Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 34.derece üstad masonlar (ibretlik)  (Okunma sayısı 53507 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 01, 2008, 05:58:10 öö
Yanıtla #50

diyelim Harun Yahya dan alintiladim...
olmayan bir belgeyi ortaya surebilecegini mi dusunuyorsunuz...
bu riski goze alir mi ?
Saka yapiyorsunuz umarim ::)
Spes mea in Deo est

Mayıs 01, 2008, 10:43:00 öö
Yanıtla #51
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Harun Yahya nin fotomontaj hileleri olabilecegini tahmin ediyorum ama :)
olmayan bir dokumani da var gibi gosterme riskini sizce de goze alir mi ?
Gerçeğin çölü

Mayıs 01, 2008, 05:18:33 ös
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

Harun Yahya yani Adnan Oktar kendine o kadar çok güveniyor ki her türlü riski alır bana göre.

Mayıs 02, 2008, 07:53:22 ös
Yanıtla #53

Fotomontaj hilesi olmayan bir seyi varmis gibi gostermek degil midir? Mantik olrak ne farki vardir?
Spes mea in Deo est

Mayıs 04, 2008, 08:12:20 öö
Yanıtla #54
  • Ziyaretçi

34. boyleyse 35. derece de neler neler oluyor acaba  :D :D :D ?

Ocak 24, 2009, 11:07:49 ös
Yanıtla #55
  • Aktif Uye

bence 34.derece tamamen sacmalıktan ibaret.Bir kere seytanla baglantıya nasıl gecilir o tutsulerle insan kafa olur ve halusinasyon gorur yok seytanmıs cinmis iblismis ortan kotu ruh gelıomus elısle 3-5 yapıomus tamamen sacmalık.Hadi diyelim ole bir ayin var olsa bıle seytanla baglantıya gecilemez satanıstler kedi kanı ıcıyor diye seytanla baglantıya gectıklerını sanıyorlar ama kedi kanı ıcılınce insan kanıyla tepkımeye giriyor ve suuru kapatıyor esrar kullanmıs gıbı olur ınsan neyse yok seytanla baglantıymıs cesıtlı 5 kose 6 kose yıldızlarla sunu bunu yapıomus tamamen SACMALIK!!!!!

Ocak 24, 2009, 11:13:06 ös
Yanıtla #56
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bence 34.derece tamamen sacmalıktan ibaret.Bir kere seytanla baglantıya nasıl gecilir

Haklısın olmayan şeyle bağlantıya gecilmez.

Ocak 27, 2009, 04:46:50 ös
Yanıtla #57
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sevgili Blackbook,
Doğrusu okuduğunuz kitabı merak ettim. Uygulayanları değil, uygulamaya sokanları düşünmek isterim. Ama bir fikrim olmadığı için şimdilik mümkün gözükmüyor.

Ayrıca, pozitif bilim diye birşey yoktur aslında, şayet bilimsel olarakda yoktur, pozitifin sonu negatiftir.
Çünkü tüm pozitif enerji harcanınca geriye negatif enerji kalır.
Şöyle ki
%50 %50 olarak var olmuştur.
Zamanla bu;
%51 %49
%60 %40 olurken,
Bazende;
%49 %51
%40 %60 olmuştur. Dengedeki istediğiniz kuvvete - veya + enerji verebilirsiniz.
Sonuçta bu - ve + sistemi, bir kalıptan ibaret değil, hayata bakış açımızı da kapsamaktadır.

Nihayetinde biliminde bir sonu vardır, pozitif bilimde, hayatın her zerresine pozitif bakmak demektir.
Bunun sonucu da, negatif demektir. Ve pozitif bilimin getirdiği herşeyin yok olması demektir.

Saygılar.

Bu şeytan çağırmaya kendi açımdan son noktayı koymak istiyorum..Artık yazmamın çok da değerli olacağını düşünmüyorum..

Şeytan Çağıran ve Şeytana Tapan bir cemiyet düşünün kü içinden,Tolstoy'u,Mozart'ı,Cemal Reşit Rey'i,devlet başkanlarını,ressamları çıkarmış olsun...

Şeytan Çağıran ve Şeytana Tapan bir cemiyet düşünün ki tarihten geçmişe bütün üyelerinin esenlik ve huzur içinde bu cemiyetin kurallarına uymuş olması..Uyamamış olanların ise attıkları iftiraları hiçbir zaman ispat edememiş olması olsun....

Hariciler yanılıyor..Bizler yanılıyoruz..yanıltılıyoruz...doğru nerde diye soracak olursak? Pozitif bilimde..Elimize aldığımız her kitapta her resimde,her işarette...

Saygılar Sevgiler
                                                                                       Blackbook

Ocak 27, 2009, 04:57:05 ös
Yanıtla #58
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu arada sadece Harun Yahya'yı eleştirilmesini hiçte tasvip etmiyorum.
Bir insan durduk yere niçin bir birlik adına karalama kampanyası çıkarsın ki?
Adamın bam teline basmıştırsınız.
Önce sizi araştırmıştır, bir hatanızı bulmuştur ve bunu kamuya duyurmuştur, sizde bunun cezası olarak adamın üstüne gidip birşeyler yapmıştırsınız, adamda demek boş bi adam değil ki hala rahatlıkla geziyor. Yada nerden bilicez o adamın da sizden olmadığını?
Hakikatende bazen burada akıllı, zeki, fikir adamı, hoş sohbetli, anlayışlı, kibar masonları, masonluğun bizlere gösterilmek istenen yüzleri olarak düşünüyorum ve hakikatden onlarında bilgisi olmadıklarını düşünüyorum. Yoksa ben bunları düşünüyorken, insan mühendisliği dersi almış, kendilerini tanrı gibi gören yada kendilerini tanrının gönderdiği özel insanlar gibi görenlerin olmamasını imkansız görüyorum. Bazende masonları gözümde çok büyüttüğümü düşünüyorum. Psikolojik savaşın ortasındaki çaresiz insan olmayı oynuyoruz :)

Evrenin her noktasını izleme aracı yapıp hepinizi izledikten sonra kararı vereceğim :D
« Son Düzenleme: Ocak 27, 2009, 05:00:50 ös Gönderen: Barbaros »

Ocak 28, 2009, 11:59:21 öö
Yanıtla #59
  • Ziyaretçi

Alıntı
Evrenin her noktasını izleme aracı yapıp hepinizi izledikten sonra kararı vereceğim

Bazıları hakkında karar vermek için Evrenin her noktasını izleme aracı yapmaya gerek yok. ;) Biliyorsun temizlik imandan gelir.Ne gariptir ki günümüzde temizliği imansız olarak adlandırdıklarınız yapmak zorunda kalıyor.Tabii izin verildiği ölçüde   .

Not:Çok güzel bir tanımlama yapmıştım ama uygun görülmediği için kaldırılmış.Sağlık olsun ana yol kapalı ise tali yollar var :)