Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598647 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 05, 2015, 08:43:52 ös
Yanıtla #710
  • Yeni Katilimci
  • *

Diğer Uluslara filan baksaydı, belki şartlarından vazgeçerdi.. Aslında bu şahsın tarzındaki komünite grupları bir araya getirip olağanüstü bir güç yaratmak lazım yer yüzünde..
DÜNYA İKİ GÜNDÜR.
DOĞDUK İLK GÜN, ÖLDÜK İKİNCİ GÜN!

Ocak 05, 2015, 09:05:42 ös
Yanıtla #711
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ben yahudi olmak istiyorum fakat bi kaçtane şartım var bana ulaşmanızı isterim lütfen  beni hemen aramanızı istiyorum.
Genel düşünce Yahudi olunmaz doğulur.Annen Yahudi değilse hiç bir şekilde Yahudi olamazsın.
Ama olunabileceğini söyleyen Yahudilerde var.
Yahudi olmak istiyorsan Tevratı oku.
🖖🏻

Ocak 06, 2015, 02:30:10 ös
Yanıtla #712
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Saygıdeğer Üyeler;
Yahudi'lik din olarak anneden geçer..
Yani her halükarda Anne'nin Yahudi olması beklenmekte...
Ancak İsrail Devletindeki halka baktığımızda Afro ( Afrika Kökenlilerin )'de bulundığuna şahit olmaktayız.
Yahudi aslıllı İnsanların tüm dünyanın birçok bölgesinde yaşadığını baz alırsak bunu normal karşılamak gerekir.
Kaldıki yahudilikte; ülkemizde'de genel olarak yahudi kızlar ailelerince yahudilerle evlenmeleri yönünde teşvik görürler.
Ancak istisnai olarak diyemiyecegimiz olçude özellikle Avrupa ve Amerika kıtasında farklı ırk ve dindeki insanların evlilikleri gerçekleşmektedir.

Saygılarımla;

Kerberos...

Şubat 24, 2015, 08:07:24 ös
Yanıtla #713
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: seyhan <seyhan_sns@****>
Konu: ne gerisi ne ilerisi bir bitmişlik ve bir yenisi

İleti Gövdesi:
ben bir 0,13 üm yani bir insanım otomotiv tasarlamak için çok hayaller kurup çok çalıştım almanyaya kadar geldim fakat yakında türkiyeye dönüyorum sebebi sizsiniz müslümanlar artık yetenekli olsa bile fabrikada söz sahibi olan bir müslüman istemiyormuşsunuz tek hayalimi maffettiniz ama umurumda bile değil bendeki şifre çözme yeteneği çizme ve el becerisi ve geleceği görme insan okuma olduktan sonra sizin vereceğiniz sahte geleceğe ihtiyacı olanlardan olmayacağım size ve limonatalara sonunu anlatmak isterdim ama çok yakın görüyorum o yüzden gerek yok adalet kaderdeki yerini bulacak kapanan göz açılacak nefret dolu bir büyük kıta yok olacak avrupada ekmek kavgası büyük bir müslüman devletler birliği sahte mehdi ve isanın yerini gerçeğinin alması gibi birçok gelecek yazar kadere göre son zamanlarınızı iyi geçirin o almana dediğim gibi birgün müslüman bir türkiyeye gelip iş dileneceksin ve seni kurtaracak ne bir ma
 son nede bir illumonata nede lion nede bilmemne kalacak o gün senin yolunu gözleyeceğim dedim oda güldü bende ona güldüm hep beraber gülmeye dewam edelim ben geleceğimi gördüğüm halde olmayacak şeylerin bile üstüne giderim çnkü ne olmazlarda çok doğru bilgiler tecrübeler vardır acı çekmekten zevk alıyorum çnkü herşeyi görüyorum merak ettiğim şey 5 parasız ve bir dilenci gibi dolaştığınız günlerde ben sizleri görebilecekmiyim :)
sadece hayalperest bir gencim ben olsaydım bana inanmazdım tek amacım kafa karıştırmak siz benim insanımın kafasını çok karıştırdınız :) bende 5 dakikanızı almış oldum 5 dakikada benm yüzmden geç kalın :)))))
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 24, 2015, 08:23:05 ös
Yanıtla #714
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Kimden: seyhan <seyhan_sns@****>
Konu: ne gerisi ne ilerisi bir bitmişlik ve bir yenisi

