Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Ulu Mason, aqil  (Okunma sayısı 14016 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 07, 2008, 03:31:12 ös
  • Ziyaretçi

Sn üyeler. Bu linki açmakta amacım kendimi bu sitede ne kadar tanita bilmem içindir. Lütfen bana tarafsız fikirlrinizi yazınız. Belkide kendimi Siz üylelere pis tanıtmışım. Her kesin yanlışı ve doğruları vardır kendine göre. Ola bilsinki Sizlerden her hangi birisine karşı önyarkılı davranmışım, Onun içinde  kimin kalbine deydimse ÖZÜR DİLERİM.
Ola bilsinki vermek istediyiniz sualınız ve ya fikriniz varsa cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Sayqılarımla  Razi Paşa
« Son Düzenleme: Mart 07, 2008, 03:39:11 ös Gönderen: Ulu Mason »

Mart 07, 2008, 07:36:44 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Sevimli şirin bir üslubunuz var sn.ulu mason burda olmanız mutluluk verici

Mart 07, 2008, 07:40:29 ös
Yanıtla #2

Hayır, Lütfen Sayın Ulu Mason; bu şekilde Kendinizi olumsuz nitelendirmenizin bir manası yok bana göre ;) Çünkü yukarda da Arkadaşımızın belirttiği gibi hoş ve Sevimli bir yapınız var ve Tartışmalarımızda kırıcı olmamaya özen göstermeniz nedeniyle Takdir Ettiğim en Güzel İnsanlardan Birisiniz.

Sevgi ve Saygılarımla,
« Son Düzenleme: Mart 07, 2008, 07:42:40 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 07, 2008, 07:45:42 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Belkide kendimi Siz üylelere pis tanıtmışım. Her kesin yanlışı ve doğruları vardır kendine göre. Ola bilsinki Sizlerden her hangi birisine karşı önyarkılı davranmışım, Onun içinde  kimin kalbine deydimse ÖZÜR DİLERİM.

Mesaj sayınızdan benden daha eski üye olduğunu açık :) Sitede olduğum günden bu yana herhangi olumsuz bir yönünüzü görmediğimi içtenlikle belirtmek isterim.

Eğer kendinizle ilgili olumsuz yada yanlış anlaşılma gibi durumlarla karşı karşıya kaldıysanız, bunun için üzülmenize gerek yok çünkü topiklerde her türlü tartışma, olumlu - olumsuz anlaşılma kesinlikle çözüm kazanır ve doğru net olarak ortaya çıkar.

Bir platformda herkese ihtiyaç vardır unutmayın ve canınızı sıkmayın böyle şeyler için.

Sn. Santander'in dediği gibi "burda olmanız mutluluk verici"

Saygı ve Sevgilerimle

Mart 08, 2008, 08:32:34 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Sn üyeler. Olur her insan bilmeden sorumsuz hareketlerde buluna ya da kimise kalbine deyer.  Onun icin her zaman nerde olursa olsun kendim hakkımda kötü mü yaptım yoksa diye düşünür sonra da kendimin hesabını kendimden sorarım.

Mart 08, 2008, 10:53:58 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Madem eleştirileri dikkate alıyorsunuz, kadınlara bakış açınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim Sn. Ulu Mason...

Mart 08, 2008, 11:33:21 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Mart 09, 2008, 12:37:40 öö
Yanıtla #7
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Sn. UluMason,

sanirim degisken kisiliklerden vazgecerek, dogru ve oldugunuz gibi gösterirseniz kendinizi bu size daha faydali olacaktir. Ilk baslarda Azeri sivesini kullanirdiniz, nasil olduysa birden Türkiye Türkcesi konusmaya basladiniz. Sanirim ne demek istedigimi anladiniz!

Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Mart 09, 2008, 12:40:43 öö
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Sn. Anatolic' in yazdıklarını okuduktan sonra acaba daha önce kadınlar hakkında neler yazmıştı onu merk ettim...

Mart 10, 2008, 11:33:34 öö
Yanıtla #9
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Ulu Mason,

Forum icerisindeki uyelere kendinizi Mason olarak tanitarak emaillar ile CV isteyip aldiginiz fotografli CV ler ile onlari Mason yapacaginizi idda etmenize, kendinizi (mevcut olmayan) bir Mason Locasinin Buyuk Ustadi olarak tanitma girisiminizin basarisizligi sonucunda forumda bircok ayri konuda kendinizi Mason olarak gostermeye calismaniza ve sklikla degisen aksaniniz, karakteriniz, isminiz ve yazi bicimize suana kadar tolerans gosterilmistir.

Ancak sahibi oldugunuz uye isminizin suana kadar bizleri utandirmis olmasi bir yana, son olarak bayanlara karsi yapmis 0ldugunuz terbiyesizlik, gosterilen toleransin aptallik sinirlari icerisine girmeye basladigina isarettir.

Tercih ettiginiz yeni uye isminizi bana ozel mesaj ile 3 gun icerisinde belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde uyeliginiz ebediyen silinecektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.