Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Aglama Anne Güzel Yerdeyim-34 bir sayi degildir  (Okunma sayısı 3032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 12, 2012, 09:48:40 ös
  • Uzman Uye

Uludere (Roboski) Katliamı - Ağlama Anne, Güzel Yerdeyim - Ümit Kıvanç [FULL]
« Son Düzenleme: Kasım 12, 2012, 09:50:47 ös Gönderen: Tij »

Kasım 12, 2012, 10:58:18 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Bu İnsanlar DEVLETİNE İNANMIŞLARDI sadece İnanmışlardı DEVLETİNE.

NOT:4X4 CİP 'lere binlerce EURO verenler güle güle binsinler . O zengin FİRAVUNLAR zekatını verince gönül rahatlığıyla güvenliği sağlanmış sitelerinde 3 Maymunu oynamaya devam etsinler. Tek suçları FAKİRDİLER Oda nasıl olsa ZENGİNLİĞİ ben veririm diyen TANRI ' nın lütfudur .Nasılsa dünya geçici bir yer ya onlar için ÖLÜM kurtuluştu nede olsa rızkı TANRI veriyordu . O TANRI neden acaba İsviçredeki kullarına niçin  TORPİL geçiyor da benim İnsanıma bu cezayı veriyor anlamıyorum anlamakta zorlanıyorum ...
100 tl için Öldüler ne kadar çok Para , nede olsa  onlar bu dünyadan değildiler ...
Saygılar ; Ne kadar saygınlığımız varsa ... :'(
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 13, 2012, 08:59:04 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sayin NOSAM33,

siz bu cümleleri yazdiginizda iyiki ben yaninizda degildim, sizin bu hisminizdan ben "bile" payimi alirdim herhalde.

Herseyden önce insan olmak ve insani sevmek.

Anlayan anlar.

Saygilar

Kasım 13, 2012, 09:18:08 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Sayın Tij ;

Sizin aracılığınızla buradan FİKRİMİ VE ZİKRİMİ ' de arz etmek istiyorum.
Benim derdim Zengin niye zengin ben niye değilim derdinde de değilim , ZENGİN OLMAK' da  pek umurumda olan birşey değil, bu saatten sonra .

1- Eğer Ülken' de bu araba üretiliyorsa göğsünü gere gere bin ve bende bundan GURUR duyayım
2- Eğer Ülken'de bazıları buna ulaşabiliyor ve  biniyor fakat  çoğunlukda  ağzını açıp bakıyorsa orada bir çarpıklık vardır, sonuçta ben buna İsyan ediyorum
3- Eğer Ülken'de bu insanlar o arabaların içine ancak kiralayayıp binebiliyorsa orada dengesizlik vardır
4- Eğer Ülken'de devamlı FAKİRLİK edebiyatı  halka karşı SİYASİLER yapıyorsa   ; AMA  kendileri farklı yaşıyorsa burda bir dengesizlik vardır
5-Eğer Ülken'de İşçiye ve emeklilere sadece ve sadece asgari bir geçim parasını layık görülüyorsa burda bir çarpıklık vardır
6-Eğer Ülken'de ATATÜRK'ün yapmaya çalıştığı Toprak refarandumunu  yapma idailini yerine getirmekten bilinçli bir şekilde ÇARK edersen orada ART NİYET vardır vs vs vs  sonuç buna Köle düzeni denir !

KURTULUŞ SAVAŞI BU HALKLA KAZANILMIŞTIR ...

NERDE DİRLİK ORADA BİRLİK VARDIR.

Saygılar

Dünyaya ışık geldi, ama insanlar ışık yerine karanlığı sevdiler.Çünkü yaptıkları işler kötüydü.Kötülük yapan herkes Işıktan nefret eder ve yaptıkları açığa çıkmasın diye IŞIĞA yaklaşmaz
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2012, 09:31:13 ös Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 29, 2012, 04:36:15 ös
Yanıtla #4

Ümit Kıvanç bu belgeseli yapıp kanallarda reklamını yapacağı yere şehitlerimizin aileleriyle belgesel yapsaydı daha iyi olurdu. Bir problem var. Yıllardan beri süregelen bir problem. Binlerce şehit verdik. 84 ten haziran 2012 yılına kadar 6169 şehit. Ailelerini de katarsak onbinlerce insanın evine ateş düştü. Vatanın içinde yaşarken o vatanın ekmeğini yiyebilirken, istediğin gibi gezerken, istediğin gibi çalışabilirken kendi vatanından ayrı toprak istersen o toprağa gömülürsün. Yemek yediğin yerden bir gün kurşunu yersin. Doğuya yatırım yapılmalıymış,okuma yazma oranı arttırılmalıymış vs. vs. Pkk terör örgütüne karşı binlerce kürt vardır. İşyerlerinin camları kırılır, belirli günler doğuda insanlar işletmelerini açamazlar, bankamatikler parçalanır, yakılır , yıkılır. Bunların yapıldığı yerde insanlar bunlara tepki göstermelidirler. Bu tür insanlara prim verilirse olaylar katlanarak sürer. Belgeseli yapılan olaydan önce kaç tane şehidimiz geldi? Hepimiz istiyoruz insanlar ölmesin. Savaş kötü bir şey. Ama herkes şunu iyi bilmeli. Biz çok sabırlı bir halkız. Emperyalist güçlerinde ülkemiz üzerinde oynadığı oyunlara bir yere kadar sabrederiz Lakin dalımızı kıranın ağacını kökünden sökmesini de biliriz.Bize bu toprakları emanet eden atalarımıza sözümüz var. Ölmeden bir avuç toprak alamaz kimse bizden... Saygılarımlaa....