İleti Gövdesi:
ben bir 0,13 üm yani bir insanım otomotiv tasarlamak için çok hayaller kurup çok çalıştım almanyaya kadar geldim fakat yakında türkiyeye dönüyorum sebebi sizsiniz müslümanlar artık yetenekli olsa bile fabrikada söz sahibi olan bir müslüman istemiyormuşsunuz tek hayalimi maffettiniz ama umurumda bile değil bendeki şifre çözme yeteneği çizme ve el becerisi ve geleceği görme insan okuma olduktan sonra sizin vereceğiniz sahte geleceğe ihtiyacı olanlardan olmayacağım size ve limonatalara sonunu anlatmak isterdim ama çok yakın görüyorum o yüzden gerek yok adalet kaderdeki yerini bulacak kapanan göz açılacak nefret dolu bir büyük kıta yok olacak avrupada ekmek kavgası büyük bir müslüman devletler birliği sahte mehdi ve isanın yerini gerçeğinin alması gibi birçok gelecek yazar kadere göre son zamanlarınızı iyi geçirin o almana dediğim gibi birgün müslüman bir türkiyeye gelip iş dileneceksin ve seni kurtaracak ne bir ma
 son nede bir illumonata nede lion nede bilmemne kalacak o gün senin yolunu gözleyeceğim dedim oda güldü bende ona güldüm hep beraber gülmeye dewam edelim ben geleceğimi gördüğüm halde olmayacak şeylerin bile üstüne giderim çnkü ne olmazlarda çok doğru bilgiler tecrübeler vardır acı çekmekten zevk alıyorum çnkü herşeyi görüyorum merak ettiğim şey 5 parasız ve bir dilenci gibi dolaştığınız günlerde ben sizleri görebilecekmiyim :)
sadece hayalperest bir gencim ben olsaydım bana inanmazdım tek amacım kafa karıştırmak siz benim insanımın kafasını çok karıştırdınız :) bende 5 dakikanızı almış oldum 5 dakikada benm yüzmden geç kalın :)))))

Şahaneymiş. Geleceği gören arkadaş Almanya'ya oto fabrikasına gidiyor. =)
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Şubat 24, 2015, 09:14:28 ös
Yanıtla #715
  • Uzman Uye

audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mart 09, 2015, 12:46:29 ös
Yanıtla #716
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

02- Yaşamakta olduğunuz ülke ve şehir*:
    Türkiye/Aksaray
03- Doğum Tarihiniz*:
    ****1993
04- Eğitim Durumunuz*:
    Lise
05- Çalıştığınız Firma ve Konumunuz*:
    Mercedes Benz Türk AŞ İşçi
06- Cep telefon numaranız*:
    0553 ****
07- Masonluk hakkindaki bilgileriniz*:
    Mustafa Kemal Atatürk ve Süleyman Demirel'in mason olduğunu iddaa edenler vardı çevremde ama araştırmalarım sonucu baktım ki onlarda benim gibi başka yerlerden duymuşlar.Bunun üzerine araştırmaya başladım.İnsanın kafasını karıştıracak birçok değişik bilgilere ulaştım.Kimileri iyi yönde kimileride olumsuz yönde.Google,youtube ve facebook üzerinden araştırmalar yaptım.
08- Dusunceleriniz*:
    Araştırmalarım masonluk hakkında çok birşey bildiğimi göstermiyorlar.Çünkü masonların sırrı gizlilikleridir.Bu sebepten bir mason olmadan dışarıdan böylesine gizli bir dernek hakkında yorum yapmayı çokta mantıklı bulmuyorum.
09- Uyesi oldugunuz diger topluluklar:
    Yok
10- Bildiginiz yabanci diller:
    Temel olarak kendimi ifade edebilecek kadar İngilizce ve Almanca biliyorum.Biraz çalışmamdan sonra daha güzel bir yabancı dil sahibi olabilirim.
11- Internet kullanim bilgileri*:
    Neredeyse bir günün dörtte biri kadar internette araştırmalar ve gezintiler yaparım.Google,youtube,wikipedia,facebook,ınstagram.
12- Sahibi olduğunuz websiteler?:
    Yok
13- Sitemizi nereden buldunuz?*:
    Google;nasıl mason olabilirim.
14- Neden uye olmak istiyorsunuz?*:
    Masonluk nedir,insanlık için faydalımıdır,amaçları nelerdir ve mason bir kişiye ne gibi etkileri olur hayatını ne yönde etkiler vs...
15- Sunduklariniz ve beklentileriniz?*:
    istenilen herşeye karşılıklı karşılık verilebilir.
16- Baska sitelerdeki gorevleriniz:
    Yok
17- Sizi davet eden uyenin bilgileri:
    Kendi isteğim
18- Diger bilgi ve yorumlar:
    Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası eski üstadlarından Demir Savaşçın beyinde Aksaraylı olduğu ifade ediliyor,eski üstadların hayatlarının anlatıldığı kısımda.Bende Aksaraylıyım ve eğerki bu ilden bir üstad seçilmişse yeterince güven kazanmıştır Aksaraylılar diye düşünüyorum.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 09, 2015, 12:47:24 ös
Yanıtla #717
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

