Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Geleceği görenler  (Okunma sayısı 11197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 19, 2014, 04:31:34 ös
Yanıtla #10
  • Yeni Katilimci
  • *

Bir önceki günü yani cuma gecesi gördüğüm rüyayı hatırlıyorum. Bir arkadaşım, tanımadığım başka bir insanla konuşuyordu. Ona birşeyler anlatıyordu. Ne konuştuklarını bilmiyorum ama o kişiden yardım ister gibi bir hâli vardı. Sonra arkadaşım elini uzattı fakat karşısındaki kişi gözlerini kapattı ve görmezden geldi. Hatırladıklarım bunlar.
Cumartesi gecesi gördüğünüz rüyanızı hatırliıyormusunuz ?
Hatırlamıyorum, maalesef.
Gerçek mutluluk insanın aldıklarında değil verdiklerinde gizlidir.

Ekim 19, 2014, 04:35:37 ös
Yanıtla #11
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • makrada personel site

Bir önceki günü yani cuma gecesi gördüğüm rüyayı hatırlıyorum. Bir arkadaşım, tanımadığım başka bir insanla konuşuyordu. Ona birşeyler anlatıyordu. Ne konuştuklarını bilmiyorum ama o kişiden yardım ister gibi bir hâli vardı. Sonra arkadaşım elini uzattı fakat karşısındaki kişi gözlerini kapattı ve görmezden geldi. Hatırladıklarım bunlar.
Cumartesi gecesi gördüğünüz rüyanızı hatırliıyormusunuz ?
Hatırlamıyorum, maalesef.
yakın zamanda göreceğin rüyanı uygun görürsen paylaşırsın
greetings and happiness

Ekim 19, 2014, 05:00:21 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • Burada Olabilir ?

Gelecek Bir Gün Gelecek.
« Son Düzenleme: Ekim 20, 2014, 10:13:19 öö Gönderen: Arais »
Benim Ülkem Dünyadır,
Tüm İnsanlar Benim Kardeşimdir,
İyiyi ve Doğruyu Yapmak Benim Dinimdir.

Kadim Her Daim Buradadır.!

www.Masonlar.org

Ekim 19, 2014, 05:07:37 ös
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Geleceği gördüğünü iddia eden adamı test etmek

Ekim 19, 2014, 07:20:24 ös
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • makrada personel site

greetings and happiness

Aralık 22, 2018, 04:51:42 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Daha geçen 7 Aralık'ta bir rüya gördüm karanlıktı hava bir adam elinde defter bugünün tarihi ne dedi 12 Aralık dedim vefat saatini bile yazdı ama hatırlayamadım. Gerçektende 12'sine geldiğinde gece 11'de çok yakınımızın göç ettiğini öğrendik. Daha önce de buna benzer olaylar çok yaşadım. Depremleri de genelde önceden hissediyorum hatta bir gece öncesinde telefonumun not bölümüne yarın deprem olabilir yazıyorum çoğu zamanda oluyor. Bunu anlatmam doğru mu bilmiyorum aslında çünkü ne zaman anlatsam o yönüm bir müddet olmuyor hissedemiyorum.

Saygılarımla.
🌿🌞🌿 Sit Lux Et Lux Fuit 🌿🌞🌿

Aralık 22, 2018, 06:22:15 ös
Yanıtla #16
  • Orta Dereceli Uye
  • **

MERHABALAR
şimdi bu biraz konumzla alakalımı bilmiyorum fakat bir şey anlatmak istiyorum
şimdi örneğin biz bir yere gittik ve sanki ile biz önceden bu yere geldik diye bir hiss uyandırıyor bu sizde olmuşsa bilmiyorum fakat benim bildiğim o ruhun gezip dolaştığı anlamı taşır ve sizin buraya geldiğinizin hissini uyandırıyor ve bunu da söylememin gereğini duyuyorum ruhların zaman kavramı bir hayli farklı olduğu için bize bazen bunu söyletebiliyor örneğn birazdan bu kapı açılır gibi ve doğru çıkar o kapı açılı verir.
saygılarımla ve sevgilerimle

Aralık 22, 2018, 08:22:29 ös
Yanıtla #17

Gelecek görülebilir.

Dişil türlerin bazıları sezgisel oldukları için geleceğe dair doğru öngörüde bulunabilirler,fakat; rastgele oluşan bu duyularını eğitmedikleri için, kontrol edemezler.

Doğal afetler oluşmadan evvel bazı canlı türlerinin manyetik hareketliliği hissederek olay yerini terk ettiği biliniyor.

Başka bir açıdan da düşüncemi anlatmaya çalışır isem;

İlgi alanınıza dair özü görebiliyorsanız, bir sonraki oluşumu da görebilirsiniz.Gül ekerseniz,gül yetişir; ve siz onu bilirsiniz.Makro evren yasalarını bilirseniz,kütlenin ne zaman ve nerde olucağını bilirsiniz.(Atom altı istisna  :) )

Bütüncül bilgi ile evrensel matrix'in(rahim) özünü görebilirseniz,bir sonraki diyagram'ı sezebilirsiniz.

