Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Ayaklar Baş Oldu :)  (Okunma sayısı 4397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 04, 2009, 07:30:48 ös

Ayaklar baş olunca Ülkenin de Dünyanın da durumu böyle olur. Şimdi neyden bahsettiğim merak ediliyordur, hemen söyliyeyim; malum Basında özellikle burada Star Tv'yi kutlamak lazım. Tam bir Basın görevini yapmış durumda. Özellikle Uğur DÜNDAR gibi önemli Gazetecilerin, Aydınç Bilinçlerin varlığının devam etmesi hakikaten de Insanlığı, Zamanı geriye götürme tehlikesinden biraz olsun uzak tutuluyoruz. Üzücü haberin yayınlanması bazı Insanları ( Insani Bilinçleri kastediyorum ) dehşet bir duruma sürüklemiştir. Neyden bahsettiğimi biliyorsunuzdur. Doğalgaz olayı..

Genel Müdür vasfına sahip olan gericilerin de gösterdiği gibi artık ''Ayaklar Baş Oldu'' olayını gerçek kılmaktadır. Bahsettiğim Dünyanın Sonu işte böyle geliyor.

Doğalgaz dehşetinde ölen Üniv. Öğrencilerinin Ailelerine Başsağlığı diliyorum. Bu hususta gerçekten fazla konuşarak kendimi yıpratmak istemiyorum ama maalesef INSANLIK AYIBI kendini bu şekilde göstermiştir. Yozlaşmış bilinçlerin Insanlığı ne derece tehlikeye götürebileceği açıktır.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Ocak 04, 2009, 07:33:09 ös Gönderen: Isabell »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ocak 04, 2009, 08:07:43 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

gerçekten çok üzücü bir olay Allah sabır versin ailelerine , yetkililerin ve bazı gazetelerinde yaptığı saçma sapan açıklamalarından ve manşetlerinden dolayıda bu ülkedeki aydınlık insanlarada sabırlar tabiki.

saygılar.
Her şey bir adımla başlar...

Ocak 04, 2009, 08:13:56 ös
Yanıtla #2

gerçekten çok üzücü bir olay Allah sabır versin ailelerine , yetkililerin ve bazı gazetelerinde yaptığı saçma sapan açıklamalarından ve manşetlerinden dolayıda bu ülkedeki aydınlık insanlarada sabırlar tabiki.

saygılar.

Amen, Sevgili Mericcan; şuanda hatırlayamadığım bir İlde de maalesef okuyan Hukuk Öğrencilerinin bir parkta bira içmeleri yüzünden bir yobaz tarafından saldırıda bulunulmuş ve maalesef Hayatlarını kaybetmişlerdir. Bu kadar acı hüsran Insanlıktan çıkmış olan yobaz bilinçlerin haddini ve sınırını aştıklarının göstergesi değil midir? Bir kaos ortamında bulunuyoruz. Sırf yobaz bilinçlerin hoşuna gitmediği için Öğrencilerimiz sırf bir içki yüzünden böyle boşu boşuna ölüp gidecekler mi? Acı bir tablo ve bunun böyle devam etmesi bazı Kesimlerin büyük kaybına sebebiyet verecektir. Buna dair herhangi bir açıklama yapamıyorum bile boşu boşuna yobazlığın esareti olmuş kişilerin yanlış ve Insandışı hareketlerinden dolayı bir hiç uğruna giden Insanların kaybına üzülmekten başka birşey elimden gelmiyor, maalesef! 

Ve yukarda da belirtildiği gibi bahsı gecen olayda vefat eden Kişilerin zaten Cankaybı önplanda ve bu kadar olmaz dedirten derecede dehşetvari açıklama yapan Genel Müdür vasfını taşıyan kişinin de, gerçi istifa ettiğini anımsıyorum,  ne derece yobaz olduğu açıkça anlaşılmıştır. Gericilerin de kendilerine göre şartlanmışlıklarının etkisinde kalarak Insanları kendi seviyelerine indirmeye çalışmaları hatta ölümlere bile bu şekilde cevap verilmesi açıkçası Insanlık dışı hareketlerdir. Korkunç ve Insanı dehşete düşüren şeylerdir. Yani söylemek istediğim şu; yobazlığın yayılması ve bu şekilde devam etmesi Insanlık için tehdit unsuru teşkil eder. Bunun için de Evrim Farklılıklarını yaşayan başta Ülkemiz olmak üzere Dünya genelinde korkunç bir kargaşanın içersindeyiz. Bu, tabiki Ileri Evrim Bilinçlerini büyük bir tehlikeye düşürecektir. Etkilenilmemesi düşünülemez.   

Saygılar,
« Son Düzenleme: Ocak 04, 2009, 08:24:35 ös Gönderen: Isabell »

Ocak 04, 2009, 08:18:17 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Saygıdeğer ısabell hanımefendi;
yazdıklarınız çok doğru ve Mevlana hayranı bir Müslüman olarak derin üzüntü duyuyorum , hoşgörüyü bilmeyen karanlık kalır çok üzücü çok . Gencecik fidanlar bunlar insani olmayan söylemlerle , hareketlerle ailelerinin ne kadar yıprandığını düşünemiyorum. :(

saygılarımla.
Her şey bir adımla başlar...

Ocak 04, 2009, 08:25:16 ös
Yanıtla #4

Saygıdeğer ısabell hanımefendi;
yazdıklarınız çok doğru ve Mevlana hayranı bir Müslüman olarak derin üzüntü duyuyorum , hoşgörüyü bilmeyen karanlık kalır çok üzücü çok . Gencecik fidanlar bunlar insani olmayan söylemlerle , hareketlerle ailelerinin ne kadar yıprandığını düşünemiyorum. :(

saygılarımla.

Haklısınız, üzülmemek elde değil.

Saygılar Bizden,