Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36907 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 20, 2007, 03:13:53 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

"stonememo" isimli uyenin, Masonik sir icerdigi idda edilen bir ogeyi art niyet dahilinde, forum icerisinde yayinlama cabasi olmustur. Uyeligi silinmistir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Nisan 05, 2008, 02:06:24 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 20, 2007, 03:19:34 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Her forum uyesinin "Forum Kurallari" ni okudugu varsayilir. Bu kurallarin herbirine ayri yaptirimlar uygulanmaktadir. Yanliz asla tolerans gosterilmeyecek olan bazi kurallarin, bilerek ve art niyet dahilinde cignenmesi; ikaz edilmeden ve aciklama yapilmadan uyeliginizin silinmesine neden olur.

Forum Kurallari

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 20, 2007, 03:23:45 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Sn. Mason o mektup zaten birçok antimason sitede dolaşmıyormuydu? Yani herhangi bir gizliliği kalmamışki... Lakin doğruluğu yada yanlışlığı tartışmalıdır. Stonememo isimli üyeye yazınızda cevap olarak farklı şeyler yazmıştınız. Acaba o alıntı olayından sonra birşey yaptıda benimmi haberim yok? Buarada Sn. La_Merica'da mı gitti?

Saygılarımla.

Mayıs 20, 2007, 03:28:36 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 20, 2007, 03:36:16 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Uyeler,

stonememo isimli uyenin atilmasinin nedeni, yayinladigi mektup degildir. Masonik rituellerde oldugu idda edilen bir kismi yayinlamaya calismistir. Sitede sadece 15 saniye durmus olan bu yeni acilmis konu, tarafimdan silindikten sonra, kendisinin uyeligide iptal edilmistir.

Saygilarimla

Not: La_Merica ile ilgili aciklama yapilacak.

Mayıs 21, 2007, 01:12:13 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Kasım 26, 2007, 11:53:20 öö
Yanıtla #6
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Uyeler,

"LuckyEye" uye isimli kisi bir sureligine "Seyirci" statusune alinmistir. Bu sure dahilinde forumda hicbir katilimda bulunamayacaktir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2008, 11:16:02 öö Gönderen: MASON »

Kasım 26, 2007, 12:13:07 ös
Yanıtla #7
  • Aktif Uye

Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Kasım 26, 2007, 01:41:28 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

cok merak ettim ben de shimdi neden?

Kasım 26, 2007, 04:39:52 ös
Yanıtla #9
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayin Uyeler,

"LuckyEye" uye isimli kisi bir sureligine "Seyirci" statusune alinmistir. Bu sure dahilinde forumda hicbir katilimda bulunamayacaktir.

Saygilarimla

sebebi nedir sn. Mason ?
Gerçeğin çölü