Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Adnan Oktar'in MASON adami var midir?  (Okunma sayısı 29086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 05, 2008, 10:36:01 öö
Yanıtla #30
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

.... çünkü bu tür kişi ve oluşumların amacı zaten budur tartışılmak konuşulmak etki yaratmak ...

sevgili OFDincel; sakın cümlemin bir bölümünü alıp yorum yapmışsın deme...konunun özeti burası..

o halde ben de sana soruyorum..niye sn . Mason çıkıp da bu konuyu aydınlatmıyor? yoksa o da mı tartışılmak, konuşulmak istiyor 8)
bu gidişle bu Adnan Hoca olayı daha cok topic açtırır... ;)
Gerçeğin çölü

Nisan 05, 2008, 10:42:11 öö
Yanıtla #31
  • Ziyaretçi

Sn. ONE;

Sn. MASON'un böyle bir amacı varmı bilemem fakat tahminimce çıkıp bu yalan dese başka biri çıkar başka birşey söyler ben eski konulara biraz baktığımda bunu gördüm  tekrarlıyorum bence bu kadar çopk tartışılması konuşulması onların (Adnancıların) istediği şeydir onları konuşmamak onlar yokmuş gibi davranmak ve iddialarına cevap vermemek bence onlara en iyi cevaptır bu olay biraz raiting meselesi gibi sevmiyorsanız izlemeyin raitingi artmasın program bitsin sevmiyorsanız konuşmayın akım etki yaratamıyor diye kendi kendini bitirsin amaçlarına ulaşamasın bu yönden Sn. MASON'un yaptığını ben doğru buluyorum.

Saygılar...

Nisan 05, 2008, 05:44:32 ös
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Sn. OFDincel bana dediniz sanırım, ama siz yukarıda yazarken daha az mı kralcı oluyorsunuz?? Ben öz bir kaç cümle ile tanımladım ama siz uzun uzun yazmışsınız. Sizin yukarıda yazdıklarınızı çok şükür bende düşünebiliyorum. Adnan hocacıların içinde Mason olabileceğinin en ufak bir İMASI bile o cemiyete bir hakarettir demek istiyorum. Acaba siz benim yazdığımı algılayabiliyor musunuz?? Ya bende ya sizde sorun var...

Nisan 06, 2008, 03:48:50 öö
Yanıtla #33
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Lutfen konu basligina bagli kalarak, kisisel tartismalara yol acmayacak ifadelerde bulunun.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 15, 2011, 07:50:46 öö
Yanıtla #34
  • Aktif Uye

Oktar, geçtiğimiz haftalarda 33 dereceli mason olduğunu açıklayarak herkesi şaşırtmıştı. Mason locasında namaz kıldığını belirten Oktar, "Masonların şahıyım" demişti.
Tapınak Şovalyelerinin namaz kılarken çekilmiş videosunu yayınlayan Oktar, Tapınak Şovalyelerine övgüler dizdirmişti.
TAPINAK ŞOVALYELERİNİ SAVUNDU
Oktar, Norveçte onlarca kişiyi katleden Norveçli teröristin Tapınak Şovalvayi olduğunu açıklamasına tepki gösterdi. Oktar, "Tapınak Şovalyelerinden ve Masonlardan kan döken, Müslüman düşmanı olan birkaç kişi yüzünden tüm camiayı külliyen suçlu ilan etmek olmaz" dedi.
DECCAL KURUSU
Oktar, Tapınak Şovalyeleri'nin Müslümanlığa sempati duymaya başladıklarını iddia ederek, Norveç'teki katliamın, bu sempatinin önüne geçmek için yapıldığını ileri sürdü. Oktar, "Deccaliye, bir Deccal kurusuna 'çık ortaya bir katliam yap, Tapınak Şovalyeleri, Masonlar nasılmış, millete bir göster' dedi" şeklinde konuştu. Oktar, bu yöntemle Taponak Şovalyeleri'nin Müslüman olmalarının önünün kapatılmak istendiği ni de sözlerine ekledi.
MASONLARI MÜSLÜMAN DÜŞMANI İLAN ETMEK DECAAL'İN İŞİNE GELİR
Tapınak Şovalyeleri ve Masonların da Müslümanlar gibi iyilerinin ve kötülürinin olabiliceğini söyleyen Oktar, "Koskoca Mason camiasını külliyen Müslüman düşmanı ilan ettin mi bu Deccal'in işine gelir" dedi.
Oktar, etkilerinin dünyayı salladığı iddiasında da bulunmayı ihmal etmiyor.

http://haber5.com/adnan-hocanin-mason-muhabbeti-haberi-142985.aw

Mayıs 14, 2012, 11:51:50 ös
Yanıtla #35
  • Orta Dereceli Uye
  • **

adnan oktar 33. derece mason?

delidir ne dese yeridir.

adnan oktar değil ama feto nun çok az sayıda olsa da sempatizanı var ne yazık ki, en azından bizim locada var bir kişi.

>>1997 yılındaki kamera görüntüleri madem Masonlara ait değil(bilmiyorum kime ait), o halde bu görüntüleri kullanan Adnan Oktar niye şu an iftira karalama suçundan hapiste değil?
Elini kolunu sallaya sallaya boğazda yatlarda , villalarda ?

bilmem, kimse ciddiye alıp iplemedi bence.
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2012, 12:07:42 öö Gönderen: vitriol »

Mayıs 25, 2012, 12:45:17 öö
Yanıtla #36
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Adnan Oktar - Yeni Club Işıklandırması

bu videoyu izleyin ve bu adamın gerçekten deli olup olmadığına kendiniz karar verin. (zırdeli)

Mayıs 25, 2012, 02:55:12 öö
Yanıtla #37
  • Uzman Uye

Vay be  bir ADNAN OKTAR kadar olamadım ; bu kadar güzeli bir arada bulan herhalde AKIL'dan olur nacizane fikrim.  Helal sana hoca efendi, kimi 4 duvar arasında yapar sen ortadasın kim tutar seni DURMAK YOK ...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Gecenin bu vakti iyi geldi uykum açıldı. :'(
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Haziran 23, 2012, 01:01:32 öö
Yanıtla #38
  • Uzman Uye

Lucky Eye gelme vakti gelmiş :)
''Kızıl elmada buluşalım''

Haziran 23, 2012, 01:29:09 öö
Yanıtla #39
  • Skoç Riti Masonu
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Bahsi geçen şahıs etrafına ailelerinde Mason olan gençleri toplamaya özen gösteriyor.. Ben bir Kardeşimin bu şahıs ile beraber aynı ortamda bulunabileceğine inanmıyorum.. Masonlar ve Masonluğa yönelik iddiaları olağanüstü yaratıcı ve çoğu zamanda gerçekten çok komik..