Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Turnuvaya baslanmadan once herkesin satranc kayitlari sifirlansin.

Katiliyorum.
11 (64.7%)
Katilmiyorum.
4 (23.5%)
Yorumsuz (Gecersiz Oy)
2 (11.8%)

Toplam Oy Verenler: 13

Oylama kapandı: Mart 08, 2008, 09:26:32 öö

Gönderen Konu: Masonlar.org Satranc Turnuvasi  (Okunma sayısı 60041 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 29, 2008, 12:01:19 ös
Yanıtla #10
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Suan icin Turnuva listesine yerlesmis olan uyeler : skullG - Ulu Mason - Kirlangic - nietzsche

Belirlenmis Turnuva kurallarindan bazilari:

1- Her oyun maximum 5 saat surecektir.
2- Oyuncular karsilasma tarihini aralarinda karar verecek. Bu zamana suan icin bir limit konmadi. Ancak fazla gec kalinmasi yada yeterince onemsenmemesi durumunda butun oyun iptal edilecek ve hamlesini yapmamis olan oyuncu turnuvadan elenecektir.
3- Oyun boyunca yapilan butun hamleler ve chat gorusmeleri kayit edilecek. Herkes tarafindan izlenebilecektir.
4- Oyun sirasinda, programlama yada serverdan kaynaklanan bir hata nedeni ile oyunu zarar goren uyeler (hatanin  sorumlusu ben oldugum icin) benimle satranc oynayacaklar. Kazanmalari durumunda ise turnuva sampiyonuylada oynayarak, daha kisa yoldan birinci gelme sansi elde edeceklerdir.
5- Yapilan oyunlar ve turnuva hakkindaki gorusmeler "Sohbet"yada suanki baslik altinda tutulacaktir.
6- Mesaj sayisi fazla olan uyeler beyaz ile baslamaya hak kazanacaktir.
7- Turnuvanin baslama tarihi minumum uye sayisina (10) ulasildiginda belirlenecektir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Ocak 29, 2008, 12:04:09 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 29, 2008, 03:37:14 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Sn MASON, biz uyeler bu oyunda kimle istersek oynayacagiz yoksa, bu oyun pushk atma yoluylami olacak.
Bu sirada oyunun gedisatini yani kiminle-kim oynayacaksa lutfen Sizin tarafdan tarafsiz olarak belirlensin. Umarim bu arada her kes dikkatli olur ve guzel oyunlarimizla heyecan yasariz.

Saygilarimla: Ulu Mason

Ocak 30, 2008, 10:54:56 öö
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn. üstad mason.
benıde turnuvaya katmanız dileğiyle tesekkurler
 saygılarımla

Ocak 30, 2008, 08:52:43 ös
Yanıtla #13
  • Aktif Uye

benide yazarsanız sevinirim..
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Ocak 30, 2008, 09:16:50 ös
Yanıtla #14
  • Uzman Uye

Turnuvaya bende katılmak istiyorum.
''Kızıl elmada buluşalım''

Ocak 30, 2008, 09:31:06 ös
Yanıtla #15
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Suan icin Turnuva listesine yerlesmis olan uyeler : skullG - Ulu Mason - Kirlangic - nietzsche - lucifer - hiario - alaaddin

Minimum 10 kisi olduktan sonra turnuva tarihi belirlenecektir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 31, 2008, 12:05:54 öö
Yanıtla #16
  • Uzman Uye

SN Mason,

Shemuel cesitli nedenlerden dolayi bir sureligine internete giremeyecek. Acaba kendisini de listeye ekleyebilir misiniz?Turnuva baslayacagi zaman ben kendisini haberdar edecegim.. Zaten o zamana kadar internet problemi hallolacak.

Muhabbetle

Ocak 31, 2008, 12:08:46 öö
Yanıtla #17
  • Aktif Uye

Ben de katılmak isterim Sayın Mason.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Ocak 31, 2008, 09:55:09 öö
Yanıtla #18
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

SN Mason,

Shemuel cesitli nedenlerden dolayi bir sureligine internete giremeyecek. Acaba kendisini de listeye ekleyebilir misiniz?Turnuva baslayacagi zaman ben kendisini haberdar edecegim.. Zaten o zamana kadar internet problemi hallolacak.

Muhabbetle

Sayin Kirlangic,

Size kisisel talebini iletti ise sizin araciliginiz ile kendisini listeye ekleyebilirim.

Saygilarimla

Şubat 02, 2008, 07:54:29 ös
Yanıtla #19
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

SN Mason,

Muhabbetle

Sayin Kirlangic,

Size kisisel talebini iletti ise sizin araciliginiz ile kendisini listeye ekleyebilirim.

Saygilarimla

Sn. Mason,

shemuel ile görüştüm kendisi de turnuvaya katılmak istediğini belirttiler, mümkünse kaydedilmesini dileriz.

sevgi ve saygılarımla...
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2008, 08:00:11 ös Gönderen: skullG »