Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sevil  (Okunma sayısı 21843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 29, 2008, 11:35:45 öö
Yanıtla #50
  • Ziyaretçi

Burda olmamanızın siteye negatif yönde bir etkisi olacağını sanmıyorum bu benim görüşüm tabii,herşeyi biliyormuş gibi gözüken aslında haddini hiç ama hiç bilmeyen insanların şerrinden tanrıya sığınırım,  hoşçakalın bir daha görüşmemek üzere...
« Son Düzenleme: Mart 29, 2008, 11:50:14 öö Gönderen: Santander »

Mart 29, 2008, 12:31:11 ös
Yanıtla #51
  • Ziyaretçi

Burda olmamanızın siteye negatif yönde bir etkisi olacağını sanmıyorum bu benim görüşüm tabii,herşeyi biliyormuş gibi gözüken aslında haddini hiç ama hiç bilmeyen insanların şerrinden tanrıya sığınırım,  hoşçakalın bir daha görüşmemek üzere...
bu sizin gorusunuz tabiki ama Sn.Sevil hanim bu foruma yazilari ile renk katmis ve katmaktadir.Kisisel surtusmeniz varsa kendi aranizda halletmenizi isterdim forum konularinda degil.herkes fikrine,dusuncesıne ve ınancına saygı duymak zorundadır bunu ne sız engellıyebılırsınız ne de bır baskası.Sn.sevıl hanım umarım kararından vazgecer ve tekrar forumda yazılarını yazmaya devam eder....

Mart 29, 2008, 12:33:24 ös
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

Bu da benim fikrim zaten ben derdini tek mesajda anlatamayan olur olmaz her konuya üst üste dört beş tane mesaj basan herkese ve herşeye hayranlıkla bakan haddi olmayan konularda yaratıcıdan bile daha hükümdar konuşan insanlara saygı duymam bu forumda duysam bile sivil hayatta duymam
« Son Düzenleme: Mart 29, 2008, 12:35:30 ös Gönderen: Santander »

Mart 29, 2008, 12:43:47 ös
Yanıtla #53
  • Ziyaretçi

Bu da benim fikrim zaten ben derdini tek mesajda anlatamayan olur olmaz her konuya üst üste dört beş tane mesaj basan herkese ve herşeye hayranlıkla bakan haddi olmayan konularda yaratıcıdan bile daha hükümdar konuşan insanlara saygı duymam bu forumda duysam bile sivil hayatta duymam
fıkırler ve dusunceler tek mesaja sıgamaz zaten Sn.santander.sonucta fıkır ve ınanc herkesın kendı ırade ve dusuncesıdır.aynı goruste ve fıkırde olmayabılırsınız ama karsınızdakı ınsanlara saygı duymakla yukumlusunuz.Sıvıl hayatınızı bılemem ama bu forum ıcersınde herkesın fıkır,gorus ve ınancları acıktır benım gozlemledıgım kadarı ıle...

Mart 29, 2008, 12:49:52 ös
Yanıtla #54
  • Ziyaretçi

Katılıyorum kişilerin düşünceleri bizimkine uymasada herkes birbirine saygı duymalıdır.Sn.Sevil hanımda fikirlerini beyan ederken saygı çerçevesi içinde gerçekleştiren üyelerden birisidir.

Mart 29, 2008, 12:56:39 ös
Yanıtla #55
  • Ziyaretçi

Sn.mason Sn.sevıl hanım ın yazdıkları hakkında yorumlarınız nelerdır.ben sahsen Sn.sevıl hanım ın foruma ayrı bır renk ve tat verdıgını dusunuyorum ve forumda kalmasını ıstıyorum bu tabııkı benım sahsı tercıhımdır.

Mart 29, 2008, 01:01:40 ös
Yanıtla #56
  • Ziyaretçi

Size katılıyorum Senil hanım araştırmacı kimliği ile foruma ayrı bir renk katmaktadır ve forumda kalmalıdır.

Mart 29, 2008, 01:03:49 ös
Yanıtla #57
  • Ziyaretçi

Sn.Mason'un yazıları ise gerçekten çok anlamlı,bilgilendirici ve öğüt verici konulardır.

Mart 29, 2008, 01:35:42 ös
Yanıtla #58
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sevgili arkadaşlar,

site yönetiminin ve / veya site sahibinin herhangi bir üyenin genel olarak yazdıkları ile ilgili yorum yapacağını tahmin etmiyorum. nihayetinde sitenin belli kuralları mevcuttur ve bu kurallara riayet ettiği müddetçe her üye dilediği görüşü forum üyeleriyle paylaşabilir, forum üyelerince bu görüşler tartışılabilir.

Sevil kullanıcı isimli üye hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ancak, bundan evvel de defaatle siteden ayrıldığını, yazılarını yazmayacağını söylediğini ve buna karşın bir kaç gün geçtikten sonra forumda görüşlerini açıklamaya devam ettiğini bildiğimiz bir üyenin bu hareketinin de uzun süreli olmayacağını ve yakında yine forumdaki paylaşımlarına devam edeceğini ön görebilirim.

Sn. Sevil'in böylesi bir mesaj yazmasının da ne gibi bir maksadı olduğunu çözümleyemediğimi ayrıca vurgulamak istiyorum. Site kurallarına aykırı olmadıkça görüşlerini, inançlarını, düşüncelerini özgür bir biçimde aktarabileceğini, paylaşabileceğini ve bunun site yönetimi ve/veya admini tarafından sonsuz bir hoşgörü ile karşılanarak koruma göreceğini bilmesi gerekirken yazmamı istiyorsanız söyleyin, yazayın, istemiyorsanız söyleyin gideyim, yaklaşımının en azından "hoş" bulmadığımı söylemek istiyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.

Mart 29, 2008, 01:57:03 ös
Yanıtla #59
  • Ziyaretçi

Sevgili arkadaşlar,

site yönetiminin ve / veya site sahibinin herhangi bir üyenin genel olarak yazdıkları ile ilgili yorum yapacağını tahmin etmiyorum. nihayetinde sitenin belli kuralları mevcuttur ve bu kurallara riayet ettiği müddetçe her üye dilediği görüşü forum üyeleriyle paylaşabilir, forum üyelerince bu görüşler tartışılabilir.

Sevil kullanıcı isimli üye hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ancak, bundan evvel de defaatle siteden ayrıldığını, yazılarını yazmayacağını söylediğini ve buna karşın bir kaç gün geçtikten sonra forumda görüşlerini açıklamaya devam ettiğini bildiğimiz bir üyenin bu hareketinin de uzun süreli olmayacağını ve yakında yine forumdaki paylaşımlarına devam edeceğini ön görebilirim.

Sn. Sevil'in böylesi bir mesaj yazmasının da ne gibi bir maksadı olduğunu çözümleyemediğimi ayrıca vurgulamak istiyorum. Site kurallarına aykırı olmadıkça görüşlerini, inançlarını, düşüncelerini özgür bir biçimde aktarabileceğini, paylaşabileceğini ve bunun site yönetimi ve/veya admini tarafından sonsuz bir hoşgörü ile karşılanarak koruma göreceğini bilmesi gerekirken yazmamı istiyorsanız söyleyin, yazayın, istemiyorsanız söyleyin gideyim, yaklaşımının en azından "hoş" bulmadığımı söylemek istiyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.

Evet Sevil hanımın düşüncelerine hoşgörülü davranılcağına bilmesi gerekirken neden böyle yaklaşımda bulunduğuda tuhaf bir şey.