Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36924 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 25, 2008, 01:09:47 öö
Yanıtla #80
  • Ziyaretçi

yeryüzünde çok saf insalar varmış  :D

mesela kimlermiş onlar?

ben diyorum destan olacak diye:D
Şimdi kimmiş o saf insanlar? olmaz ki bu kadarcıkla Sn. tuana :D

Şubat 25, 2008, 01:14:34 öö
Yanıtla #81
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Anlamadım ama anlamakta istiyorum. Kafam yeteri kadar karışık zaten... Luckyeye ile stone mu???

sn. blossom,

benim de beynim çorba :D  o yüzden anlamış gibi yapıyorum :D
« Son Düzenleme: Şubat 25, 2008, 01:16:46 öö Gönderen: skullG »

Şubat 25, 2008, 01:17:12 öö
Yanıtla #82
  • Ziyaretçi

Anlamadım ama anlamakta istiyorum. Kafam yeteri kadar karışık zaten... Luckyeye ile stone mu???

sn. blossom,

benim de beyim çorba :D  o yüzden anlamış gibi yapıyorum :D
Şimdi açıkçası beynim çorba olmak ile birlikte saf insanlardan biri olmak istemediğimide bildirmek isterim. Sizi anlıyorum Sn. skullG, bu sözüm Sn. tuana' ya da değil size de değil...

Şubat 25, 2008, 01:20:40 öö
Yanıtla #83
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn. blossom,

Şimdi açıkçası beynim çorba olmak ile birlikte saf insanlardan biri olmak istemediğimide bildirmek isterim. Sizi anlıyorum Sn. skullG, bu sözüm Sn. tuana' ya da değil size de değil...
boşverin saf olalım, saftirik olalım tez yazarken böyle olmak normaldir... :D bu arada ne zaman savunacaksınız haber verin izleyici olarka katılmak isterim.

Şubat 25, 2008, 01:22:52 öö
Yanıtla #84
  • Ziyaretçi

sn. blossom,

boşverin saf olalım, saftirik olalım tez yazarken böyle olmak normaldir... :D bu arada ne zaman savunacaksınız haber verin izleyici olarka katılmak isterim.
Sizce, sizle benim saftirik olma ihtimalimiz nedir? :) Herkes bilsin, SIFIRDIR. :D
Daha var gibi gözüküyor, malum YÖK sayesinde :D Beklerim mutlaka, bende sizin savunmaya gelirim ama :D

Şubat 25, 2008, 01:26:16 öö
Yanıtla #85
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn. blossom,

Sizce, sizle benim saftirik olma ihtimalimiz nedir? :) Herkes bilsin, SIFIRDIR. :D
Daha var gibi gözüküyor, malum YÖK sayesinde :D Beklerim mutlaka, bende sizin savunmaya gelirim ama :D

siz ben savunana kadar yard. doç. olursunuz :) haber veririm... isterseniz savunam akşamı içme faslına da gelebilirsiniz. eğer başarılı olursak eğleniyoruz, düzeltme verirlerse hüzünleniyoruz, reddederlerse intihar etmeden önceki son saatlerimizi zzevkü sefa içinde geçiriyoruz :D

Şubat 25, 2008, 01:27:53 öö
Yanıtla #86
  • Ziyaretçi

sn. blossom,

siz ben savunana kadar yard. doç. olursunuz :) haber veririm... isterseniz savunam akşamı içme faslına da gelebilirsiniz. eğer başarılı olursak eğleniyoruz, düzeltme verirlerse hüzünleniyoruz, reddederlerse intihar etmeden önceki son saatlerimizi zzevkü sefa içinde geçiriyoruz :D
:D :D :D Gelirim tabii, neden olmasın. Aklıma ne geldi, hepberaber gelelim ama :D Tüm forumdakileride çağıralım olmaz mı? :D

Şubat 25, 2008, 01:29:45 öö
Yanıtla #87
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn. blossom ve sn. skullG,
üstüne alınması gerekenler alınacaktır,
konunun sizinle hiçbir ilgisi yoktur,
sevgiler :)

bu arada tüm forumdakileri çaırma işi güzel bi fikir aslında :D

Şubat 25, 2008, 01:32:35 öö
Yanıtla #88
  • Ziyaretçi

sn. blossom ve sn. skullG,
üstüne alınması gerekenler alınacaktır,
konunun sizinle hiçbir ilgisi yoktur,
sevgiler :)

bu arada tüm forumdakileri çaırma işi güzel bi fikir aslında :D
Farkındayız Sn. tuana :D Umarım dediğiniz gibi olur...
Bakalım ne diyecek hep beraber gelme işine Sn. skullG. Ama tüm forum gelmemiz zor olur :D

Mart 06, 2008, 12:46:26 öö
Yanıtla #89
  • Ziyaretçi

kure' de mi LuckyEye' mış? Sanırım yukarıda verdiğim olasılığı değiştirmeliyim :)