Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bu nasıl Müslümanlık ? Bu nasıl Türklük ? Bu nasıl İNSANLIK ?  (Okunma sayısı 4953 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 24, 2015, 05:07:21 ös
  • Aktif Uye

14 YAŞINDAKİ KIZA AİLE BOYU TECAVÜZ

Büyükçekmece Mimaroba’da yaşayan Ç.K.’nın ailesi, geçtiğimiz Aralık ayında jandarmaya yaptıkları başvuruda 14 yaşındaki kızlarının kaybolduğunu bildirdiler. Polis tarafından bulunan Ç.K. ifadesi aile boyu taciz ve tecavüzü ortaya çıkardı. Ç.K.’nın ifadesi, annesi, babası, abisi, teyzesi, teyzesinin eşinin de aralarında bulunduğu 8 kişi hakkında soruşturma başlatılmasına neden oldu.

Ç.K. ifadesinde, teyzesi A.K.(51) ve teyzesinin imam nikahlı eşi H.D.(52) ile onların Kamiloba’daki evlerine gittikleri, teyzesinin kendisini eniştesi H.D. ile birlikte olmaya zorladığını öne sürdü. İfadesinde eniştesi H.D.’nin 4-5 kez kendisi ile cinsel ilişkiye girdiğini belirten Ç.K., “Eniştem bana tecavüz etti. Karşı koymaya çalıştım gücüm yetmedi. Teyzem bana yardım etmedi.

Evden kaçarak sokağa çıktım, nereye gideceğini bilmeden bindiğim otobüsle Bakırköy’e gelmişim. Teyzem eniştemle olmam için beni zorladı” dedi. Ç.K. ayrıca babası M.K.’nın (55) bu olaydan bir süre önce evlerine gelen annesinin kuzeni olan kardeşler E.Ç. (28) ve R.Ç.’ye (25) kendisini pazarladığını öne sürdü. Bu iki kardeşin, sırayla kaldığı odaya gelerek kendisi ile birlikte olduğunu öne sürdü. Ç.K., babasının kendisini evlerinin yanında bulunan bir şantiyede bekçi olarak çalışan A.Ş.’ye de para karşılığı sattığını söyledi. Ç.K., babası ve abisi B.K.’nın da kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti.

C.K.’nın ablası D.K. da (27) ifadesinde, 10 yaşında iken babası M.K. tarafından para karşılığı pazarlandığını söyledi. D.K., polise verdiği ifadede, “Ben 10 yaşındayken babam evde bir arkadaşıyla içiyordu. İçine beyaz bir hap attığı kolayı bana içirdi. Başım döndü. Beni odaya gönderdi. Bu sırada babamın arkadaşı odaya gelerek benimle cinsel ilişkiye girdi” dedi. D.K., 11 yaşındayken babasının kendisini 650 TL karşılığı E.Ç.’ye verdiğini, E.Ç. ile geçen yıla kadar karı-koca hayatı yaşadığını, bu birliktelikten 4 çocuğu olduğunu söyledi. E.Ç. ile anlaşamadığı için geçen yıl babasının evine geri geldiğini belirten D.K., bu süreçte babasının kendisini iki defa erkeklere pazarlamaya çalıştığını ama bunu yapmadığını belirterek, “Abim B.K.’da benim erkeklere pazarlanmama aracılık ediyordu” dedi.

Anne F.K. ifadesinde, eşi M.K.’nın küçük kızları Ç.K.’yı kuzenleri E.Ç. ve R.Ç.’ye pazarladığını doğruladı. Anne F.K., kuzeni R.Ç.’nin kızının odasında bir saat kaldığını, peşinden kardeşi E.Ç.’nin odaya girdiğini söyledi. Anne F.K., korktuğu için bu duruma ses çıkarmadığını iddia eti.

10 Temmuz tarihinde görülen üçüncü duruşmada H.D.’nin tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, baba M.K., kuzenleri R.Ç. ve E.Ç. ile komşuları A.Ş.’nin tahliyesine karar verdi.

http://www.msn.com/tr-tr/haber/other/14-ya%C5%9F%C4%B1ndaki-k%C4%B1za-aile-boyu-tecav%C3%BCz/ar-AAdqh4d?ocid=mailsignoutmd
Sonsuz ışığa kavuşabilmek için...

