Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Yeni yazılan mesajlar kayboldu  (Okunma sayısı 4300 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 01, 2009, 01:16:36 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bilgileriniz için teşekkür ederim sn MASON

bir problem yaşamış bulunmaktayım bu arada az önce sistemde yeni yazılan mesajları okumaktaydım ve sistemim kapandı. tekrar açtığımdada yazılan mesajları tekrar görememekteyim..
ilgilenirseniz sevinirim
saygılarımla,

Ağustos 01, 2009, 01:20:28 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin lucifer,

Yeni yazilan mesajlari bir defa goruntuledikten sonra tekrar ayni mesajlari o grupta goremezsiniz. O konular artik yeni olarak kabul edilmemektedir. Ancak ayni sayfanin alt sag kosesinde "Okumadığım tüm konular" kismina tiklayarak suana kadar okumadiginiz butun mesajlari (biraz once kaybettikleriniz dahil) listeleyebilirsiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 01, 2009, 01:25:26 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn MASON

farklı bir başlık altında toplayamadığım için özürdileyerek teşekkür ederim

saygılarımla,

Ağustos 01, 2009, 01:27:11 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn MASON

aynı sayfa içerisinde belirttiğiniz konum sağ alt köşede okumadığım diye bir bölüm görünmemekte,
saygılarımla,

Ağustos 01, 2009, 12:50:54 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin lucifer,

Bulundugunuz sayfada sag ust kosedeki "Yeni Gönderilen Mesajları Göster." bolumune girdiginizde size, en son foruma giris yaptiginizdan itibaren yazilmis olan mesajlar gorunecektir. Ayni sayfada alt sag kisimda ise "Okumadığım tüm konular" yazisini bulabilirsiniz. Bu bolumde ise, uye oldugunuzdan itibaren suana kadar okumadiginiz butun konulari goruntuleyebilirsiniz. Ayni sorunu yasayan baska uyeler varsa daha derin arastirma yapilabilir.

Eger yanlislikla ayni sayfa icerisindeki "okunmus" butonuna basti iseniz butun okumadiginiz konular okunmus olarak kabul edilecek ve o listede artik gorunmeyecektir. Bu olasiligida hatirlatmak isterim.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Ağustos 01, 2009, 12:53:04 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 01, 2009, 01:43:06 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bilgiler için tekrar teşekkür ederim

saygılarımla,