Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Psi ball en sevdigim ve en zoru !!  (Okunma sayısı 2550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 12, 2009, 03:38:04 ös
  • Aktif Uye

Önce psi wheeli yapın denediğiniz ilk gün olucaktır büyük ihtimalle zaten 1 hafta geliştirin hızlandırmaya çalışın, sonra ampulun üstünde aynı şekilde pipet çevirmeye çalışın onu yaptıktan sonra, cam fanus, kavanoz gibi bişeyin içinde psi wheeli çevirmeye çalışın.Hızlandırma çalışmalarınıda yapmanız toplam 20 gün sürecek güvenin bana ve bunu tüm benliğinizle isteyin.Bunları yaptıktan sonra siz psi ball tekniğine hazırsınız demektir  Ha mürid kelimesine de devam 

1.Adım
Önce topunuzu nerde oluşturacağınıza karar verin ... İki elinizin arasında , diğer odada, üçüncü gözünüzde yada Çinde farketmez.Psi topu oluşturmak için Temel üç yöntem vardır... Bunların dışında sizde teknikler geliştirebilirsiniz...

2.adım
Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verin ... Güneş , Ay , Yıldızlar , Dünya , vs.. Güneşten çektiğiniz enerji ile topunuz sıcak, Aydan çektiğiniz enerji ile soğuk olur... Dünyadan enerji çekmenizi tavsiye ederim çünkü ayaklarınızın altında olan bir şeyden enerji çekmek çok daha kolay olur...Dünyadan çektiğiniz enerji ile topunuzun hafif sıcak, sert ve yeşil olduğunu imajine edin.

3. Adım
Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verdikten sonra sıra enerjiyi çekmeye gelir... Bu evre çok önemlidir ama biraz zamanınızı alır... enerjinin ayaklarınızın altından sürekli vucudunuza aktığını imajine edin ... Hemen bırakmayın birkaç dakika bu işleme devam edin...Ve o enerjiyi hissetmeye çalışın, bacaklarınızın hafif karımcalaştığını ve aşağıdan yukarıya doğru çok güzel bişey geldiğini, bacaklarınızın hareket etmek istediğiniz düşünün.

4. adım
Biriktirdiğiniz enerjiyi kollarınıza , ordan avuçiçlerinize getirin... buarada enerji çekmeye devam edebilirsiniz... basıncı hissetmeye çalışın..Oluşturduğunuz topun sesini,görüntüsünü,ısısını hareketini imajine edin.

5. adım
Sıra topunuzu yoğunlaştırmaya geldi...Ellerinizi birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın .. bunu yaparken her yaklaştırdığınızda topun yoğunlaştığını ve ellerinizle sıkıştırdığınızı düşünün...

6.Adım
Oluşturduğunuz topu istediğiniz yere istediğiniz şekilde fırlatabilirsiniz... bunu ellerinizi hareket ettirmeden yapabileceğiniz gibi fiziksel olarakta yapabilirsiniz... Fiziksel olarak atmak psikolojik açıdan işe yarıyor.Fırlatma olayına gelince; taş atar gibi değil, düşünce ile hareket edecek bu top. Onu sevgi ile oluşturup bir çiçeğe gönderin, ya da sevgi ile oluşturduğunuz enerji topunu büyüterek evinizi doldurun; huzuru hissedeceksiniz.Tabi bu sonraki aşamalr  siz sadece yaptığınız topu perdelere veya bir kağıda fırlatın fırlatırken tüm dikkatiniz topta olsun başka bişey düşünmeyin ve fırlattığınızda da düşüncenizi kesmeyin o nesneye gidene kadar top hep düşünün.