Temmuz 24, 2015, 06:50:07 ös
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Rica ve saygilarimla ,
Lutfen siteyi ,3 sinif bir Ajansa cevirmeyin
Saygilar
"Adonai melekh namen"

Temmuz 24, 2015, 08:40:48 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

Burası güncel konuların paylaşıldığı alan. Bu başlık altında Forum'a dahil herkes Türkiye'yi veya Dünya'yı ilgilendiren her türlü haberi paylaşabilir. 14 yaşındaki bir kıza ailesi tarafından tecavüz edildiğini bu alanda paylaşmak, bir Türkiye gerçeğini gözler önüne sermektir sadece. Güncel konular başlığı altında eminim ki herkes birinci sınıf haberler paylaşmak ister ancak üçüncü sınıf haberler paylaşılıyorsa bu, Türkiye'nin her alanda şu anki haliyle üçüncü sınıf konumda bir ülke  olmasından kaynaklanmaktadır.

Sayın ragnarr, bu Forum'da her üye sizin arzu ettiğiniz şeyleri paylaşacaksa eğer, o zaman bize gerek yok anlamına gelir. Işid terör örgütünün, Pkk'nın, Türkiye ve Türk halkı üzerinde yaptığı ve yapmaya çalıştığı vahşet kadar gerçek ne yazık ki 14 yaşında bir kıza tecavüz edilmesi.

Forumumuzda, şehit edilen askerlerimizden siyasete kadar her türlü konu konuşulabiliyorsa, o zaman anladığım kadarıyla sizin gözünüzde yalnızca basit bir üçüncü sınıf haber olarak nitelik bulan bir kıza tecavüz olayı da Forumumuzda konuşulabilir.

Ben herkese saygılar demem, çünkü saygı hak edene...

Temmuz 24, 2015, 10:06:38 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

SIZIN GIBI INSANLAR YUZUNDEN BU MILLET OYUNCAK OLDU .TOKAT GOSTERILINCE MASA ALTINA SAKLANAN COCUGA DONDUK.VIZYONU O GUNKU GAZETEDEN OTEYE GIDEMEYEN BIR ULUS OLDUK .KENDIMIZDEN UTANDIRIN TEROR SIMSARI OLUN , YAYIN ANLATIN.Sorarim size ABD de hapisane sistemini.. yonetim bilerek boler siyahi, meksikali, irkci diye Adamlar yonetmek istediklerini bu sekilde bolerler Yok , kůrt yok Musluman yok insan 1Milyon kisiye tecavuz ettiler dersen belki sanada Bir NOBEL odulu verirler.
Ayrica bu ulke dunyada en az tecavuzun yasandigi ulke

Simdi kabul ettigin gibi neden 3 dunya ulkesi kaldigimizi, ilk cvbimdan anlamissindir
Saygilar
"Adonai melekh namen"

Temmuz 24, 2015, 10:17:58 ös
Yanıtla #4
  • Aktif Uye

Seviyesizlik !
Saygısızlık !
Küstahlık !

Önce doğru düzgün Türkçe konuşmayı öğren de gel, şu hale bak ne yazık !

Hani diyorsun ya, millet oyuncak olmuşmuş, bu millet de koyun olmasaydı, haklarını korusaydı, bulgura, pirince, beyaz eşyaya vatanını milletini satmasaydı, sen o sözü gidip Cumhurbaşkanına söyle çünkü aynı onun ağzından konuşuyorsun. Ne yazık, senin gibilerin böyle bir Forumda olması gerçekten içler acısı.

Saygı hak edene, sana yok maalesef...

Temmuz 24, 2015, 11:01:57 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Seviyesizlik !
Saygısızlık !
Küstahlık !

Önce doğru düzgün Türkçe konuşmayı öğren de gel, şu hale bak ne yazık !

Hani diyorsun ya, millet oyuncak olmuşmuş, bu millet de koyun olmasaydı, haklarını korusaydı, bulgura, pirince, beyaz eşyaya vatanını milletini satmasaydı, sen o sözü gidip Cumhurbaşkanına söyle çünkü aynı onun ağzından konuşuyorsun. Ne yazık, senin gibilerin böyle bir Forumda olması gerçekten içler acısı.

Saygı hak edene, sana yok maalesef...

Alkışlıyorum.

Temmuz 25, 2015, 01:20:56 öö
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Cumhurbaskanina hic oy vermedim.
Hakaret eden sizsiniz, ve Turkcem bozuk dogrudur.
Bir sikayetiniz varsa bildirin yonetim geregini yapar.

Saygilar
"Adonai melekh namen"