Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Pop Up pencereleri - 1 (valla sitkim siyrildi)  (Okunma sayısı 3262 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 17, 2011, 11:49:57 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Saygideger Site Patronu
Kiymetli Ust Yonetim, 
Sayin Forum ve Uye Yoneticileri,

Nassiniz? İnsallah iyisinizdir. Bizi soracak olursaniz iste yuvarlanip gidiyoruz.

Siteyi guzellestiriyorsunuz. Yeni versiyonlar yukseltiyorsunuz. Uyelere guzel bir forum sunmak icin canhiras cabaliyorsunuz. Takdir ediyoruz. Gipta ile bakiyoruz. Gururla doluyor gozlerimiz. İyiki ne buradayiz, bu forumdayiz diyoruz.

Hatta eminim ki kimi uyeler foruma uye olmaklan beraber boyle gogusleri kabarik olmuslardir da.

ziyaretcilere reklam gosteriyorsunuz. Uyelerinize reklamsiz gorunum sagliyorsunuz. Sorulan absurd sorulara da boyle adam akilli cevaplar yetistiyorsunuz. Yani tesekkur ediyorum ben sahsim ve izleyenler adina :)

Lakin bir sorun var. Su pop-up pencereleri. Siteye giriyorsun boyle sag tarafta tak tak tak aciliyorlar. Bir de dusunun uzun bir sure girmeseniz ne oluyor. Artik o sag taraf oyle bir akiyor ki asagiya kadar. Teyallam tut tutabilirsen.

Simdi sualime geliyorum. Bunu engellemek mumkun mu? Pop-up gormek istemesem goremeyebilir miyim? Bir tercih bir secenek var mi?

Sozlerimin sonunda herkese selam eder kucuklerin gozlerinden buyuklerin ellerinden operim. Beni habersiz, kor kuyularda merdivensiz, denizler ortasinda yelkensiz birakmayin. Kestane kebap acele cevap.

Sevecenliklerim ve pop-up karsitliklarimla.

Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.

Temmuz 17, 2011, 11:52:29 öö
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Evet geldik bir diger pop-up mevzuuna.

Pop-uplari toptan kapatmak icin pit pit cikan pencelerin en altina bir carpi isarati koyulmus. Farkindayim. Aam bazen carpiya ulasmak cok sinir bozucu olabiliyor.

Eger pop-uptan kurtulus yoksa carpi isareti ilk once ve en ustte cikabilir mi? Tiklariz carcabuk.

Kestane kebap acele cevap

Temmuz 17, 2011, 12:19:45 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Zagzagel,

Konu ile ilgili calismalar yapilmaktadir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 17, 2011, 01:32:24 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İlginiz icin tesekkur ederim. Cevap hiziniza hayranim.

Pop-upliklarimla.

Temmuz 17, 2011, 08:17:10 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Zagzagel ,çok hoşsun bir an hacamat yazıyor sanmıstım:))sayende kulaklarını çınlattım.
sitemizde kestane servisi malesef yok..hizmet seridir gordugunuz gibi..
site yeni yapılandıgı halde baya hızlı toparlandı degilmi? eh ufak tefek sorunlarıda biz ilettikce hallediyorlar..
yaramazlık yapmayalım degilmi:)))

Temmuz 17, 2011, 10:14:45 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

toparlandi daha da hizlanir da su sagdaki siyah pencereler olmayaydi çarpiyorsun yine gitmiyorlar. yalniz cok kirildim hashamat falan :) allasen nerem benziyor benim onunla. ben yakisikli bir gencim bir kere :)

Temmuz 17, 2011, 10:59:57 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

google chrome kullanıyorum.. öyle bir sorunla karşılaşmıyorum.. tavsiye ederim ;)
bana tek taraflı adaletinizden sakın bahsetmeyin.. adalet kirli atlet..!!