Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Forum İçin Birkaç Yenilik Önerisi  (Okunma sayısı 1482 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 29, 2016, 10:45:56 öö
  • Yeni Katilimci
  • *
    • masonlar.org

Merhabalar Saygıdeğer Üyeler Forum İçin Bazı Yenilikler Getirilmesi Bence Güzel Olacaktır Diye Düşünüyorum.

Örneğin;

1- Duyuru Butonu : Yönetimin forum veya benzeri konularda duyurularını forumun üst kısmında sabitlemek.

2- Chat Bölümü : Forumun sağ kısmında online üyelerin facebook mesaj sistemi gibi bir sistem getirilmesi.

3- Hit Butonu : Bölümlerde açılan konulara göre bölümlere hit verilen bir sistem.

4- Kurdele Eklentisi : Ülkede olan ve bizi yaralıyan durumlarda tepkimizi koymak için geçici süreliğine siyah kurdele ekleme.

5- Çözüldü Özelliği : Soru sormak için açılan konularda sorunun çözüldüğü zaman konunun çözüldü olarak görünmesi

ÖNCESİ:

SONRASI:

6 - LikePost Özelliği : Açılan Konulara veye verilen cevapları üyelerin Like' laması.

7- Sağ Tık Yasağı : Bu özellik daha çok yönetim için gerekli diye düşünüyorum. Forumda açılan konuların alıntı yapılmasını engellemek için sağ tıklanmasını engellemek.

Eğer bunlardan yapılmak istenenler varsa teknik olarak destek olabilirim.

Saygılarımla.

Davranışlarınızı yönetin, yoksa onlar sizi yönetir.

Kasım 29, 2016, 07:51:11 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Sayın AGAP'ın önerileri güzel ancak teker teker ele alalım.

1.Öneri gayet güzel ancak forumumuz aktif bir duyuru paylaşımı yapmamaktadır keza ''Duyurular'' kategorisinde yapılan nadir duyurular yeterli aktif üye kitlesine ulaşmaktadır.

2.Öneri ilgili dosyaların sitemizde yaratacağı çeşitli açıklardan ve üye bilgilerinin korunmasını zedeleyeceğinden tercih edilmemektedir.

3.Öneri forumumuzun en altında bulunan ''Daha fazla istatistik'' bölümünde yer almaktadır.

4.Öneri değerlendirilebilir, güzel bir öneri.

5 ve 6.Öneriler forumumuzun içerik yapısına pek uygun düşmemektedir. Like post eklentileri de genellikle sistemde açıklar oluşturmaktadır. ''Çözüldü'' eklentisi ise daha çok webmaster forumlarında kullanılan bir uygulamadır.

7.Öneri de gayet güzel ve değerlendirilebilir.

Değerlendirilebilir öneriler yönetim tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Kıymetli önerileriniz için teşekkürler sayın @AGAP

Sevgi ve saygılarımla
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Kasım 29, 2016, 07:58:22 ös
Yanıtla #2
  • Yeni Katilimci
  • *
    • masonlar.org

Sayın @Risus güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Ayrıca güvenlik konusunda da yardımcı olabilirim.

Saygılarımla
Davranışlarınızı yönetin, yoksa onlar sizi yönetir.