Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Adıyaman'da bir Askerimiz Şehit edildi.  (Okunma sayısı 3820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 20, 2015, 06:08:22 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

GENELKURMAY Başkanlığı, bölücü terör örgütü mensupları tarafından Adıyaman’da jandarmaya uzun namlulu silahlarla ateş açılması üzerine çatışma çıktığını ve operasyon başlatıldığını duyurdu. Çıkan çatışmada bir asker ŞEHİT oldu, 2 asker yaralandı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29593577.asp

Allah rahmet eylesin.Allah Şehit askerimizin yakınlarına sabır versin.

Bu saldırıyı gerçekleştiren barbar teröristleri Allah ıslah etsin.

Bütün Türk Milletinin başı sağolsun

Saygılarımla
''Ya hatalarınla yüzleşir ya da hatalarınla yüzsüzleşirsin. Cahil olmak ayrı, pPslik olmak ayrıdır.''
- Dostoyevski -

Temmuz 20, 2015, 06:50:05 ös
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bir Vatandas, Düsunun, Yorgun methanetini kaybetmis .
Evine dogru gidiyor.Yol camur icinde ,etraf salash vaziyette, Evine geliyor, Ev tezekten, catida bir uydu anteni, Aciyor televizyonu,
Bakiyor Antalyada super luks otellerin havuzunda , Yuzuyorlar.Bir An durup dusunuyor.bunlar
bu ulkenin vatandasiysa, ben nerenin Vatandasiyim.

Gidiyor kahveye , Gunde 38 kelimeyi gecmeyen lugatiyla , Derdini Anlatmaya, Diyorlar bir  Arkadas var
Onunla bi konus , Tabi o 400bin kelimeye hakim, Gerisini Siz doldurun

Saygilar
"Adonai melekh namen"

Temmuz 20, 2015, 07:02:33 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

cehalet o kadar da kötü değil salaklığın yanında. cahil olursan bir kere kanarsın. ama salak olursan hep kanarsın.
Milletimizin başı sağolsun.
Ailesine sabırlar diliyorum. Evlat kaybetmek kolay birşey değil.

Saygılar.

Temmuz 20, 2015, 07:12:21 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

cehalet o kadar da kötü değil salaklığın yanında. cahil olursan bir kere kanarsın. ama salak olursan hep kanarsın.
Milletimizin başı sağolsun.
Ailesine sabırlar diliyorum. Evlat kaybetmek kolay birşey değil.

Saygılar.

Insanin babasi ölür, öksüz derler.Annesi Ölür, yetim, Kocasi ölür Dul.
Amma EVLAT ölür isim bile koyamazlar bu aciya.
Konuyu Hortlatmak istemem.hortlatilmasada iyi olur.
Zaman yeterlidir Acilara
"Adonai melekh namen"

Temmuz 20, 2015, 07:13:24 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Alınan bir duyum üzerine ve Valilik oluru ile Adıyaman İl Jandarma Komutanlığınca,  20 Temmuz 2015 tarihinde Adıyaman Merkez / Doğanlı ve Çatalağaç bölgesinde bir operasyon başlatılmıştır. Saat 10.30’da Bölücü Terör Örgütü  mensuplarının ateşi ile ilk temasın sağlanması üzerine bölge takviye edilmiş, bu temasta herhangi bir zayiat verilmemiştir. Ancak saat 15.20’de Bölücü Terör Örgütü mensuplarının açtığı ikinci  ateş neticesinde bir kahraman personelimiz şehit olmuş, iki personelimiz hafif şekilde yaralanmıştır. Bölgeye insanlı keşif uçağı sevk edilmiş olup operasyon devam etmektedir. Şehidimize Allah'tan rahmet, Ailesine ve Türk Silahlı  Kuvvetleri mensuplarına sabırlar diliyoruz. Yaralı personelimize acil şifalar temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

http://www.tsk.tr/3_basin_yayin_faaliyetleri/3_1_basin_aciklamalari/2015/ba_21.html
''Ya hatalarınla yüzleşir ya da hatalarınla yüzsüzleşirsin. Cahil olmak ayrı, pPslik olmak ayrıdır.''
- Dostoyevski -

Temmuz 20, 2015, 08:44:37 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • Burada Olabilir ?

