Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 30 Kuş  (Okunma sayısı 1010 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 22, 2017, 11:25:26 ös

Sen Özelsin

Kasım 23, 2017, 12:32:11 öö
Yanıtla #1

Sayın Tık-Tik-Tak,Akpliler ve Dursun Ali Erzincanlı ve yobazlar düne kadar Fetocularla oturuyordu.Birinin hırsızlığını kapatmak icin Atatürkçüleri ve bir sürü insanı mağdur ettiler.Zerre kadar bu insanlarin Müslümanlığı kulanmaları, anlatmasi ve vatan şiirleri bana birşey ifade etmiyor.Tam tersi nefret duygusu uyandırıyorlar.Altta paylasacagim resim cok iyi ozettir....Masonları o kadar iyi anlıyorumki bilimin onünde herzaman ışık gibiler...Varolun Masonlar sizi seviyorum.. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2017, 12:54:44 öö Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 23, 2017, 09:31:00 öö
Yanıtla #2

Şiiri okuyan Dursun Ali Erzincanlı'nın ideolojileri hakkında pek bir bilgim yok, sadece şiirin sözleri hoş gelmişti.Zaten evrensel somut gercekler üzerinden doğan vicdan ve ahlak haric bir ideoloji sahibi değilim; dolayısı ile,bu tip bireyleri idol olarak görüp icraa ettikleri sanatları görüşlerime taraf oldukları için paylaşmıyorum veya dinlemiyorum; sadece,insan oldukları için ve bir taraf olmadanda benimde insan olabilme umudum için ve herkese dair duyduğum umut için...

Bence Düşünceleri ne olursa olsun, birini anlayamadan ona kendinizi veya aslolan doğruyu anlatamazsınız.Ötekileştirmeler,ön yargılar sadece zihinlerde açılan mesafelerdir.Duymak istediğimiz,sözler görüşler; gazeteler tvler...Adı üstünde zaten duymak istediğimizi söylerler ve bize sadece dinlemek kalır.

Sevgiler
Sen Özelsin