Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Lion, Leo, Rotary ve Rotaract Uyeleri icin Ozel Bolum  (Okunma sayısı 18560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 05, 2010, 05:39:42 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Forumda Lion, Leo, Rotaryen ve Rotaract sayisinin artmasindan dolayi bu uyelere ozel statu verilerek onlara ozel bolum olusturulacaktir. Bu asamada mevcut derneklere uye olan ve forumda bu konuda gorev almak isteyen yada yardimci olmak isteyen veyahut sadece ozel statuye katilmak isteyenler konu hakkindaki mesajlarini bu baslik altinda yazabilirler.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 05, 2010, 06:55:27 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Sayın Mason,
Lion ve leo kulüplerinin ; misyon  ve vizyonları  , topluma ve millete faydaları,topluma HİZMET hareketleri hakkında merak edilen sorulara cevap vermekten ve görev almaktan mutluluk duyarım.

Saygılarımla

Nisan 05, 2010, 11:35:46 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Burdaki çalışmaya katılmak beni onurlandıracaktır,yapılan hizmetin duyurulması kadar doğal bir şey olamaz Rotary Derneğinin faaliyetlerini saygıyla

karşılıyorum.Yaptıkları hastane binasının belki sayısı belli değil.Yalnız Sn.Mason şunu belirteyim ben kendim veya Ailemden biri Rotary klüblerine üye değil

bu bölümde sadece bir araştıran bir izleyici ve destek veren olarak bulunabilirim.

Saygılarımla...

Nisan 05, 2010, 01:49:11 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

Bu bölümün açılmasıyla ne amaçlanmaktadır leo , lion ve rotaryenlerin kendini daha iyi tanıtması ve yaptığı hizmetleri anlatması için midir ?

Belkide farklı şehirlerdeki leo lion ve rotaryenlerin dayanışmasını arttırmak mıdır ?

Nisan 05, 2010, 02:16:16 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin amurdad ve Waldow,

Ozel bolum normal uyelere acik olmayacaktir. Suanda Masonlar icin mevcut olan ozel bolum gibi bu uyelere saglanan ozel bolumde onlarin gorusu ve katilimina ozel olacaktir.

Bu bolumle amaclanan, bu kuruluslarin uyelerine hem destek vermek hemde onlarda olan kucuk bir eksigi gidermektir. Gordugum kadari ile bu gruplarin bircok farkli yerlerde kucuk gruplar halinde olusumlari var. Bu ayrik ve daginik olusumlari birlestirerek hem onlara burada bir yer vermek hemde yonetimde soz sahibi olmalarini saglamak hedeflerdendir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Eylül 30, 2010, 10:21:13 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 05, 2010, 09:49:51 ös
Yanıtla #5
  • Aktif Uye

Ben şehrimde olan leo kulübü üyesiyim ama doğruyu söylemek gerekirse bir istanbul, izmir, ankara kulüpleri gibi değiliz. Onlar çok etkin fakat bizim kulübümüz onlara göre çok pasif kalmakta bende bu amaçla sordum acaba daha çok birlik ve dayanışma getirir mi bu bölüm diye.

Nisan 05, 2010, 10:05:11 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Ben şehrimde olan leo kulübü üyesiyim ama doğruyu söylemek gerekirse bir istanbul, izmir, ankara kulüpleri gibi değiliz. Onlar çok etkin fakat bizim kulübümüz onlara göre çok pasif kalmakta bende bu amaçla sordum acaba daha çok birlik ve dayanışma getirir mi bu bölüm diye.

Hangi şehirdesiniz  Sayın Waldow?

Nisan 05, 2010, 10:17:29 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

sayin mason sadece izleyici ve arastiran olarak katilmayi cok isterim..

Nisan 06, 2010, 12:21:05 öö
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Take me back to my boat on the river , and I won't cry out anymore....

Nisan 06, 2010, 03:52:23 öö
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

sayın mason,
ben de çanakkale de rotary club üyesiydim.. ancak öğrenimim dolayısıyla kuzey kıbrıs tayım, ve şu an herhangi bir kuruluşun üyesi değilim.
saygılarımla..