Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Muntazam Kisiler  (Okunma sayısı 7811 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 29, 2007, 04:13:36 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

SEVGİLİ sevil bunu kesinlikle belirtmeyeceğim zaten bu konuda sıkıntısı olanlar üzerine alınacaktır ve bir daha aynı tavrı sergilemiyeceklerdir dediğim gibi site yönetimine değildir bu söylemim ama hala üzerlerine alınmakda ısrar ediyorlasa bu benim sorunum değildir.
SAYIN masonun bana yapmış olduğu suçlamadan ötürü  bu yazıma hitap olan kişileri ap açık  deşifre edip onları forumdaki kişilerin önünde rencide etmek kesinlikle uygun görmediğim bir davranış biçimidir.

zaten  “Yahudiler Olarak Ya Tövbe Edeceğiz, Ya da Helak Olacağız”  bu konu altında benim yazmış olduğum o yazıdan önceki yazıları okuduğunuzda kime hitap edildiğini anlayacaksınız  eğerki anlamıyorsanız  kusurabakmayın ama bir doktora görünmeniz gerekmektedir.
SAYGILAR

« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 04:19:15 ös Gönderen: klmtrs »

Ekim 29, 2007, 04:19:41 ös
Yanıtla #11

Sevgili ve Değerli Dostum Klmtrs; öncelikle yapmış olduğunuz açıklamayı ben şahsım adına üzerime alınmış olsaydım size vakit kaybetmeden cevap verirdim. Ancak olay bir başka boyuta sürüklendiği için ben her halukarda isim belirtmeniz durumunda konuyu açıklığa kavuşturabiliceğinizi düşünmüştüm. Bunun için de herhangi bir doktora görünecek değilim. Benimkisi sadece bir fikirdi ve tarafınızdan yanlış algılandığı için çok üzgünüm.

SAYGILARIMLA
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 29, 2007, 04:23:42 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

SEVGİLİ sevil  yanlış anladınız  ben size doktora görünün demedim benim yazımı yanlış anlayana kişilere hitaben dedimki Yahudiler Olarak Ya Tövbe Edeceğiz, Ya da Helak Olacağız konudaki benim yazımdan önceki yazıları okuduğunuzda  o yazımın kime hitap olduğunu anlayacaksınız demek istedim egerki anlamıyorsanız doktora gorunun ama bu yazım kesinlikle ve kesinlikle size değildir SEVGİLİ SEVİL  sizi geçiçi olarak üzdüğümden dolayı özürümü kabul ediniz.

SAYGILAR ve SEVGİLERİMLE

Ekim 29, 2007, 04:30:21 ös
Yanıtla #13

Önemli değil Sevgili Klmtrs; olay benim açımdan açıklığa kavuşmuştur. Asıl bunun için özellikle Teşekkür Ederim.

SEVGİ ve SAYGILARIMLA

Unutmayın ki farkında olmasanız da yazmış olduğunuz bilgilerin bana fazlasıyla yararı dokunmuştur. Bu nedenledir ki hiçbir önemsiz sebep Size olan algımı yanlış bir yöne çekemez.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 29, 2007, 04:39:01 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

SAYGI DEĞER sevil beni anladığınız ve güzel ithamlarınız için öncelikle teşekkür eder  birlikde olmamız dileğiyle  kendinize iyi bakmanızı sevgiyle temenni ederim.

Ekim 29, 2007, 04:42:24 ös
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

SAYIN mason  başlığın değişmesine gerek yoktur çünki bir miktar zaman sonra bu konunun gereksiz uzamasına sebebiyet vermemek için  tarafımdan silinecekdir.
SAYGILAR