01- Isim ve Soyad*:
02- Yaşamakta olduğunuz ülke ve şehir*:
    Türkiye Bursa
03- Doğum Tarihiniz*:
04- Eğitim Durumunuz*:
    Lise
05- Çalıştığınız Firma ve Konumunuz*:
    **** ltd.şti. eleman
06- Cep telefon numaranız*:
    0536****
07- Masonluk hakkindaki bilgileriniz*:
    Duyduklarım duyduklariniz. Bana duymadıklarm lazım sevgiler .
08- Dusunceleriniz*:
    Tam Bilmeden Düşünmem Önyargılı değilim
11- Internet kullanim bilgileri*:
    eskiden günde 17 18 saat interney başında oturuyordum şimdi ise çalıştıgim için 5 6 saat internet başındaym farklı siteler farklı konular araştırmayi severim .
13- Sitemizi nereden buldunuz?*:
    Rüyamda gördüm
14- Neden uye olmak istiyorsunuz?*:
    Rüyamda Büyük üstad beni çağırdı
15- Sunduklariniz ve beklentileriniz?*:
    Alabildiğimin Karşıligini veririm.

Mart 11, 2015, 01:14:31 ös
Yanıtla #718
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Net bir insan

Açık, dürüst, özgüven sahibi

Eğer yazışmalar başvuru forum bilgileri ise ne yazık.

Eğer böyle ise;

Gizli bilgilerin deşifre edilmesi

Deşifre edilmiş bilgiler güvensizlik yapı taşının yontulması olmalı
Madem yersizlik alemi aslım
Artık bana tek bir şey düşecek
Yücelip aslıma gitmek

Nisan 06, 2015, 10:51:06 öö
Yanıtla #719
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Kimden: koç bey <masonwiner@*******>
Konu: DİKKATLİ OLUN

