Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Rotaract katılım  (Okunma sayısı 2464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 03, 2018, 08:51:46 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhaba sayın üyeler,
Forumuzdaki gerek rotary-rotaract üyeler gerekse duruma vâkıf üyelerden bilgi istirham ediyorum  Rotaract katılım süreci nasıl işliyor?
-sitede her ayın 1.ile 3. Haftası toplantımız var deniliyor iletişim bilgileri çok kısıtlı değerli üyelerden yolumuzun aydınlatılmasını istiyorum...

SAYGILAR
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Nisan 04, 2018, 01:57:45 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn.Ararat ,

merhaba Rotary ve Rotaract kulüplerine de üye olabilmeniz için üye birinin referans olması ve sizi toplantıya davet etmesi gereklidir.
misafir olarak bir müddet toplantılara katıldıktan sonra üyelik sürecinin başlamasına müteakip aday üye olarak toplantılara ve etkinliklere katılırsınız.
sonrasında uygun görüldüğünde ve siz de hala istekliyseniz adaylığınız yapılır.

sizin sanırım baktığınız belli bir kulübün toplantı saatleridir.her kulübün toplantı günü farklıdır.tanışma toplantıları yapılmaktadır yılda 2 defa.onları takip edebilirsiniz.

Saygılarımla
“Gerçek her zaman hakimdir ve üstündür; Kim onu sahiplenme cesaretini gösterirse, o üstün gelir… Çünkü zaman gerçekten yanadır…”

Nisan 04, 2018, 04:41:26 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Teşekkürler Sayın deha süreci takip edeceğim...
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Kasım 27, 2018, 04:46:20 ös
Yanıtla #3
  • Yeni Katilimci
  • *

Merhaba sayın üyeler,
Forumuzdaki gerek rotary-rotaract üyeler gerekse duruma vâkıf üyelerden bilgi istirham ediyorum  Rotaract katılım süreci nasıl işliyor?
-sitede her ayın 1.ile 3. Haftası toplantımız var deniliyor iletişim bilgileri çok kısıtlı değerli üyelerden yolumuzun aydınlatılmasını istiyorum...

SAYGILAR

Merhaba Sn. Ararat,

18-30  yaş arasındaki gençlerin Rotaract Kulüplerine üye olabileceği forumun birçok yerinde yazıyor. Siz de bu yaş aralığında iseniz ve özellikle Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Mersin veya Adana illerinden birinde yaşıyor iseniz üye olabileceğiniz çok sayıda Rotaract Kulübü bulabilirsiniz. Rotary'den farklı olarak teknolojinin aşırı gelişmi ve kullanımı dolayısı ile Rotaract Kulüpleri artık referans olmadan da misafirlerini herkese açık olan mutat toplantılarına davet edebiliyor. Sosyal Medya (Facebook ya da instagram üzerinden) bulunduğunuz ildeki Rotaract Kulüplerinin hesaplarına çok rahat ulaşabilir, özel mesaj atabilirsiniz. Seçtiğiniz kulüp sizi en yakın zamanda toplantısına davet edecek ya da bir başka kulübe yönlendirecektir.

Sn Deha'nın da dediği gibi her kulübün toplantı gün ve saatleri değişmektedir. İletişime geçtiğiniz kulüp toplantı gün ve saati ile ilgili olarak sizi bilgilendirecektir.
Kendini bil.

Kasım 27, 2018, 04:54:14 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın QueenG bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim,Rotaracta 7.ayımı dolduruyorum burda olmaktan çok mutluyum herkeslere tavsiye ederim...

SAYGILAR