Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: sizce bu nekadr dogru? tecevüzcü bir Mason  (Okunma sayısı 7860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 13, 2009, 02:21:38 ös
  • Ziyaretçi

Ankara’da 9 çocuğa tecavüz eden ve kamuoyunda “kasklı sapık” olarak tanınan tenör Şahin Öğüt, “MASON” çıktı. Üstelik çok güçlü referanslarla…

Tartışma sırasında Öğüt, “Siz benim arkamda kimler var biliyor musunuz?” diye, görevlileri tehdit ederken, mason olduğu ortaya çıktı. Vakit, cezaevine nakli sırasında Öğüt ile görevliler arasında ilginç diyaloglar yaşandığını öğrendi. Diyalogların ardından sapık Şahin Öğüt, görevlilerin anlamakta güçlük çektiği ilginç şeyler anlatmaya başladı.

Bağlantılarıyla görevlileri korkutmaya çalışan Öğüt, ortaya attığı sapık fikirlerinin dayanaklarını da anlatıyordu. “Üstadım” diye gösterdiği “Bernard Moro” ile bu ismin eşi olduğunu söylediği “Fatma Zümrüt Hanım”dan övgüyle söz eden Öğüt, “Askerlikten önce tanışmıştık, kendileri 27. derece üst düzey masondur. Beni de masonluğa onlar aldırdılar. Bana dokunursanız başınıza iş alırsınız” diye görevlileri tehdit etmeye kalkıştı. Bunun üzerine görevlilerden biri Öğüt’e “Bu gavur mu var başınızda, sizi yönetenler hep yabancı mı?” diye sordu. Öğüt de, mason yöneticileri arasında Doğan Üvey gibi isimlerin de olduğunu söyledi.

Haziran 13, 2009, 07:27:18 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

vakitinde işi gücü yok masonlara atıyor önce kendilerine baksınlar, kendi yazarları değilmiydi gerçektende kanıtlanmış tecavüzcü..
bi google amcaya sorayım o ne diyor... http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=vakit+tecav%C3%BCz&meta=&aq=f&oq=

Haziran 13, 2009, 11:13:05 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

sizce bu nekadr dogru? tecevüzcü bir Mason ...

Hmmm..Çok hızlı derecede bir başlık açılmış ve yazım kurallarına da pek uyulmamış...İşte bu konu, başlığı kadar zırvalık dolu ve düzensiz bir konu...:D Sadece gülümseyin...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Haziran 14, 2009, 10:43:43 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Sn.İtzhak ve Zebex

Haberi okudum,diyelim ki doğru bu bütün mason kurumunda ki insanları bağlamaz veya diyelim ki yanlış uydurmaca bu da demek değil ki cevap verilmez sonra herkezin her yazdığına inanmayın objektif haber yapmayan bugun çok gazete var vakit de bunlardan biri zaten gazete demek taraf olmak demektir.

Yani yazının buraya taşınması normal olabilir SN.Masonlara bir soru gibi ama Sn.İtzhak gibi de yazıdan yorum çıkarıp bir arkadaşımızı suçlamak çok yanlış burası masonlara ait bir forum olsa da her üyenin bazı hakları vardır yoksa özgür tartışma konuşma ortamı doğmaz.

Ben yukarıdaki haberden hiç etkilenmedim mason olsa bile insanlar rahatsızlana bilir her sapığı sapık da sanmayın bir çok psikolojik sorunlar altında yatabilir insani bir durum bu burdan da masonluk yıpranmaz..Haberin veriliş şekliylede Vakitin şapşallığı derim..Bir art niyet aramadan baktığımda yukarıdaki yazıları görünce muhataplarımın küçük olduğunu yaşça düşünmek zorunda kalacağım..

Saygılarımla..

Haziran 15, 2009, 01:00:39 öö
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn.İtzhak gibi de yazıdan yorum çıkarıp bir arkadaşımızı suçlamak çok yanlış burası masonlara ait bir forum olsa da her üyenin bazı hakları vardır yoksa özgür tartışma konuşma ortamı doğmaz.

Sn.Amurdad,
Ben uye arkadasımızı suclamıyorum..Sadece baslıgın uzerınden bır yorum yapmak ıstedım..Elbette kı ozgur bır platformdayız herkes, her dusundugunu forum kuralları dahılınde yazabılır..Yalnız tekrar tekrar belırtmek ısterım kı ben uyemızı suclamıyorum ve kınamıyorum..O da boyle bır seyın dogrulugunu arastırıyor..Baslıktanda anlasılacagı uzere...Umuyorum kı kendımı daha ıyı ıfade edebılmısımdır..
Saygı ve Sevgılerımle
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Haziran 27, 2009, 03:01:51 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Konunun bu siteye taşınması normaldir.Mason kelimesi konun içinde geçiyor.Doğruluğunu kurumun içinde olmadığımız için bilemeyiz.Sapkın olan şahısın bir masonu tanıyor olması,masonluğunu söyleyen ile masonluk kurumunu bağlar.Bir harici olarak bu sapkınlığı yapan kişinin mason olduğunu düşünmüyorum.Hepimizin de bildiği gibi masonluk kurumu kardeşlerini her zaman özenle seçmiştir,tabi bu arada insandır ki tabiatında vardır sağlığını belirli oranlarla kaybedebilir;masonlar da rahatsızlanmayacak ve ömürboyu sağlıklı kalacak diye birşey yoktur.İşlenen suç eğer doğruysa,sapkın da kurumun içinde ise gereken cezayı kurumdan alacaktır.Ben olayın masonlukla veya bir masonla anılmasını bir iftira olarak görüyorum.Vakit gazetesini bugüne kadar hiç okumadım ve okumayı da düşünmüyorum.Bu gazete hakkında ilk fikrimi Hüseyin Ölmez davasıyla oluşturdum.Bir insan olarak gerçekten gazetenin tavrından utandım.Hepimizin karısı,kız kardeşi,annesi var.Bu olaylar affedilmeyecek yüz kızartıcı utanç verici olaylardır.Ayrıca gazetenin tutucu dindar bir yapısı olduğunu biliyorum.İftira olarak algılıyorum.Bu gazete mi bilmiyorum ama,Daha önce de fotoğraf yayınlanmıştı etekli.Bunlar kurumu yıpratıcı veya yıpratmak amacıyla yapılmış olabilir

Temmuz 28, 2011, 04:32:47 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Merhaba,

bence aslı var mı yok mu  önce araştırılması gerekmekte, çünkü o tarz gazetelerde çıkan haberlerin hepsi doğru olmayabiliyor, belkide masonları karalamak için yapılmış bir yazı olabilir....

Saygılarımla,
418

Temmuz 28, 2011, 09:14:17 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu da guzel!

2 yil evvelinde foeumda acilmis bir konu. Olay belli. Eleman tum turklerin yaptig gibi dalmis 'siz benim
Kim oldugumu biliyormusunuz?' diye olay buyuk olnca atmislafi 'masonum ben yakarim' burdan belli ki eleman mason degil :)

Ama benim takildiim husus bu degil. Sayin 418in profiline baktim eski mesajlarina neyim. Olayi donup dolastirip cinsellige getirmis. Gaylik biseksuellik vesaire vesaire. Ama tebrikler diresken ve diretken birisi. Forumu aramis taramis cinsellikle alakali buldugu iki yil onceki konuyu gozumuze sokmaya calismis.

Hani iyiniyetli ya! Yorumu da guzel :)

Ama yemezler!

Cocukluguna inmelizciklerimle.
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.