Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Enteresan Bir Rüya Deneyimi  (Okunma sayısı 4107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 26, 2016, 07:12:27 ös
Yanıtla #10

"Lucid rüya" ve "Astral gezi" gibi kavramlara pek mantıklı bakmadığımı belirterek danışmak istediğim 2 durum var.

1'ncisi hemen hemen her rüyam'da bilinc kazanıyorum; "O" anki senaryo ne ise,bilinçli olarak rüyam'da istediklerimi yapıyorum.Rüya sırasında üstünde yazı olan bir büst veya duvar arayarak yazıyı okumaya calışıyorum.sürekli karmaşık ve anlamsız yazılar oluyorlar.Bu durumu bilinçli olarak yapıyorum tabiki.İlk zamanlar bilinç kazandığımda hemen uyanıyordum; sonraları bu durum geçti.Konuşmak istediğim kişiler ise konuşmuyorlardı.

Bir kaç rüya'da bir,birileri tarafından yakalanıyorum.Genellikle cekik gözlü kısa boylu bazı şahıslar yeşil bir iğne vurduğunda uyanmaya başladım.Tabiki yine rüya esnasında bilinçliyim.

2'nci Rüya şekli beni en cok etkileyen oldu.Bu rüya esnasında bilinç kazanmıyordum.Masmavi bir deniz ve muazzam bir kumsal su inanılmaz berrak kumsal da daireler şeklinde su birikintileri var.Her yer dünya'da hiç bir yerde olmıyacak kadar güzel. Kumsalda içinde o su olan dairelerin herbirinin içinde cok yakışıklı ve cok güzel kadın ve erkekler 2'şerli şekilde sarılmış vaziyette gülüşüyorlar.

Ben hayranlıkla yürüyorum araların da; kumsalın bir yerinde daha derin olan ve içinde su bulunmayan bir cukurda bir kaç kız gördüm.Cukura ayağım ile vurunca cukurun bir bölümü denize açıldı.Onlar ile konuşmak istedim ama cevap vermediler.Başka bir dil kullanıyorlar sandım.Siz kimsiniz diye son kez sorduğumda biz "Işığı getirene inananlarız" dediler ve ben birden uyandım.

Bir acıklama getirebilen arkadaşlar olursa sevinirim.Keza bu tip olgulara mantıklı cevapların olduğunu varsayıyorum.

Şimdiden teşekkürler.Saygılar.

Yazmayı unuttuğum ve eklemek istediğim birşey daha var:

1'inci olarak anlattığım durumun sonunda ve uyandığımda 2,3 dk. boyunca, camda yansır gibi,gözümün önünden hiç anlamadığım/görmediğim şekiller hızlıca geçip sonra yok oluyor; cok ufak ve hızlı bir şekilde geciyor. O esnada uyanık oluyorum.

Bir yerin acık da kalmıştır gibi yorumlar yapmayalım lütfen  :) :) :)
Sen Özelsin