Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Tapinak Şövalyelerinin Saklanan Yüzü 1  (Okunma sayısı 21151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 26, 2012, 02:57:01 ös
Yanıtla #20
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Arkadaşlar kalkedon yayınlarından tüm gizemleriyle tapınak şovalyelerini okuyananız var mı ?

Ben okudum tavsiye ederim

bende okuyanlardanım ancak çok tutarlı gibi gözüksede kaynak olmayışı beni ön yargıya sevk etti sizin düşünceniz nedir?

Eylül 26, 2012, 03:31:40 ös
Yanıtla #21
  • Uzman Uye

Selamlar,

günlerdir Sövalyelerle yatip Tapinakcilarla kalkiyoruz, varlarmi, yoklarmi, varoldularimi, yokoldularmi, vs,vs,vs.

Yazilanlari okudum okudum ve okudum ve kendi kendime dedim " hayir hayir tij, bak millet bangir bangir yaziyor, sen niye birseyler yazmiyorsun." Kambersiz dügün olmaz dedim ve yazmaya karar verdim, da ne yazacagima birtürlü karar veremedim.

Ben simdi bunlara yani Tapinakcilar varmi diyeyim, yokmu diyeyim.
Düsündüm.
Düsündüm.
Düsündüm.
Ve sonunda kararimi verdim vede yaziyorum.
Evet evet yaziiiiiyoooooooooruuuuuuuum ;D ;D ;D ;D ;D ;D

TAPINAK SÖVALYELERI YASIYORLAR
AMA
ALTLARINDA ATLARI YOK
YENI ATLARI ÖZEL JET"LERI ONLARIN:
ZIRHLARI YOK ARTIK ONLARIN
YENI ZIRHLI MERCEDESLERI VAR ONLARIN

Gerisini siz anlarsiniz.
"Allah" yardimcimiz olsun vede bizi korusun.

Saygilar

Eylül 26, 2012, 08:09:18 ös
Yanıtla #22
  • Uzman Uye

Alıntı
TAPINAK SÖVALYELERI YASIYORLAR
AMA
ALTLARINDA ATLARI YOK
YENI ATLARI ÖZEL JET"LERI ONLARIN:
ZIRHLARI YOK ARTIK ONLARIN
YENI ZIRHLI MERCEDESLERI VAR ONLARIN

Sayın Tij , Çok emin gibisiniz  anlamadığım hiç içlerinde Donkişot  ruhlu olan yokmu ?  ???
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Eylül 29, 2012, 05:42:05 ös
Yanıtla #23
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Arkadaşlar kalkedon yayınlarından tüm gizemleriyle tapınak şovalyelerini okuyananız var mı ?

Ben okudum tavsiye ederim

bende okuyanlardanım ancak çok tutarlı gibi gözüksede kaynak olmayışı beni ön yargıya sevk etti sizin düşünceniz nedir?

Ben burada okuduklarımla paralellik gördüğüm için çok da ön yargıya düşmedim açıkcası. O kitap dışında oldukça kalın ve detaylı olarak mabet ve loca kitabı var onuda tavsiye ederim. Ben kendi adıma mümkün olduğunca çok bilgi okuyup aralarından kendi görüşümü yaratıyorum.

Ağustos 07, 2013, 02:53:47 öö
Yanıtla #24

• Bu yazı tamamen ADNAN OKTAR denen şahsın islami tarafa yatkın halde yapılmış subjektif ve taraflı bir hipotezidir. Lütfen bu yazıyı dikkate alarak kafanızda bazı düşünceler oluşturmayın ve bu konuda derinlemesine karşıt tarafları test ederek araştırın.

Saygılarla.

Ocak 22, 2014, 11:13:51 ös
Yanıtla #25
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Arkadaşlar çok hastayım ,kalbimde sorunlar var sürekli öksürüyorum canımı acıtıyor...Bu yüzden ölür gidersem geriye gelip bu yazıyı yazamayacağım için şimdi cevap vermeyi uygun buldum...Her arkadaşın değerli yorumları için tek tek teşekkür ediyorum ayrıca konu açıp yorum görmeyince çalışmanında bir değeri olmuyor kanımca, çok sık konu açmamanın da psikolojisidir bu..
Ben bu konuyu zaten adnan oktar ın kendi yayınlamış olduğu dergiden alıntıladım,adnan oktar adlı şahısın kendine ait yorumlarıdır  ve bu yüzden bu forumda olmasını uygun gördüm,zaten farklı bir düşünce yapısında olsam  bunları yazıyor olmazdım ;konum için anlayışlarından dolayı üstadlara saygılarımı sunarım

Sadede gelirsek söylemek istediğim şeyler var  ölüm var her şey var fikirlerimi açıklamadan gitmek istemiyorum, belki son fikrim olacak bu, bu sene içersinde bilemeyiz...Öncelikle beni bu kutsal foruma kabul edenlere çok teşekkür ediyorum ve eminim çizgimden de bir sapma olmadığını ilk kabul edilişimden bu güne kadar değişmediğini de gözlemlemiş olduklarını biliyorum.Normal yaşantımda da asla kendimi düşünen yapıda olmadım ,eğer bir kişinin işe ihtiyacı olsun kendi işimi bırakıp yerime onu aldıran bir insanım ,eğer haksızlıklar yapılıyorsa o haksızlığa uğrayanlara yol gösterip elimden geldiğince yardımcı destek olan bir kişiyim keza bura da ne sorum varsa ilgilenildi ve yanıt aldım ,yardımcı olundu ,bilgilendim ,aydınlandım,masonluk hakkında çok yazı ,film ve video izledim,oyunlar oynadım. Her yerden bir şey alıp kendimi geliştirmeye adadım. Çünkü biliyorum bilgi en büyük güçtür ;kadim sırlara ulaşmak için gidilen yolda,karanlığı aydınlatacak yok edecek bir güçtür  bilgi;
Eğer her şeyin en doğrusunu bilmek istiyorsak bize nasıl davranıldığına bakıp bunu anlayabiliriz ,Adnan oktar ın yazdığı gibi olaylar olsa biz haricileri bir dakka hiç bir mason forumunda tutmamaları gerekir öyle değil mi ?

Esad için de aynı yöntemi kullanmak gerekir ,gerçekten katil ise yanına gidip yaşamamız lazım ,ya da yazılan her neyse içimizden uygun olduğunca inanmamız lazım...Ben 5  yıldır işsizim hükümetin yanlış politikalarına çok kızgınım eğer doğru bir şey varsa onu uygulamak vatan millet görevidir.Bugün Dünyanın çeşitli ülkelerin de mason iş adamlarının yapmış olduğu anlaşmalar  bayrağımızı gururla o ülkelerde taşımaları bizim için  büyük onurdur ,eğer yapamıyorsan bari yapanı rahat bırak
Son söz olarak ;son gününde de olsan mutlaka bir şeyleri öğrenme çabasında olmak lazım diyorum ve bitiriyorum...

saygılar sevgiler..
MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US...