Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Cep Telefonu İle Forumu Okuyamıyorum ?  (Okunma sayısı 2950 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 06, 2013, 09:06:38 ös
  • Ziyaretçi

Merhaba değerli arkadaşlarım ve sayın adminimiz MASON

Telefonumdan masonlar.org/forum adresini görüntülemek istediğimde bu IP ile giriş yapamazsınız tarzında bir mesaj ile karşılaştım. Yolculuk yaparken telefonum ile forumu okumayı gerçekten çok istemiyordum fakat ne yazık ki Opera Mini ile görüntüleyemedim. Bu geçici bir sorun mu yoksa güvenlik nedeni ile siz mi engellediniz ? Bunun bir çözümü var mıdır ?

Haziran 07, 2013, 12:51:10 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Merhaba değerli arkadaşlarım ve sayın adminimiz MASON

Telefonumdan masonlar.org/forum adresini görüntülemek istediğimde bu IP ile giriş yapamazsınız tarzında bir mesaj ile karşılaştım. Yolculuk yaparken telefonum ile forumu okumayı gerçekten çok istemiyordum fakat ne yazık ki Opera Mini ile görüntüleyemedim. Bu geçici bir sorun mu yoksa güvenlik nedeni ile siz mi engellediniz ? Bunun bir çözümü var mıdır ?

Sayin intense,

Bu hata halen mevcut mu? Sitenin butun sayfalarinda mi bu hatayi aliyorsunuz? Ekran goruntusu gonderebilirseniz konu hakkinda daha derin arastirma yapilabilir. Ayrica masonlar.org/forum adresinde herhangi bir icerik mevcut degil. Forumumuzun adresi forum.masonlar.org yada masonlar.org/masonlar_forum/ saniyorum hatayi almanizin nedeni buydu.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.