Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Aysel Gurel  (Okunma sayısı 2314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 25, 2008, 10:59:22 ös
  • Aktif Uye

Biliyorsunuz ki kendisini gectigimiz hafta kaybettik. Vefatindan bir gun sonra baslik acmistim ancak, sitede tamirat oldugundan dolayi, baslik gitmis. Kendisini gercekten cok sevdigim icin basligi tekrar acmak istedim..

Kendisinin olumune ben gercekten cok uzuldum. Cok renkli bir kisiligi vardi. Ben cok severdim kendisini. Haa.. Yakinen tanidim mi? Hayir. Konusmuslugum varmi? Hayir.. Kendisi bircok sanatcinin sevilen sarkilarini yazmistir. Ozellikle Sezen Aksu nun sevilen sarkilarinin bir kismini da o yazmistir. En cok bilineni Firuze adli sarkisidir. bunun disinda, "Sen Aglama", "Bir Baska Ask", "Bin Dokuz Yuz Kirk Bes", "Unzile", "Sonbahar", "Surgun", "Ah Mazi", "Yalnizca Sitem",  "Hasret", "Seni Istiyorum", "Istanbul Hatirasi",  "Ne Kavgam  Bitti Ne Sevdam", "Degermi" sarkilarini yazmistir.  Kendisinin olumune aslinda cok uzulmemek gerekir bence. Cunku, kendisi, hayati catir catir, diledigi gidi yasamistir. Oldukten sonra biliginiz gibi kar bayagi bir yagmistir. Her olu, kendisinden sonra bir ani birakir die bir laf var. Bende o kari oyle hatirliycam.. Neyse.. Size renkli kisiliginden bir kac ornek vermek istiyorum...

.....

apartmana bocek ilacı yaptırmak isteyen komsularına;" bocekler sinekler bu dunyanın gercek sahipleridir onları olduren katildir "demis apartman sakinleride kızlarını arayıp anneniz boyle boyle diyo demisler. mehtap ar soyle cevap vermis:
annemin evde besledigi hatice isimli bir hamambocegi vardı onu terlikle oldurdugum icin bana katil diyip beni evden kovdu ben karısmam demis :D

...

Zamanında televole döneminde aysel gürel le roportaj yapılmaktaydı.

televole muhabiri sordu
- aysel hanım siz hangi takımı tutuyorsunuz?
- valla ben kocamın takımlarını tutuyorum

....

zirt pirt evini arayan gazetecilerden bunaldigi bir anda telefon eden kisiye "su anda yatakta sevisiyorum iki saat sonra arayin"  demistir :D

.....

senenin birinde savaş ayın bir programına çıkmıştı bu kadın.. karşısına da bir "şey"i oturtmuşlardı.. "şey" konuşmayı bile beceremezken aysel gürele laf sokuşturmaya çalışıyordu.. ve sonunda aysel gürel dedi ki;
"sen b.klu bezler içinde yüzerken, ben firuzeyi yazdım... :D

....

kızlarını 15 yaşlarından itibaren barlara götürmeye başlamış, kızlar 19-20 yaşlarına geldiklerinde ise erkeklerin artık kendisine değil kızlarına baktığını fark edip sinirlenmiş, onlarla beraber gezmeye son vermiş çılgın bi kadın.

....

vaktiyle canlı yayında ''kadınların mahkeme huzuruna mini etekle çıkmaları yasaklansın,tahrik oluyoruz,konsantremiz dağılıyor" şeklinde çömküren adnan hocacı avukatı "sen önce bi kendine bak evladım,giymişin daracık kumaş pantolonu,g.tün kavun gibi meydanda,bunca insan tahrik olmuyormu sanıyorsun?" demis :D\

.....

Turkiye bence en renkli insanlarindan birini kaybetti. Huzur icinde yat Aysel Gurel..