Bu gün bombayı patlatan Adıyamanlı diye bir açıklama yapılmıştı. Bu iki olayın aynı zamanlarda yaşanması manidar.
Benim Ülkem Dünyadır,
Tüm İnsanlar Benim Kardeşimdir,
İyiyi ve Doğruyu Yapmak Benim Dinimdir.

Kadim Her Daim Buradadır.!

www.Masonlar.org

Temmuz 21, 2015, 12:30:44 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Şehidimizin yakınlarına başsağlığı diliyorum,Hala bu olayların Türkiyede yaşanması çok üzücüdür...
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 23, 2015, 05:19:50 ös
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Duygularım karışık değil aslında,oldukça net ifade edeceğim tamda karahan'ca.

Artık bu pkk partisine oy veren ve oy vererek pkk yı resmen kutsal meclisimize sokan başta chp liler ve Ve bir kısım oy vererek hdp ye destek olduklarını açıklayan chp milletvekilleri artık kınanızı alın ve düğününüzü yakın.

İşta artık kimi desteklediğinizi görün,bu yazıyı yazdığım şu sıra yine diyarbakırda bir polis şehit diğeride ağır yaralı haberi geldi.

Çözüm süreci resmen bitmiştir.
Zaten olamasıda ayrı tartışma konusu.

Kürtler kararlarını verdiler,benim vatanımda,albayrağımın dalgalandığı heryerde TÜRK kanı dökmeye yeminliler.
Kimse aksini burada iddia etmesin sadece sitelerine baksınlar yeter.
Hdp nin çok sözünü ettiği barış süreci kürtler için işte bu anlama geliyor.

Bu korkak millet sadece şunları yapar!

Gece uykusunda uyuyan adamı arkasında ensesisine kurşun sıkarak öldürür.
Kahpece kurduğu tuzaklar ile körpecik askerlerin ve polislerin canına kasteder.

Dün gazimahallesinde istanbulun göbeğinde ellerinde keleş taşıyacak kadar cesur ama bir kadın kadar korkak yüzlerini kapatarak sözde gövde gösterisi yaparlar.
Bir sona gelindiğ belli,bu ülkede 50 yıldır gördüklerimin tecrübesi ile Diyorumki kürt halkı gerçekler karşısında herzaman alabildiğince korkaktır,kürt halkı baskı ve zorbalıklar karşısında ise olabildiğince suskun ve boyun eğendir,lakin mazlum karşısındada bir o kadar cesurdur.

Unutulmamalıdırki burası Anavatandır,bu toprakların adına biz TÜRKİYE diyoruz,üzerinde yaşayan halakada TÜRKİYELİ.
Bu gerçeği kabul etmeyenin yapacağı şey bellidir.

Bu halk bu kadar şehidi,ve bu kadar hainliği daha fazla kaldıramaz.

Kars kağızmanda yakalanan pkk itirafçısının  sözleri türler ürpertici,Türkiye cum. devletini her daim suçlayan bu hdp muhtemeldirki suruçtaki facianın altında pkk çıkabilir.

Yıllardır doğuda kürt TÜRK demeden kıyan bu ne idüğü belirsiz hainlerin kendi halkına bile acımasızca kast etmesini yıllarca izledik,şimdi işid neden suçlu olsunki.
Bu hainler var iken işide ne gerek vardır.

daha fazla yazmaya gerek yok diğer duygularımda hep böyle.

yazılarımdaki nefret söylemine itirazı olan var ise net cevap vereyim,nefret etmek özgürlüktür tıpkı sevme özgürlüğü gibi,kendimi iyi hissettiriyor bana.

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo