Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: mason sırları kadınlarda mı?  (Okunma sayısı 40472 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 13, 2007, 11:12:00 ös
Yanıtla #50
  • Ziyaretçi

Alıntı
Abi konusu da apayri bir konu

Sn. Sublime inanın konu daha öncedende değindiğiniz ve tahmin ettiğiniz boyutta değil bilahere konuya açıklık getiririm kimse benden direktif almıyor herkes hürdür ayrıca Einsof benim bağlı bulunduğum kuruma muhalefet bir ses belirteyim  :D ;)

Haziran 13, 2007, 11:12:48 ös
Yanıtla #51
  • Ziyaretçi

Yoo gerek yok ben kaynağı okudum klasik laflar İngilizcem var :) merak etmeyin

Haziran 13, 2007, 11:12:55 ös
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

Alıntı
eğer ki masonluk üzerine ve buradaki mason ların söylediklerinin aksine bir çalışma bulduysanız okuduysanız veya araştırdıysanız bunu güzelce sorduğunuz şekilde cevap alırsınız hemde her sorunuza ben daha önce bırakın kadın konusunu buradaki mason üyelere keçi kanı içilirmi üzeyir garihi siz mi öldürdünüz gibi sorularda bulundum ve sorduğum şekilde aynı nezaketle cevaplarıı aldım araştırdım olmadı birdaha sordum daha değişik ama aynı nezakette cevaplar aldım...

Sn. Sublime arkadaşın tarzında saldırganlık gördü bu işler görecelidir bana göre değildir ona göre öyledir biliyoruz sakin sakin sordukmu sakin sakin cevap vreiyorlar ama cevapların çoğu bizi tatmin etmiyor saldırgan olmayı gerektirmez ama  kimsenin saaldırgan olduğunu sanmıyorum.Biri bana disiplin abidesi dese hoşuma gider disipilinli olmak kötümü?
Cok guzel yazmissiniz, tesekkurler. Ama, ben o mesajin bir kucuk gorme, yerme, dalga geme dalgasi yaydigini sezinliyorum. Hatta Disiplin abidesi simdi siler demesi de bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

Dogrudur cok gorecelidir bu kavram ;)

Haziran 13, 2007, 11:17:07 ös
Yanıtla #53
  • Ziyaretçi

O'nun kinde sezinlenme ama sizin cevabınız epey sert olmuş göze batıyor neyse bu Einsof un sorunu zaten bana teşekkür etmesi yanlış anlaıldı kendisini savunacak kapasitete bir genç şimdi avukatı konumuna düşmeyelim rica ederim Sayın Sublime :) bakın saygı kaybolmamış :) ...
Saygılar...

Haziran 13, 2007, 11:18:34 ös
Yanıtla #54
  • Ziyaretçi

Yoo gerek yok ben kaynağı okudum klasik laflar
Alıntı
Abi konusu da apayri bir konu

Sn. Sublime inanın konu daha öncedende değindiğiniz ve tahmin ettiğiniz boyutta değil bilahere konuya açıklık getiririm kimse benden direktif almıyor herkes hürdür ayrıca Einsof benim bağlı bulunduğum kuruma muhalefet bir ses belirteyim  :D ;)
Ok ;) Ben de size sonra sizin bir cumlenizi hatirlatirim (bilahare ;D)

Siz de bir soru "SORDUK" tarzi aciklamlar yapinca, oyle dusunuluyor takdir edersiniz ki ;)

Uzgunum ki aciklamalarimiz sizlere yeterli gelmiyor. O zaman malesef daha fazla yapilacak bir sey kalmiyor. Ama unutmayin ki, bazen cevaplar en basit cevap olabilir ;) Yapilan aciklamlari begenmediginiz surece soru sormanin da anlami kalmiyor zaten :)

Kesku bu soru daha guzel bir ortamda sorulmus olsaydi, bazi kisilerin koseye sikistirme cabalari olmasaydi  da ilk mesajla benim son mesajim arasindaki o kadar konusma olmasaydi ;)

Saniyorum bundan sonra soylenecek birsey kalmiyor.

Ayrica, yukaridaki diger itham edici mesajlari da gormedim sanmayin (mesajim size degildir Sn. Lucky Eye)

Haziran 13, 2007, 11:20:03 ös
Yanıtla #55
  • Ziyaretçi

Beni
O'nun kinde sezinlenme ama sizin cevabınız epey sert olmuş göze batıyor neyse bu Einsof un sorunu zaten bana teşekkür etmesi yanlış anlaıldı kendisini savunacak kapasitete bir genç şimdi avukatı konumuna düşmeyelim rica ederim Sayın Sublime :) bakın saygı kaybolmamış :) ...
Saygılar...
Beni bilirsiniz ;) En karsiti oldugum dusuncede bile saygiyi kaybetmem.
Sadece deger verdigim kisilere saygisizligi kaldiramiyorum. Bu kadar konusmanin uzerine gene de devam etmis yukarida biraz ;) Siz kimler oldugunu biliyorsunuz :)

Haziran 13, 2007, 11:23:44 ös
Yanıtla #56
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Bu tür bir cevap isteseydik Resmi sitelerine giderdik biz daha açıklayıcı be dürüst olmalarını bekliyoruz  neyse Sn.Asi size tavsiyem (haddim olmasan) içinde olmadığınız bir oluşumu bu denli savunmayın ben savunmuyorum hem siz de içinde değilsiniz niye saldırıyorsunuz diyeblirsiniz ama biz dümdüz saldırmıyoruz hatta bu forumda saldırmadık soru sorduk bir an gerildi ortalık savunacak merciiler zaten bu forumda var bildiğim kadarıyla buraya ingilizce yazılar yazarak cevap verilmiyor biz sizinle en iyisi futbol topiclerinde devam edelim öyle daha iyi :) daha eğlenceli...
saygılar.
Savunacagim bir sey yok :) Beni taniyorsunuz.Ortada bir fikir varsa hep aksi ihtimalini dusunup cevap yazarim. Ne savunacak kadar bilirim nede bazi seyleri anlayamayacak kadar dar bakarim olaylara. Benim tarzim bu. Kibarca, bilmedigin konuya bulasma demissiniz, eyvallah :D
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 13, 2007, 11:27:57 ös
Yanıtla #57
  • Ziyaretçi

Alıntı
Bu arda Amerika'da masonlar Anti Hristiyan ve Musluman destekcisi olarak itham ediliyorlar.  Onlara gore de Muslumanlar ile olan iliskileri kotu Masum

Sn. Lucky bu konu ile ilgilenirsiniz kesin

Son cevap :)bana Lucky demekte ısrarcı olan arkadaş biz masonları herhangi bir dinle bağdaşdırmıyoruz bilmeni istedim okadar sadece bu kadar ayrıca anlayışına hayranım gerçekten dalga geçmiyorum ciddiyim ;)

Haziran 13, 2007, 11:33:20 ös
Yanıtla #58
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Iyi benden de son cevap:
Kusura bakma lucky dedigim icin. Dikkat ettigimi sanmistim. Diger topicte bundan muzdarip oldugunu dile getirmistin (cumleye bak cumleye :D)

Sizin bagdastirmadiginizi biliyorum :) Cizginizi de tahmin ediyorum. Bilahare gorusuruz bu konulari ;)
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 13, 2007, 11:35:49 ös
Yanıtla #59
  • Ziyaretçi

Madem son cevaplar veriliyor, ben de son cevabi vereyim:
Katkida bulunan herkese katkilarindan dolayi tesekkurler. Verdigimiz cevabin tatmin edici olmamasi uzucudur, fakat benden gelecek olan cevap budur. Ben kisiel olarak bayanlara asiri derecede saygi duyarim. Duymayanlarin fikirleri kendinedir. Inanip inanmamak sizlerin insiyatifine kalmistir.