Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: BT  (Okunma sayısı 2754 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 12, 2013, 11:56:50 öö
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

BT
Sayın üyeler,

BT kullanıcı isimli üye başka bir üyeye hakaret etmesi nedeniyle ve daha önce de aynı sebepten ötürü ceza aldığından dolayı 15 gün Forumdan uzaklaştırılmıştır.

Bu vesile ile saygılarımla.

Aralık 15, 2013, 11:56:15 ös
Yanıtla #1
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sayın üyeler,

BT kullanıcı isimli uye hakaret, başlıkla ilgisi olmayan mesaj göndermek, nezaketten uzak ve gayri ciddi iletilerle forum alanını kirletmek sebepleriyle daha önce birden cok kez ceza aldığı da dikkate alınarak süresi belirsiz olarak Forumdan uzaklastirilmistir.

Sevgi ve Saygılarımla.

Aralık 16, 2013, 07:32:27 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kisi, seyirci statusune alinmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 16, 2013, 03:11:40 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hakikate doğru bir yol olmuş. Zira çok rahatsız olduğum üslup tarzına sahip üyelerden ''sadece'' birisi.

Tüm üyelerden sokak üslubunu foruma taşımamalarını istemekteyim.
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi

Aralık 16, 2013, 03:50:00 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Hakikate doğru bir yol olmuş. Zira çok rahatsız olduğum üslup tarzına sahip üyelerden ''sadece'' birisi.

Tüm üyelerden sokak üslubunu foruma taşımamalarını istemekteyim.

sevgili ares
Yönetim bu arkadaşa bir ceza vermiş,burada olmayan birinin ardından konuşmak yakışık almaz ama sen daha gençsin ve hoşgörülübelirsin..Bu forumda bendende haz etmeyen bir sürü insan vardır doğaldır,kimse kimseyi sevmek zorunda değildir lakin şu söylediklerini o burada değil iken sana cevap veremez iken değilde o burada iken ona özelden açık açık söylemen daha erdemli ve adilane olur.

sevgi ile kal

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Aralık 16, 2013, 08:49:39 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

Alıntı
Tekrar yazıyorum.Malesef  yazdıklarıma cevap alamıyorum.Adam dediniz,  ADAMA yazdık cevap alamadık.Sizin bildiğiniz başka bir adam varsa ona  yazalım.Soru:İsrailoğulları seçilmiş bir ırk mıdır?

Sayin karahan dostum, dün yukardaki BT denilen arkadas tarafindan yazilmis cümleyi okudugumda, "bu ne ya, bu ne bicim hitab tarzi, bu ne bicim saygisizlik" diye icimden gecti, hatta yazmayi düsündüm.
Ama akabinde hem konu disi yazmak dogru olmaz diye, hemde yönetici arkadaslarin gerekeni yapacaklarindan emin oldugum icin, yazmaktan vazgectim.
Ama simdi diyorumki, keske yazsaydim. Kendisi suan zaten seyirci konumunda ve bu yazdiklarimizi okuyor.
Arkasindan konusmus olmuyoruz yani.Geri geldiginde istiyorsa cevap verir.

Simdi sen elini vicdanina koy ve yukardaki cümleyi birdaha oku.
Sorun birini sevip sevmemek degil, sorun bu birinin burda insanlara karsi takindigi tavirdir, hitab seklidir,insanlara tepeden bakan, kücük gören tavridir.
Burada "adam"dan sayilmayanlarin icinde sen ve bende variz.

Saygilarimla

Aralık 16, 2013, 09:23:20 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Uzman Uye

sevgili dostum

Yazısını okumamıştım tarzı belli bende zaten yazısına değil küçük ares dostumuza farklı bir şey anlatmak istemiştim.Moderatör zaten gereğini yapmış seninde dediğin gibi.

Ama adamda haklı kardeşim kimsede ona istediği cevabı vermemiş.

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Aralık 16, 2013, 10:11:04 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Karahan,

Arkadan konuşmak ile beni yükümlendirmeden önce Sayın BT ile yaşamış olduğum oldukça fazla konuya bakabilirsiniz. Bunları kendisine de söyledim. Ona söylediğimi burada tekrardan söylüyorum ; Kendisi şahsımla konuşacak seviyede ( seviyemde ) birisi değildir.
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi