Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Shemuel  (Okunma sayısı 36976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 06, 2007, 06:28:01 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Ozel istihbarat faaliyetleri ile alakasi yok, cok komplo teorisi romani okuyorsunuz sanirim ::) Biraz ara verin gozleriniz rahatlar.

Kendinizi istihbarat faaliyetlerine degecek kadar yuce sanmayin ::)

Temmuz 06, 2007, 06:30:32 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Başka bi seçenek yok valla..Belli Msn yazışmalarımı takip ediyorsunuz,yada başka bi şık var ki onu düşünmek istemiyorum zira çok güvendiğim bir insana dokunuyo ucu
Neyse

Temmuz 06, 2007, 06:40:01 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Guvendiginiz insanin kim oldugunu bilmiyorum (ama tahmin ediyorum). Eger tahmin ettigim kisi ise alakasi yok. Kimseye uc dokundurmak amacli degil yazdiklarim. Siz benim soylediklerimi kasten carpitip, sanki ozelde baska seyler yazmis gibi beni yalanlamaya calisince ben de sizin ozelinizi yazmak zorunda kaldim, kusura bakmayin ;)

En bastan durust olsaniz, boyle seylere gerek kalmayacak, ama oyun oynamayi seviyorsunuz.
Size iyi calismalar...

Temmuz 06, 2007, 06:44:11 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Konu benim özelimi sizin nerden bildiğiniz Sevgili Sublime :) Kimin dürüst olmadığı da belli!Sizden isteğim bi daha böyle genel forumlara benim özel hayatımı alet etmemeniz..Yarın çıkıp sevgilimle ne konuştuğumu da yazmayın yani :)
Saygılar..

Temmuz 06, 2007, 06:53:00 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Sizin kadar dusmem merak etmeyin. Bu soylediginiz yani benim size yazdigim OZEL seyleri sizin baskalarina yazdiginizi onaylamis oldugunuzmudur? Ben durust olmasam burada yazmazdim zaten ;) Sizin durustlugunuz de belli oldu ::)

Ayrica yazmamin sebebi de yukarida da uc kere soyledigim gibi herseyi carpitarak beni yalan soyluyormus gibi gostermeye calismaniz. Battikca batiyorsunuz, yeter Sn. Einsof. Forum sizin kisisel sorunlarinizi anlatma yeriniz degildir. Elinden sekeri alinmis cocuk gibi agliyor, her onunuze gelen firsatta bir yerlerde sorun yaratmaya calisiyorsunuz. Biraz ders aliniz :)

Temmuz 06, 2007, 07:00:35 ös
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

Sevgili Sublimeciğim :)
Ne ağlaması ne sorun çıkarması..Özel mesajları yazdığınızı onaylıyor musun diye soruyorsunuz :D ama üstteki mesajda benim özel mesajları başkalarına yolladığımdan emin şekilde böyle bir huyum olduğunu söylüyorsunuz :D Kim battıkca batıyo bi dikkat edin isterseniz?
Daha fazla uzatmıyorum..

Temmuz 06, 2007, 07:01:12 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Konu benim özelimi sizin nerden bildiğiniz Sevgili Sublime :)
Konu o ise sooyleyeyim, benimle yaptiginiz ozel konusmalari tasidiginiz kisiden duydum. Yoksa komplo teorilerinizle filan alakasi yok. Bir de o sekilde carpitmayin da konuyu ::)

Temmuz 06, 2007, 07:02:05 ös
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

Sevgili Sublimeciğim :)
Ne ağlaması ne sorun çıkarması..Özel mesajları yazdığınızı onaylıyor musun diye soruyorsunuz :D ama üstteki mesajda benim özel mesajları başkalarına yolladığımdan emin şekilde böyle bir huyum olduğunu söylüyorsunuz :D Kim battıkca batıyo bi dikkat edin isterseniz?
Daha fazla uzatmıyorum..
Peki :)Gercegi ben de, siz de, bahsi gecen kisi de bildigine gore, ve siz hala carpitmaya calistiginiza gore neyin ne oldugu belli oldu :)

Temmuz 06, 2007, 07:06:15 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Çarpıttığım falan yok..Size söyledim iki ihtimal var biri şu diğeri de şu diye!İkincisinden haberim yoktu,arkadaşım bahsetmemişti..sizin konuyu açmanız üzerine kendisine sordum o da onayladı..Neyse bu topiğin konusu çok başka zaten iyice koptu gidiyo daha fazla uzatmıyorum!

Temmuz 06, 2007, 10:47:31 ös
Yanıtla #19
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Kişiler yaptıklarından sonuçlar çıkarmalı ve bu sonuçları degerlendırıp bılgıye ulaşmalıdırlar.Shemuel sende yaptığın davranıslardan sonuca varmasını bılen ve ıyı-kötü bu sonuçlardan bilgiyi cıkarabılen bır dostumsun.Önündeki 3 gün içinde sana bahsettıgım sonuç-bilgi aşamasında basarılar dılerım . Hersey gonlunce ve umutla dolu olsun.Şunu unutma ki en kalıcı bılgı uzerınde en cok cefa cektıgın ve vakıt ayırdıgın bılgıdır...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..