Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bir Sarlatanin Daveti (Butun Uyelerin Dikkatine)  (Okunma sayısı 17648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 10, 2009, 03:03:42 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn MASON

bende sizin gibi hiçbirşey anlamış değilim. gerçekten şaşkınlık verecek ve şok olunacak bir olay. geçmiş olsun.

saygılarımla,

Eylül 10, 2009, 04:08:26 ös
Yanıtla #11
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Sn. üyelerimiz konu hakkında bir yanlış anlamayı düzeltmek isterim, bu talihsizlik başına gelen Mason Üstadım değil, sitemizden faydalanan üyelerden biridir.

Saygılarımla,
Tempus fugit...

Ekim 20, 2009, 12:09:39 ös
Yanıtla #12
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu tür olaylar çok oldu çok yaşandı.. Bu gün böyle grublar oldukça çok sayıda. Bilgi seviyyesi yüksek olan insan işte yukarıdaki arkadaş gibi konuyu derinleştirir ve sonuca varır.

Arkadaşı tebrik ederim.

Aralık 09, 2009, 07:51:42 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Bu tür düzenbazlara karşı temkinli olalım sayın kardeşlerim. Bu gibi şahıslar yüzünden bulunduğumuz platforma leke atılması çok olasıdır. İyi akşamlar.

Ocak 16, 2010, 01:44:54 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Bende burdaki kişinin niye magdur olarak anıldığını anlamıyorum, biri çıkıyor ben mora despotlugu gizli örgütünün üyesiyim gel senide üye yapıyım diyor, magdur olarak tanımlanan bu kişide tabi giriyim diyo ne olduğunu bilmiyor amacını bilmiyor tek derdi gizli bir örgüte girmek, despotluk nedir diyor magdur acıklıyor sonra aaa oyle olur mu despotluk şöyle olur mu böyle olur mu çok iyidir diyince bizim magdur 180 derece dönüyor:) bu kadar dalkavuk, boş bir insan ile az bile dalga geçmişler.

Aşırı kurtlar vadisi izlemenin sonuçları yazık, saf olmak bilgisiz olmak özür olarak sayılmaz bence, bende işleten kişiden daha çok işletilen kişiye acil şifalar diliyorum

saygılar....

Ocak 16, 2010, 10:31:32 ös
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Merimac

Gerçekten işin siz dediğiniz tarafı da var ama , bir insan örgüt içinde bulunmak için çalışıyorsa demek ki bu insanın zaten düşünce tarzı yalnıştır. Bazen de çoğu kişi bilgiler karşısında ola ola bu bilgileri görmüyor, örgüte girersem gerçek bilgileri bulurum diye düşünüyor.

Yani bu örgüt içine girme hevesinin birçok nedenleri vardır. Bu yüzden yukarıdaki arkadaşın da bir örgütle bu kadar kolay şekilde konuştuğunu bilemeyiz ve ya bir örgütün bu kadar kolay şekilde onun ayaklarına kadar geldiğinin nedenini de bilemeyiz.

Saygılarla

Ocak 17, 2010, 12:15:29 öö
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Sn. neo

Haklısınız; ben en çok utanmadan bir de bunu moderatore yollamasına şaşırdım, bakın ben ne kadar boşun bakın gizli bir şeyler olsun da ne olursa olsun ben üye olurum, onlar ne derse düşünmem hemen dümensuyuna girerim benim düşünmek gibi bir yetenegim yoktur anca güdülürüm diyor.

bende kendisini yakında kuracağım GİZLİ örgü ören erkekler kurtuluş partisine çağıracam, 3 ters 1 düz örgü örmenin ortaçağdan kalan tüm kutsal sırlarını anlatcam.

saygılar

Ocak 17, 2010, 03:38:43 öö
Yanıtla #17
  • Aktif Uye

Çok enteresan. Beyinleri yıkanmış bir yığın "insan".

Ocak 07, 2011, 06:10:38 öö
Yanıtla #18
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Saygıdeğer üyeler, ben de yukarıda yer alan diyalog ile izniniz olursa bir kaç yorum yapmak isterim. Kim olduğunu tanıtmadan direk olarak bir üyeyi ekleyip, ****** Örgütüne davette bulunulması, bu davetin içeriğinin de tehditkar bir üslup ile karşıdaki şahsı rahatsız edecek düzeyde bir seviyede olması ne yazık ki içler acısı bir durum. Tabirimi mazur görün, bir kaç kendini bilmezin bu şekilde yazmış olduğu şeyler gerçekten de bir çok kişi ve oluşumu incitme amacı taşıması gerçekten üzücü bir durum. Olayı yaşamış olan sayın üyemizin ise vermiş olduğu tepki ve yanıtlar gerçekten okumaya değer. Saygı sınırlarını asla aşmadan, herhangi bir ithamda bulunmadan yanıtlamış olduğu şeyler gerçekten bir çok insanın sinirlenip farklı tepkiler verebileceği unsurlar. Bu yüzden sayın üyeyi şahsım adına tebrik etmek isterim. Dilerim ki hiç kimse benzer olaylara maruz kalmaz, böylesine saçma, suçlayıcı ve incitici düşüncelerin yayılması söz konusu olmaz ve daha fazla insan bu düşünceler yüzünden zarar görmez...

Sevgi ve Saygılarımla...
In lumine tuo, videbimus lumen....

Ocak 07, 2011, 09:40:26 öö
Yanıtla #19
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Güney amerikadayaşayan bir arkadaşım bana orda bulunan ermeni göçmenlerin her gün ATATÜRK'e hakarate varcak sözler söylediklerini;yanlarında çalıştırdıkları Türk işçilerin yanında dahi bunu çekinmeden söylediklerini anlatmıştı.Birilerinin kuyruk acısı onları yüzyıllarca yaşayacakları cehenneme hapsetmiş.Bugün güzel şeyler yaşayıp iyi bir ortam kurma düşüncesine sahip insanlar kendi cennetlerini yaratmış oluyor diye düşünüyorum.Saygılar sevgiler
MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US...