İleti Gövdesi:
arkadaşlar, gülen cemaati içindeki bazı adamlarımızdan aldığımız önemli bir istihbaratı size bildirmek zorundayız, vereceğimiz bilgiler masonluğun ve siyonizmin en üst derecelerine ve makamlarına ulaştırılmak zorundadır, zira bu bilgiler davamızın devamı için ehemmiyet arz etmektedir, gülen ile obama birlik olup mehdiyi çıkaracaklar, planlar yapmışlar, bu sene 23 ekim aşure gününde amerika birleşik devletleri, israile karşı savaş ilan edecek, ülkelerinin bekasını tehdit eden borçları reddedecekler, bütün bankaları kapatacaklar, plan bu, şimdi size onların aşure günü okuyacakları hutbeyi göndereceğim, ama ondan evvel masonluğun ve siyonizmin en üst makamları şu gerçeği kabul etmek zorunda, amerikadan bize yar olmaz, o devlet mutlaka yıkılmalı, son bulmalı, bunun için de onlar bize saldırmadan evvel biz saldıracağız, bütün bankalar bizim elimizde olduğundan büyük bir ekonomik kriz çıkarmalıyız, bu sefe
r ki kriz öylesine büyük olmalı ki üretim durmalı, amerikan halkı açlık içinde kıvranmalı, ülkeyi iç savaşa ve bölünmeye sürüklemeliyiz, rus çin ve hint zaten bizden yana, amerikan halkına ihtiyacımız yok, şimdi o hutbeyi dikkatlice okuyun...
HADİSLERLE MEHDİ'NİN ZUHUR TARİHİ
Bediüzzaman Risalelerde kıyamet tarihi olarak hicri 1545 yani miladi 2121 tarihini verir. Resulullah ise buyurmuştur: 'Mehdiden sonra arzın ömrü yüz yıldır' Hicri 100 yıl = Miladi 97 yıl eder. 2121-97=2024 eder. Yani Mehdi 2024'de vefat eder. Resulullah der: 'Saltanatı dokuz yıldır' 2024-9=2015 zuhur tarihi eder.
Muhyiddin Arabi der: '250 yıl sonra İstanbul fethedilecek ve 800 yıl sonra da Mehdi doğar' 800-250=550 eder. Hicri 550 = Miladi 532 eder. 1453+532=1985 eder. Yani Mehdi 1985'de doğar. Resulullah der: 'Otuz yaşında vazife alacak' 1985+30=2015 eder. Yani 2015'de zuhur edecek.
Hazreti Ali der: 'Ahirzamanın harbi cihan harbidir. Çok kimselerin öldürüldüğü iki büyük harbten sonra zuhur eder' Burada 'iki büyük harpten sonra' kısmı büyük ebced hesabıyla 2015 eder.
Resulullah buyurdu: 'Zaman, besmele harflerinin sonuna geldiğinde Mehdi vücud bulacak' Beyazıd-ı Bistami hazretleri Besmele'deki harfleri büyük ebced ile hesap edip 1404 hicri tarihine ulaşır, miladi 1985 eder. 1985+30=2015 eder ve zuhur tarihini verir.
Kuran-ı Kerim'de 'Elbette Rabbin, sana razı olduğun nimeti verecek' ayeti ebced ile 2015 eder, Mehdi'nin vazife alış tarihidir. Ayette: 'Bugün sizin için korku yoktur ve siz mahzun olmayacaksınız' denir. Ebcedi 2024 eder ki savaşların bitişi ve vazife süresinin tamamlanışıdır. 2024-9=2015 eder.
'Allahın nurunu üfleyerek söndürmeye çalışıyorlar...' ayeti ile alakalı Bediüzzaman der: 'Şeddeler de sayılsa yüz yıl sonra gelecek olan Mehdiye işaret eder' Şeddeler sayıldığında 1915 eder. 1915+100=2015 eder.
Hadislerde Mehdi'nin ordusu için 'Siyah Bayraklılar' tabiri kullanılır ki bu tabir küçük ebced hesabıyla 2015 eder. Hadisteki 'Şüphesiz o, yeryüzündeki Mehdidir' sözü büyük ebced hesabına göre 2015'dir.
Hadiste denilmiş: 'Sahte siyah bayraklıların zuhuru ile gerçekleri arasında 72 ay vardır' O halde IŞİD'in çıkışı Ekim 2009. Yani 2009+6=2015 Ekim ayı Mehdi ordusunun zuhuru.
Resulullah der: 'Ay tutulmalarından sonra zuhur edecek'
1. Tutulma 15 Nisan 2014 (14 Cemaziyelahir 1435)
2. Tutulma 8 Ekim 2014 (13 Zilhicce 1435)