Dünya, evren de ki benzersiz çeşitliliğin, yumurtası gibidir.Yağmış ve yağacak her kar tanesi bile benzersizdir.
Dünya ve içindeki yapı, atmosferik ve evrensel kanunlar yüzünden, "benzerisiz" fakat herşey olmayan birşeyler oluşturur.

Kısaca evren, daha basit anlaşılabilir iken; Dünya, atmosferik ve manyetik etkiler yüzünden kaotik bir çeşitlilik zinciri içindedir.Dikkatli bakılır ise,bu kaos,benzersiz bir düzenin evrimsel örüntüsüdür de.

Bu benzersizlik İnsanlarda herşey oldukları hissini uyandırır; aslında sadece de bir şeydir; fakat benzersiz bir şey.

Bu durum herkesi özel kılar; özel hissettirir.
Fakat bu bizi birbirimizi bağlayan değerlerin farkına varan kötü insanlar, tarihler boyu insanlığa zulmetmiştir.
Bazen şeh,bazen falcı,bazen,mesih,bazen,bazen ve bazen...En kötüsede bazen kendi kendimiz...

Saygılar
« Son Düzenleme: Aralık 22, 2018, 08:36:08 ös Gönderen: Tık-Tik-Tak »
Sen Özelsin

Aralık 22, 2018, 08:33:15 ös
Yanıtla #18
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Gelecek görülebilir.

Dişil türlerin bazıları sezgisel oldukları için geleceğe dair doğru öngörüde bulunabilirler,fakat; rastgele oluşan bu duyularını eğitmedikleri için, kontrol edemezler.

Doğal afetler oluşmadan evvel bazı canlı türlerinin manyetik hareketliliği hissederek olay yerini terk ettiği biliniyor.

İlgi alanınıza dair özü görebiliyorsanız, bir sonraki oluşumu da görebilirsiniz.Gül ekerseniz,gül yetişir; ve siz onu bilirsiniz.Makro evren yasalarını bilirseniz,kütlenin ne zaman ve nerde olucağını bilirsiniz.(Atom altı istisna  :) )

Bütüncül bilgi ile evrensel matrix'in(rahim) özünü görebilirseniz,bir sonraki diyagram'ı sezebilirsiniz.

Dünya, evren de ki benzersiz çeşitliliğin, yumurtası gibidir.Yağmış ve yağacak her kar tanesi bile benzersizdir.
Dünya ve içindeki yapı, atmosferik ve evrensel kanunlar yüzünden, "benzerisiz" fakat herşey olmayan birşeyler oluşturur.

Kısaca evren, daha basit anlaşılabilir iken; Dünya, atmosferik ve manyetik etkiler yüzünden kaotik bir çeşitlilik zinciri içindedir.Dikkatli bakılır ise,bu kaos,benzersiz bir düzenin evrimsel örüntüsüdür de.

Bu benzersizlik İnsanlarda herşey oldukları hissini uyandırır; aslında sadece de bir şeydir; fakat benzersiz bir şey.

Fakat bu birbirimizi bağlayan değerlerin farkına varan kötü insanlar, tarihler boyu insanlığa zulmetmiştir.
Bazen şeh,bazen falcı,bazen,mesih,bazen,bazen ve bazen...En kötüsede bazen kendi kendimiz...

Saygılar

Ne güzel açıklamışsınız. Aynı şekilde şifa enerjisi de hepimizde olan geliştirilebilir olarak okumuştum. Daha önce enerjiyi kullanmayıda biliyorduk belkide. İnancım büyük böyle konulara. Peki nasıl eğitebiliriz bu rastgele oluşan duyularımızı?
🌿🌞🌿 Sit Lux Et Lux Fuit 🌿🌞🌿

Aralık 22, 2018, 08:50:21 ös
Yanıtla #19

Gelecek görülebilir.

Fakat bu birbirimizi bağlayan değerlerin farkına varan kötü insanlar, tarihler boyu insanlığa zulmetmiştir.

Saygılar

Ne güzel açıklamışsınız. Aynı şekilde şifa enerjisi de hepimizde olan geliştirilebilir olarak okumuştum. Daha önce enerjiyi kullanmayıda biliyorduk belkide. İnancım büyük böyle konulara. Peki nasıl eğitebiliriz bu rastgele oluşan duyularımızı?

Bayanlar, Evrenin,yaşamın ve doğa'nın yarısıdır; ve bizlere nazaran içsel bütünlükleri doğuştandır.
Yazdığınız tip konulara polarize olmadan, derinliğinize inerseniz, eminim ki o sizinle...

Yaşamı izlerken bizi esir eden ön yargılar,tanımlamalar ve kalıplar, korkuların vizyonudur.Var olana sadece var olduğu için bakabilip sevdiğimizde, kanımca o yola cıkmışız da demektir.

Saygılar.
« Son Düzenleme: Aralık 22, 2018, 09:00:27 ös Gönderen: Tık-Tik-Tak »
Sen Özelsin