Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 15, 2008, 01:35:19 öö
Yanıtla #140
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sevgili blossom,eger gercekten o iddialar dogru ise o ipteyken altindaki tabuereye ben tekme atabilirim!!!ALtiustu bir forum burasi ve internet ortami,abuk sabuk bilgilendirmeler,idda etmeler vs vs
  Hepimizin yanlis gordugu bir taraflar olabilir bu forumda veya yanlis algiladigimiz yanlari.Mesela eger ki birisi gercekten mason yap beni dedi ise bu forumdan bu nedemektir ? Demek ki burayi Masonluga bir gecis kapisi olarak gorenler var demektir.Birileri bana sunu kazandir dediyse bu nedemektir,Masonlugu bir cikar kapisi olarak gorenler bu forum da mevcut demektir.Peki bunlarin butunu nedemektir ? Bu forumun amaci anlasilamamis ve bir hayli sapmis demektir!!!Dikkat edilmesi gereken nokta budur!

Tebrikler Sn.Galilei
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 15, 2008, 11:16:28 öö
Yanıtla #141
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

"OFDincel" uye isimli kisi forumdan silinmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 15, 2008, 02:44:47 ös
Yanıtla #142
  • Ziyaretçi

Sn.bilmeliyim
Benim bu foruma girme amacım hem bilgi paylaşımı hemde mason olma isteğime bu site sayesinde kazandıracağım altyapıdır.Bu siteden öğreniyorum nasıl mason olunur bir mason nasıl davranır ve masonluk tarihi nedir, ben niyetini saklayan sahtekarlık yapan biri değilim gizli amaçları açığa vuruyormuş havasında yazılan mesajlara anlam veremiyorum acaba niyetini gizleyen mi var?

Nisan 15, 2008, 06:21:38 ös
Yanıtla #143
  • Ziyaretçi

Sayın Santander, Sevgili bilmeliyimgalilei' nin yazdıklarından nasıl bunu çıkardınız? Kimseyi itham eder cümleleri yoktu ki, bu düşüncede olabilecekler için yazılmış şeyler olarak algıladım ben.

Nisan 15, 2008, 08:19:07 ös
Yanıtla #144
  • Ziyaretçi

Evet.Sn.Santander,sanirim farkinda olmadan savunma mekanizmanizi harekete geciriyorsunuz fakat emin olun ki bu cok yersiz.Bende ayni noktayi anlatmaya calistim,elbette ki ileride Mason olmayi arzulayanlarda olacaktir ve bence de burasi onlar icin '''bilgilenmek''' adina ama sadece bilgilenmek adina  guzel bir paylasim ortamidir.
  Ama yine de size bir gonderme yaptigimi dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz cunku ben kimseye birseyleri ima etmem.Anlatmaya calistigim zaten forumda neredeyse butun sorulara cevap veriliyor.Hele ki Masonlugun ne oldugu konusunda sorulara.O nedenle bunu herhangi bir uye ile gorusmenin sacma oldugunu dusunuyorum.Hem forumun amacini anlayan hem de Mason olmak isteyen birisi neden bir uye ile oturup Masonlugu konussun ki ?

Nisan 16, 2008, 12:44:43 öö
Yanıtla #145
  • Uzman Uye

"OFDincel" uye isimli kisi forumdan silinmistir.

Sn Mason bu sayfaya yazdigina gore ya "Gitti nasil olsa ayri bir baslik acmayim" diye dusundu yahut bu adam Luckyeye'nin kendisi :)

Kapidan kovuluyor, bacadan giriyor...Nazar boncugu tasiyor herhalde, luckyeye.. Bir turlu nazar degemedi gitti.

Muhabbetle

« Son Düzenleme: Nisan 16, 2008, 12:47:22 öö Gönderen: Kirlangic »

Nisan 16, 2008, 12:47:40 öö
Yanıtla #146
  • Ziyaretçi

OFDincel' de LuckyEye mı? Rekora gidiyor bu durumda Lucky :D

Nisan 16, 2008, 08:01:56 öö
Yanıtla #147
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

OFDincel' de LuckyEye mı? Rekora gidiyor bu durumda Lucky :D

adin cikacagina canin ciksin...OFDincel, Lucky degil...
Gerçeğin çölü

Nisan 17, 2008, 11:36:47 öö
Yanıtla #148
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn.Mason bu konuda izin verdi..Söz konusu şahsın bütün maillerini buraya yazabilirsiniz benim bildiğim bunlar şu msn adresi de kendisine ait : [email protected]

Bu kişiye haksızlık edildiğini düşünüyordum ancak fikrim değişmeye başlıyor.Bu düpedüz dolandırıcılık ve adice bir davranış.

Aşağıdaki MIT in resmi sitesi.Kırmızı ile yazılı yere dikkat ediniz.

http://www.mit.gov.tr/irtibat.html

Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 17, 2008, 06:42:14 ös
Yanıtla #149
  • Aktif Uye

Luck eye gerçekten tekbir luck eye olsaydı belki inanırdım ofdincelin de yalnızca luck eye olduguna yada olmadıgına  ....

MAsonlar org sanal dünyada gerçektende pek fazla ismi duyulan bir form olmaya başladı, kuşkusuz ki buda hedef olmasından başka bir sonuç dogurmadı .Formun kuruluşunda ki üye alımının  sonucudur yada davetiyeli üye  alımı usulüne geşinden sonra verilen aşırı toleransın .Hoş yeri geldiğinde sosyal mühendis suçlamaları yapılan lucky nin tartışmalarında yada konuşmalarda  bilmeden nelere alet oldugumuzu bende kestiremiyorum ama ne diyelim öylede böylede eylenceli bir isimdi kendisi.Defalarca uzaklaştırılmasına ve hatta yanılmıyorsam atılmasına ragmen geri dönüşüne neden izin verildiğinide anlamış degildim (bu konuda kendine fazla güvenirdi) hoş mevzu hakkında açıklamalar yapılmasına ragmen halen kendimce kuşkularım var acaba lucky aramızdamı  diye .....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..