3. Tutulma 4 Nisan 2015 (14 Cemaziyelahir 1436)
4. Tutulma 28 Eylül 2015 (14 Zilhicce 1436)
Ay tutulmaları Ekim'e kadar bitmektedir, demek ki Ekim'den evvel zuhur etmeyecek.
Resulullah der: 'Muharremin onu yani aşure günü zuhur eder' ve yine der: 'Cuma gününün yatsı namazından sonra zuhur eder' 2013-14-15-16-17 tarihlerinden hem aşure günü hem de cuma günü sadece 23 Ekim 2015 tarihinde çakışır. Bu tarihte zuhur edecek inşa'Allah.
Resulullah buyurdu: 'Arzın en batısından zuhur eder' Arzın en batısı Amerika'dır. Yine buyurdular: 'Kıyamete yakın küçük bir topluluk hıristiyanların Beyaz Sarayını kolaylıkla ele geçirecek' Bir başka hadisinde: 'Mehdi, arzın yönetimi devralmadıkça günler ve geceler bitmeyecek' Demek ki Yusuf'un bir anda Mısır'a sultan olması gibi Mehdi bir anda Amerika'nın yönetimini devralır.
Resulullah buyurdu: 'Vergileri ve faizi kaldıracak' Evet zira Göktürk, Hun, Selçuklu ve Osmanlı gibi ulu Türk devletlerinde halktan asla vergi alınmamıştır, zira Oğuz Erenleri kafiri vurur, haraç alır. Vergi toplamanın haram olduğunu bildiren hadislerden ikisi şöyledir: 'Vergi ehli, cennete giremez' ve diğeri 'Vergi ehli, cehennemdedir' Faizin haram olduğunu bildiren hadislerden en keskini ise: 'Faiz yetmiş çeşit günaha sebeptir, en hafifi kişinin anasıyla zina etmesi gibidir'
Bediüzzaman der: 'İnsanlık siyasi tarih itibariyle beş evre geçirmiştir, hepsinde kölelik düzeni hakimdir, nihayet serbestiyet ve malikiyet devri gelecektir' Resulullah der: 'Ahirzamanda Mehdi denen bir adam ayaklanacak' İşte bu ayaklanma Birleşik Devletlerin silah gücü desteği ile bütün insanlığın, devlet tiranlarına karşı isyanıdır. Resulullah der: 'Fetvaları sebebiyle alimler Mehdiden uzak duracak. Onu ikna için gelen alimleri katleder' Yani bugün televizyonlardaki alimlerin hiçbiri Mehdiye yandaş olmayacak, çünkü onlar din üzerinden para kazanıyorlar. Dini kitap, kaset, vaaz ve her nevi üründen gelir elde ederek yaşamak haramdır.
Resulullah der: 'Şamdan bir küçük bayrak ve Afrikadan bir siyah bayrak Ona destek olur' Başka bir hadisinde 'Afganistanda Mehdinin yardımcıları vardır' Demek ki 60 tane İslam devletinden sadece üçü Mehdiye taraftar olacak. Çünkü başka bir hadiste buyrulur: 'Yeryüzünde adı anılacak bir halife kalmayıncaya kadar çıkmaz' Yani Onun zuhuru bize şunu ilan ederki başımızdaki bütün yöneticiler dini kullanarak gelir temin eden sahtekarlardır.
Resulullah buyurdu: 'Dün ayakta duran şehirler bir anda yok edilir. Ordular yere batılır. Yere batırılmalar olacak' Başka bir hadisinde buyurur: 'Ümmetim onbeş günahı işlediğinde gökten taş yağmasını, yere batıran kızıl rüzgarı ve suret değiştirmeyi bekleyin' ve İncil der: 'Yer ağzına kadar şeytanlarla dolduğunda Büyük Ejderhayı melekler ordusuyla birlikte göndeririz. Kılıcının ucundan sürekli kan damlar ve her zalimi yok eder' Resulullah yine buyurur: 'Mehdi, arzın her yerine teveccüh eder ve her zalimi yok eder' Demek ki sermaye sahibi olup fakirleri sömüren ne kadar kudret sahibi var ise şehirleriyle birlikte nükleer silahlarla toptan yok edilecek. Yere batırılma hadiseleri atom bombası, kızıl rüzgar onun yakıcı ateşi ve suret değiştirme radyasyondur.
