Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: GOASISG - Üye Yasaklama  (Okunma sayısı 13445 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 24, 2013, 09:29:53 ös
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Saygıdeğer forum üyeleri,

GOASISG uye isimli kisi, kisisel hakaretten dolayi 30 gun boyunca forumdan uzaklastirilmistir.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2013, 08:21:44 öö Gönderen: MASON »
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 25, 2013, 07:32:19 öö
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

isabet olmuş, 15 gündür ne demek istediğini anlayamadığım iletileri vardı.
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2013, 08:56:32 öö Gönderen: MASON »
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Temmuz 25, 2013, 11:55:56 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Saygıdeğer forum üyeleri,

GOASISG uye isimli kisi, kisisel hakaretten dolayi 30 gun boyunca forumdan uzaklastirilmistir.

Saygılarımla
İsabet olmuş.
Devamlı herkesi taciz ediyordu...

Temmuz 25, 2013, 01:57:42 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Yazık olmuş umarım kendini iyi bir şekilde düzeltip gelir

Temmuz 26, 2013, 02:28:20 ös
Yanıtla #4
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın forum üyeleri,

"Sayın GOASISG kullanıcı isimli kişi; ''Kisisel hakaret ve uygulanan kismi yasaklamadan istifa edilerek, imzada degisiklik yapma suretiyle kisisel hakarete devam etmesinden dolayı 30 gün olan yasaklama süresine 60 gün daha eklenmiştir.''

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 26, 2013, 02:55:19 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

böyle olacağı belliydi benbir cümlelik konular açmamasınık kendisine söyleyince sert söylediğimi düşünerek kızdınız ama ben adamı gözünden tanırım bir baktım mı buraya niye gelmiş forumda neler yapar söylerim :)

Temmuz 26, 2013, 10:57:13 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Tatsız yorumlar okudum hoşuma gitmedi,meğer ne kadar çok öfkelerimiz sinirlerimiz varmış içerimizdede fırsat kollamak için bekletirmişiz.Öncelikle forumun motto olarak kabul ettiğimiz ülkülerinden bir söze atıf yaparak şunu söyleyeceğim masonluk aynı zamanda bir kardeşlik ülküsüdür,biz buraya aramızda kardeşlik köprüsü inşa etmeye çalışırız yada ben öyle sanıyorum.Forumda ceza almış bir nevi kötü duruma düşmüş bir insan için onun arkasından,iyi oldu ,beklenen oldu ve beznzeri memnuniyet ifadeleri ile kardeşlik bağı nasıl kurulacak bilemiyorum.Birinin acziyet ve düşkünlüğüne oh demek ve sevinmek ilkesizliktir.esefle okudum kınıyorum bu bakışı.Yorum yapmamak yazmamak en doğrusudur.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Temmuz 26, 2013, 11:16:05 ös
Yanıtla #7
  • Aktif Uye

Her zamanki gibi günümüz insanının esir düştüğü tahammülsüzlük ve hoşgörüsüzlük yine burda da kendini ap açık göstermiş. Bir üye yasaklandığı zaman arkasından oh olsun mu denmeli ? Allahtan forumda hala bir kaç sağ duyulu insan var da bunları görüp itirazını paylaşıyor. Üye alımı yapılırken bir forum doldurulurdu. O foruma yazdıkları sayesinde bile bir üye ile ilgili ön bilgi alınmış olurdu. Ya artık o forumlar iyi değerlendirilmiyor. Ya da kimseyi reddediyoruz olmasın hoşgörülüyüz denilsin diye uyum sağlayamayacak insanlar üye alınıyor. Sonra da işte bu şekilde cezalandrılıyorlar. Bence alımlarda eskisi gibi daha dikkat ederek özenle üye alımı yapın.

Saygılar

Temmuz 26, 2013, 11:45:33 ös
Yanıtla #8
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın Karahan,
Sayın Waldow,

okunma sayısı 246 olan bir konuda sizinkiler dahil toplam 8 ileti paylaşılmış.Bunun 2 tanesi moderatör tarafından haber ve duyuru amaçlı. 3 tanesi oh olsun tarzında, 1 tanesi de yazık olmuş tarzında ve iyi niyetli, diğer 2 tanesi de sizin mevcut yorumları eleştiriniz.

Unutmayın ki ceza alan insan karşısındakine hakaretten ceza almış durumda.Ve ceza almasına neden olan  hakaret ilk denemesi değildi.Sadece en açık olanıydı.Ona gösterilen hoşgörü ve tahammülü kendi üstünlüğü gördüğü için hakaretini açıkça yapabildi.

Siz, 246 kez okunmuş ve  sizin dışınızda toplam yapılan 6 yorumun 3 olumsuz yorumuna tahammül edemiyor iken,  üstü kapalı hakaretlere maruz kalmış insanlara tahammülsüz demeniz bence düşündürücü olmuş.

Saygılar
Her şeye rağmen bir nura doğru yürüyoruz...

Temmuz 26, 2013, 11:54:53 ös
Yanıtla #9
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.İrukanji

Ben bir insanın yaptığı kötü bir harekete oh olsun ağzına sağlık iyi yapmışsın demedim,ben bu arkadaşın aldığı cezayada yorum yapmadım,kaldıki cezaya sebep olan yazısınıda hakaretinide hangi konuda olduğunuda bilmiyorum.Ben şu anki şartkları eşit olmayan cezalı olduğu için kendisini savunamayacak bir insanın arkasından oh oldu iyi oldu gibi sözler söylenmesini eleştirdim.

Sn.Arais cezaya konu olan söylemi için moderatörlük ytkisini kullanıp gereğini yapmış bundan sonrası yapılan yorumlar çirkin kaçar yakışıksız olur,böyle düşünmek kardeşlik bağını çürütür,bir başkasının acziyetine sevinmek benim tarzım değil sadece ona vurgu yaptım,siz farklı düşünüp iyi tahammül ettilerde diyebilirsiniz ben ise sadece garipsedim ve onu belirttim tabi buda sadece benim düşüncem.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo