Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Mesajlarima gelen cevaplar  (Okunma sayısı 16980 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 16, 2007, 02:16:14 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Forumda yazilarinizi yazdiktan sonra o yazilara gelen cevaplari gormek icin sayfanin sag ust kisminda "Mesajlarıma Yazılan Yeni Cevapları Göster." secenegine tiklayarak, Mesajlariniza yazilan cevaplari gorebilirsiniz.

O secenegin hemen uzerindeki, "Yeni Gönderilen Mesajları Göster." secenegi ise, siz forumda yok iken, gonderilmis olan mesajlari gosterir.

Bu listelerdeki mesajlara, bakmadan o listeden silmek icin "Okunmus" secenegine tiklayabilir ve listeyi sifirdan baslatabilirsiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 16, 2007, 05:29:13 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Forumda en begendigim fonskiyonlardan biri.
Cok faydali.

Mayıs 16, 2007, 05:41:21 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Kesinlikle. benimde en beğendiğim fonksiyonlardan biri ve oldukça yararlı...

Saygılarımla.

Temmuz 11, 2007, 01:58:01 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

en iyi faaliyetlerden biri

Kasım 13, 2007, 11:58:17 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Ya ben anlamadim..Her sayfada NOTIFY var. O secenege mi basiyoruz?Basinca cevaplar nereye geliyor?sms 'le cebimize filan mi?

Kasım 14, 2007, 12:18:36 öö
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Şebnem sanırım NOTIFY e-mailinize gönderiyor o konuda e-mail alıp almamakla ilgili bir seçenek var eğer forumda görmek istiyorsanız "Show new replies to your posts" seçeneği var.

Ben niye cevap veriyorum sanırım sms esprisi hoşuma gitti :)
« Son Düzenleme: Kasım 14, 2007, 12:27:07 öö Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 14, 2007, 12:19:00 öö
Yanıtla #6
  • Aktif Uye

çıktı aps ile adrese geliyor :)
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Kasım 14, 2007, 09:16:22 öö
Yanıtla #7
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Sebnem Hanim,

Sayin LuckyEye inda soyledigi gibi, Notify secenegi size otomatik olarak email gondererek konuya yeni gelen mesajlari bildirir. Ancak forumdaki butun mesajlariniza gelen cevaplari gormek icin bulundugunuz sayfanin en ust sag kismindaki "Show new replies to your posts" secenegine tiklamaniz gerekmektedir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 10, 2008, 05:04:59 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

benim sayfamda böyle bir seçenek yok sebebi ne olabilir?

Temmuz 11, 2008, 08:17:40 öö
Yanıtla #9
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

benim sayfamda böyle bir seçenek yok sebebi ne olabilir?

Ayarlari tekrar kontrol ettim. Suanda bulundugunuz sayfanin sag ust kosesinde
 "Mesajlarıma Yazılan Yeni Cevapları Göster."
ve
"Yeni Gönderilen Mesajları Göster."
secenekleri olmasi gerekiyor. Eger halen bu ozellik mevcut degilse, daha derin bir arastirma yapilmasi gerekebilir. Diger uyelerde ayni konudan rahatsiz iseler, onlarida duymak isterim.
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2008, 08:42:06 öö Gönderen: MASON »