Herkes neden Mason olamaz  başlıktaki yorumlardan anlayabiliyorum.Lutfen ekmek ve içeriğinde glüten olan unlu gıdalar yemeyelim.Beyni glüten ve işlenmiş lactoslu sütler  uyuşturuyor.Burda yazilanlar bazıları gırgır olsun diye yazılmış.Bazilari ise safhane yazılmış mailler.Toplumda bu  tarz insanlarda artış olmasi ülkem adına beni çok üzüyor.Lutfen okuyun!okuyun! Araştırın! Araştırın!En önemlisi  kaliteli egitime önem verin.. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2018, 04:43:49 ös Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mayıs 25, 2018, 04:46:09 ös
Yanıtla #843

Yazar: *****8 Hospital (IP: 185.18*****)
E-posta: ****[email protected]
Adres:
Yorumlar:
Benim adım ***** Hastanesi Dr ****** Jones, organ cerrahisi uzmanıyım ve satmak isteyen insandan organ alımı ile uğraşıyoruz, Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa, lütfen geri dönmekten çekinmeyin. Bizi daha ileriye taşıyabiliriz. Ve böbrekinizi satmaya hazırsanız, bu bizim E-postamız.

******[email protected]

Ruh satımından döne dolaşa mevzu nerelere gelmiş.Dünya çok hızlı değişiyor.
Sen Özelsin

Mayıs 27, 2018, 01:51:51 ös
Yanıtla #844
  • Uzman Uye

Neyin kafası bu anlamış değilim. Hainliğin, alçaklığın dik alasını yaşıyoruz. Maalesef geri kalmış toplumların kaderidir bu. Böyle bir ilanı uygar bir ülkede vermiş olsanız canınıza okurlar. Peki bizde ne yapılıyor ?
     Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Aralık 09, 2018, 09:10:59 ös
Yanıtla #845

Sayın Steiner,

Bir süredir mason forumuna üyeyim ve yeni sayılırım. Amacım mason olmak ve bir gün olacağına inanıyorum.

Bu konu başlığını gördüm okurken, yazdıklarınıza değil ama isminize takıldım.

Benim bildiğim tarihte bir tek Felix Steiner var.

O da Hitler'in genç sayılabilecek generallerinden birisi. Buna ithafen mi nickname'inizi belirlediniz?

Berlin'de sıkışmış olan Hitler'i balaton gölü taaruzundan dönüşte kurtarmadığı için mi bu nicki seçtiniz?

Sürekli 2. Dünya savaşı gelişimini ve tarihini okuyarak yetişmiş biriyim. Hitler'in Yahudilere zulmünü kınayacak yeteri kelime bulamıyorum.

Merakımı mazur görün, cevaplamak zorunda değilsiniz. beki benim gibi düşünenler vardır diye sordum.

Belli ki bu başlık yeri de değildir. diğer takipçilerden özür dilerim şimdiden burayı farklı bir olgu ile kirlettiysem.

Saygılarımla.

Kimden: Y***** K***** <********@gmail.com>
Konu: Düşüncem

İleti Gövdesi:
Merhaba ismim ***** ******.
Sizlerle bir düşünce mi paylaşmak istiyorum.
İnsanı sürekli öfkeli ve içinde ki öfke hormununu sargılayacak ve aktif tutan bir madde bulsanız ve bunu tüm insanlara bir şekilde enjekte etseniz ve enjekte ettikten sonra özenmeyenleri bile özendirecek bir filim yapsanız.
Filimin başro oyuncularının egoist,kibirli,asi, hırçın ve ataist olacakları tutkulu ve serseri yaşantılı bir aşk konulu olsa ve bunu inanılmaz repliklerle tamamlarsanız.
Bence insanlar sizin istediğiniz gibi ilerler ve istediğiniz kıvamda olurlar bence saygılarımla.

Kingsman: Secret Service filminden esinlenmiş arkadaş herhalde. :D

Ağustos 09, 2019, 07:49:05 ös
Yanıtla #846

Sayın Steiner,

Bir süredir mason forumuna üyeyim ve yeni sayılırım. Amacım mason olmak ve bir gün olacağına inanıyorum.

Bu konu başlığını gördüm okurken, yazdıklarınıza değil ama isminize takıldım.

Benim bildiğim tarihte bir tek Felix Steiner var.

O da Hitler'in genç sayılabilecek generallerinden birisi. Buna ithafen mi nickname'inizi belirlediniz?

Berlin'de sıkışmış olan Hitler'i balaton gölü taaruzundan dönüşte kurtarmadığı için mi bu nicki seçtiniz?

Sürekli 2. Dünya savaşı gelişimini ve tarihini okuyarak yetişmiş biriyim. Hitler'in Yahudilere zulmünü kınayacak yeteri kelime bulamıyorum.

Merakımı mazur görün, cevaplamak zorunda değilsiniz. beki benim gibi düşünenler vardır diye sordum.

Belli ki bu başlık yeri de değildir. diğer takipçilerden özür dilerim şimdiden burayı farklı bir olgu ile kirlettiysem.

Saygılarımla.

Merhaba Sn. ozgurberkster,

Nicki seçme sebebim Felix Steiner'in merhamet sahibi ve SS'lerin bilinen gaddarlığına ters düşen karakteridir. Hitler'in emrini uygulamama sebebinin arkasında elindeki asker, mühimmat vb. sayısı olsa da, askerlerini sevmesi ve canlarını bir hiç uğruna ateşe atmak istememesi esas sebebi diye düşünüyorum. Zaten mahkemelerden de aklanmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam 3 yıl hapiste kalıp çıktı.

Saygılarımla

"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Haziran 25, 2020, 02:57:45 ös
Yanıtla #847
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kimden: *A-Turkey-S* <[email protected]>
Konu:

İleti Gövdesi:
Sizlere bir duyurumuz vardır. Anasayfanızda yayınlayabilirdik ama uyarı yapmadan müdahale etmemiz yasaktır. Saçmalamak konularınıza dikkat etmelisiniz!! Bu website kısa zamanda kontrolümüzde olacaktır, her kullanıcıların bilgileri bizde bulunmaktadır.

-PeoPle is wrong-

Moralimin çok bozuk olduğu bir dönemde bu mesajı gördüm ve bolca güldüm. Teşekkürler bunları paylaştığınız için.
“Tehlikeli bir dönemde yaşıyoruz, insan kendine hükmetmeyi öğrenmeden doğaya hükmetmeyi öğrendi.” Albert Schweitzer

Haziran 29, 2020, 08:17:27 ös
Yanıtla #848
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: furkan <***********@hotmail.com>
Konu: bilgisayarım açılırken çıkan normal olmayan pencereler

bilgisayarımın işletim sisteminden çıkın rica ediyorum
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.