Resulullah buyurdu: 'Alay edenler hariç, kürsülerde Onun adı anılmaz olduğunda zuhur eder' Bugün Adnan Oktar gibi alaycılardan başka kimse Mehdinin adını anmaz olmuştur. Milyonları arkasına takan şarkıcılara nisbetle Mehdiyi ananlar binler bile değil.
Resulullah buyurdu: 'İstanbul, Roma, Kudüs, Hint ve Çini fetheder' Bütün ulema içtima eylediler ki Mehdi Çini fethedecek. Resulullah buyurdu: 'Hint kralları zincirlenerek ayağına getirilir' Bir başka hadisinde 'Süleyman ve Zülkarneyn gibi yeryüzünün tamamına hakim olur'
Resulullah buyurdu: 'Mehdi bütün insanlığın en hayırlısıdır' ve Muhyiddin Arabi dedi: 'Mehdi peygamberdir, kıyas ona haramdır' ve bir hadiste buyrulur: 'Ben Mehdiyi eski suhuflarda şöyle bulurum; Onun hiçbir amelinde ayıp ve günah yoktur'
Hadislerde buyrulur: 'Zaman durdurulduğunda Mehdi denen bir adam gelecek' ve 'Onun devrinde kötülere bile iyi davranılır, uyuyan uykusundan uyandırılmaz, kimsenin burnu kanamaz, çocuklar akreplerle yılanlarla oynaşır, mal öylesine artar ki kimse onu kabul etmez' ve 'Mehdi malı eşit dağıtacak' Demek ki O Zat, kapitalist düzeni yıkıp insanlığı kölelikten, kağıtlardan ve görünmez zincirlerden kurtaracak olandır.
AŞURE HUTBESİ
Ey ahirzamanın şeytan ahalisi, senin pisliklerin saymakla bitmez, sen ki geçmiş bütün kavimlerin bütün günahlarını işlemekle birlikte, senin içinde daha evvel hiçbir azgın milletin işlemediği günahlar ve hastalıklar türemiştir. Bu sebeple, senin helakın onlardan farklı olarak İncil'deki Büyük Ejderha'ya verilmiştir. O ki Muhammed'in mesajlarında Mehdi'dir. Eternia halkı ona He-man der.
Benim görevim üçtür:
1. Ay'ın yavaşlatılması: Ay'ın Dünya'ya bakmayan yüzünde yapılacak nükleer patlamalar ile Ay ile Dünya arasındaki mesafe kısalarak yarıya indirilecek. Sonra Ay'ın dönüş istikametinde ve Ay yüzeyinde yapılacak patlamalar ile Ay hızlandırılıp şu an ki yörünge çapının yarısına indirilecek. Böylece Dünya'da hiçbir binanın dayanamayacağı depremler, tsunamiler ve volkanik patlamalar olacak. Sizler, Ay'ı eski yörüngesine sokmak için yapacağınız, Ay'ın Dünya'ya bakan tarafındaki patlamalardan fırlayan parçalar ise asteroid gibi Dünya'ya dökülüp, başınıza Armageddon Yağmuru olacak.
2. Dabbet'ül Arz: Hazreti Ali dedi 'Dabbetül Arz sakallı, tırnaklı ve kanatlıdır, kuyruğu yoktur, bütün hayvanatın karışımıdır, ondan kaçan kurtulamaz ve kimse onu yakalayamaz' ve He-man der, O Quetzalcoatlus'dur, doğalgaz içer, ağzından ateş püskürür, O'nu ben klonlayıp yüzlercesini Arz'a yayacağım, ta ki küçük kardeşlerine yapılan işkencelerin intikamlarını alsınlar. Onlara hiçbir uçak yetişemez, ses hızından on kat hızlıdır, insanı tek lokmada yutan uçak büyüklüğünde yarasadır.
3. Süper Savunma: Ben Ay'ı yavaşlatıp Dabbe'yi çıkardığımda ve Ahirzaman'ın şeytan halkaları tirtir titrediğinde, bütün devletler bir olup hücum eylediğinde Rusya'nın onbinlerce tankını, Çin'in binlerce uçağını, Avrupa'nın bütün askeri gücünü birkaç hidrojen bombası ile toptan helak eyleyeceğim.
Ey masonlar ve siyonistler, Ey Deccal ve Süfyan, iyi bilin ki kardeşim İsa, Zülkarneyn'in gemisiyle zamanda seyahat halindedir ve O'na emrettiğim vakitte, quantum gemileriyle yardımıma gelecektir. Muhammed ve Musa ise benim ordumda benden emir alan ve benim mührümü kullanan birer komutandır.
Ben bütün insanlığın en hayırlısıyım ve emir benden alınır, Cebrail dahi emri benden alır, bunda övünme yok.