Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: bilmeliyimgalilei  (Okunma sayısı 37171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 26, 2008, 02:05:44 öö
Yanıtla #80
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Belki bir gün nasip olur sevgili blossom bende sizi tanımak isterim...yani forumdaki bütün arkadaşları..
Gül bahçesinde geçen aşk sırrını bir gül bilir, bir de ağlayan bülbül!

Şubat 26, 2008, 02:06:24 öö
Yanıtla #81
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Yaşlanmakta güzel Sn. kure ama o küçük çocuğa insanın hayatı boyunca ihtiyacı oluyor. Aslında o küçük çocuk hayatta kalmamıza en büyük sebeplerden biri...

Sn blassom size katılıyorum.En büyük sebebimiz o olsa gerek ki devam ediyoruz yılmadan :)
Bu ülkede kimse satranç oynamayı bilmez.Bu millet kaderini zar atarak belirler.

Şubat 26, 2008, 02:06:36 öö
Yanıtla #82
  • Ziyaretçi

Hayır bu şekilde dünyanın sadece 7 harikasını bilerek yaşamak beni çok mutlu ediyor Sevgili blossom :D ;D
Evet Sevgili İsabell pasta yapmayı biliyor peki siz biliyor musunuz sevgili blossom :D ;D

Şubat 26, 2008, 02:07:06 öö
Yanıtla #83
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İzmirden her geldiğimde Ankara sınırları içine girdiğim vakit Tanrım diyorum neresi burası ne işim varki burada şimdi Deniz kenarında boyoz ve çayla birlikte kahvaltı yapmak varken,gevrek yemek varken ne işim var bu dağlarda derim ;D
Allah size buradan bir aşk versinde, aşkınız uğruna Ankara size dünyanın sekizinci harikası gibi gelsin ;D

ha ha :) çok güzel

Şubat 26, 2008, 02:08:14 öö
Yanıtla #84
  • Ziyaretçi

Sevgili blossom'un daha önce başka forumda da yorumları okumuştum.Bende tanımayı isterdim kendisini tabi diğer üyeleri olduğu gibi
Yaşlanmakta güzel Sn. kure ama o küçük çocuğa insanın hayatı boyunca ihtiyacı oluyor. Aslında o küçük çocuk hayatta kalmamıza en büyük sebeplerden biri...

Sn blossom size katılıyorum.En büyük sebebimiz o olsa gerek ki devam ediyoruz yılmadan :)

Bayanlar yaşlanmazlar değil mi sevgili blossom daha önce anlatmıştım size :D

Şubat 26, 2008, 02:08:32 öö
Yanıtla #85
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn.isabell üyelere yetecek kadar pasta yapabilecek misiniz.Artık sizde yardımcı olursunuz Sn blassom

Şubat 26, 2008, 02:08:39 öö
Yanıtla #86
  • Ziyaretçi

Hayır bu şekilde dünyanın sadece 7 harikasını bilerek yaşamak beni çok mutlu ediyor Sevgili blossom :D ;D
Evet Sevgili İsabell pasta yapmayı biliyor peki siz biliyor musunuz sevgili blossom :D ;D
Ben diledim bile sizin adınıza can-ı gönülden :D
Bilirim tabii, her türlü yemek gelir elimden :D

Şubat 26, 2008, 02:09:11 öö
Yanıtla #87
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Belki bir gün nasip olur sevgili blossom bende sizi tanımak isterim...yani forumdaki bütün arkadaşları..

biz aynı şehirlerdeyiz tanışamıoruz ;D ;D
demkki sevgili blossom pasta yapmaı bilmior ::) ;D ;D

Şubat 26, 2008, 02:09:37 öö
Yanıtla #88
  • Ziyaretçi

İzmirden her geldiğimde Ankara sınırları içine girdiğim vakit Tanrım diyorum neresi burası ne işim varki burada şimdi Deniz kenarında boyoz ve çayla birlikte kahvaltı yapmak varken,gevrek yemek varken ne işim var bu dağlarda derim ;D
Allah size buradan bir aşk versinde, aşkınız uğruna Ankara size dünyanın sekizinci harikası gibi gelsin ;D

ha ha :) çok güzel
Ankara' yı sevdirmenin bir diğer yolu :D

Şubat 26, 2008, 02:10:21 öö
Yanıtla #89
  • Ziyaretçi

Umarım bir gün olur sevgili isabell...