Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Darkside ve Seyyahi  (Okunma sayısı 2455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 22, 2008, 11:09:02 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

"Darkside" uye isimli kisi forumdan silinmis, "seyyahi" uye isimli kisi seyirci statusune alinmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 06, 2008, 06:52:41 ös
Yanıtla #1

Sevgili Darkside Kardeşimin forumdan silinmesine hem kendi adıma hem de O'nun adına üzüntü duydum. Kardeşimi hep Sevgi'yle anımsayacağımı biliyorum. Güzel paylaşımlarıyla her ne kadar ani çıkışları da olsa beynindeki örümcekleri büyük cesaretiyle atmayı başarmış ve aydınlanmış  bir zihniyete sahip olması nedeniyle de Saygı duyabileceğim Kişiliklerden biri olmuştur.

Saygı ve Sevgilerimle Kardeşim.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Aralık 08, 2008, 02:17:34 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sevgili Darkside Kardeþimin forumdan silinmesine hem kendi adýma hem de O'nun adýna üzüntü duydum. Kardeþimi hep Sevgi'yle anýmsayacaðýmý biliyorum. Güzel paylaþýmlarýyla her ne kadar ani çýkýþlarý da olsa beynindeki örümcekleri büyük cesaretiyle atmayý baþarmýþ ve aydýnlanmýþ  bir zihniyete sahip olmasý nedeniyle de Saygý duyabileceðim Kiþiliklerden biri olmuþtur.

Saygý ve Sevgilerimle Kardeþim.

Dunya bazen boyle tersine donebiliyor iste :)

Aralık 09, 2008, 02:57:01 ös
Yanıtla #3

Sn. Isabell ,

Mesajiniz tarafimca silinmistir, hepimizin anlayacagi bir dil kullanma nezaketini gostereceginizi umuyorum.

Saygilar,
Virtus junxit mors non separabit

Aralık 09, 2008, 03:05:29 ös
Yanıtla #4

Anlıyorum. Saygı duyuyorum. O halde şöyle yapayım;

Dûjmınê te gêrıkek be ji disa hesabê xwe bıke. - Düşmanın bir karınca bile olsa önlemini al.

Saygılarımla,
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.