Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?  (Okunma sayısı 12063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 30, 2007, 06:56:35 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Ben site reklamı yapmam  kardeşim
Bu siteyede yakışmaz ayrıca bir bir grubun yazısıdır!
Ayrıca neye ve kime göre komik aydınlatırsanız sevinirim...
Kaynak gostermek reklam yapmak degildir sevgili arkadasim.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Mayıs 30, 2007, 07:00:55 ös
Yanıtla #11
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Ve en önemlisi bu ülkenin yüzde 30 u AKP yi seçti yani onun ideolojisini seçti o yüzden yüzde 30 a saygılı olucaksın.

O zaman olmadi be Alaaddin arkadasim. Bu demektir ki %70 istemiyor ;) Diyeceksin ki secim kanunu, o zaman orada duracaksin. Demekki secim kanununda bir alengir var. Ama senin mantiginla (%30 ornegi) gidersek bu kisilerin istedigini yapamiyor olmasi lazim degilmi :)

Ayrica AKP'yi savunman gereksiz. Gunumuzde malesef partiler baskanlarinin oyun alani olmus vaziyette. Sak sakcilar cok oldugu surece bu degismez.

Din harici AKP konusuna gelince...  Adamlar gayet guzel calisiyorlar. Cogu gelmis hukumetten daha iyi calisiyor ve is yapiyorlar.
Simdi birileri ulkeyi satiyor filan diyecek. O da dogrudur.

Mayıs 30, 2007, 11:55:16 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İlginize teşekkürler!
Sen heralde o ailenin içindesin. Karısına sahip çıkamıyor he ? Erdoğanında savunduğum yok AKP yi savunuyorum.
Yazının tamamını gene okumamışsın sevgili arkadaşımBenim düşüncem (söylemek istemiyodum ama sen zorladın)
%80  turancıyım%20 Hilalciyim
Bu yazıyı aktardım çünkü gelecek olan tepkileri açıkcası merak ettim...
Ayrıca sevgili kardeşim  Erdoğan'ı savunmak demek AKP'Cİ OLMAK DEMEKLE AYNI!!!!!!
SON DEFA YAZICAM  AKP'yi hiç sevmedim, sevmicemde hatta nefret ediyorum
İtirazı olan varsa olabilir medenice tartışırız ama kimseye emir vermeye kalkma!!!!!
(Aklında bulunsun ilerde lazım olur hele askerliğini bahriyeli yaparsan  karşılaşırsak sevinirim)

saygılarımla
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 31, 2007, 01:43:36 öö
Yanıtla #13

Burdaki herkesin farklı görüşü farklı ideolojisi vs. olabilir güzel olan tatlı bir sohbet edası ile en zıt fikirleri dahi paylaşabilmektir bu sebepten bu site üyeleri ile fikir paylaşmayı seviyorum. Fikirler bazen değişebilir Doğru - Yanlış görecelidir. Ancak insanlarla kırmadan kırılmadan konuşmak ve samimi yanıtlar okumak güzel geliyor.

Saygılarımla.

Mayıs 31, 2007, 02:12:38 öö
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

SN. Fraternis   ilginize teşekkürler
Elbette nasıl ki dünyada birden fazla renk varsa bir yerde birden fazlada düşünce elbette doğal karşılanmalı...
Ama kimseye emir vermeden, kimseyi rencide etmemek şartıyla...

SAYGILARIMLA
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 31, 2007, 02:38:52 öö
Yanıtla #15

Size katılıyorum zaten arkadaşlarımız bu mesajlarımızı görünce tatlı sohbet ve güzel bilgilerini bizlerden esirgemezler.

Mayıs 31, 2007, 03:51:03 öö
Yanıtla #16
  • Orta Dereceli Uye
  • **

DAHA FAZLA YORUM BEKLİYORUM...

Mayıs 31, 2007, 04:47:49 ös
Yanıtla #17
  • Uzman Uye

Yüzde 70 istemiyor. Ama en çok oy verilen parti oydu. O parti başa geldi. Bunu açarsak senin partin yüade kaç oy aldı. Hadi olsun olsun yüzde 10 olsun. Senin açından bakarsakta senin partini yüzde 90 istemiyor değil mi ?
''Kızıl elmada buluşalım''

Mayıs 31, 2007, 05:17:46 ös
Yanıtla #18
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Yüzde 70 istemiyor. Ama en çok oy verilen parti oydu. O parti başa geldi. Bunu açarsak senin partin yüade kaç oy aldı. Hadi olsun olsun yüzde 10 olsun. Senin açından bakarsakta senin partini yüzde 90 istemiyor değil mi ?
Benim partim derken? Bak iste ulkemizin sorunu bu... Hic birsey rasyonel olarak tartisilamiyor. Hemen senin benim olayina giriliyor, ve kendi soyledigin mantiga karsi birsey soyledinmi "MBana ne, bana ne seninki de oyle" tartismasi yapiliyor.

Ben baska bir partiden veya onlarin aldigi oylardan bahsetmedim. Sadece %30 oy almis TURKIYE BUNU ISTIYOR mantiginin yanlis oldugunu gostermek istedim. Hersey rakamlara bakmaz,  Anlayana...

Dip not: Evet %10 oy almis bir parti icin ayni mantikla ulkenin %90 i ayni cizgide degil diyebiliriz.

Mayıs 31, 2007, 05:54:19 ös
Yanıtla #19
  • Uzman Uye

Kendi yorumunu kendin çürüttün bana bir şey kalmadı.
''Kızıl elmada buluşalım''