Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: isim  (Okunma sayısı 7068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 17, 2011, 03:29:09 öö
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu forum anlayışıyla mütevaziliğiyle güzel. Sevgili smyrnali beni politik nedenler yüzünden pek sevmesede bence yukarıda çok güzel yazmış. Kendisine hak veriyor sevgilerimi iletiyorum.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Temmuz 17, 2011, 12:34:56 ös
Yanıtla #11
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tesekur ederim..papoose,sevgiden daha guzel ne var ? suretlerimiz maskelerimiz,o maskelerin icinde saklı olan sevgiyi biliyorum..dile getirmeyide de seviyorum.
 Gunumuzda insanlarımız oyle olmuski kızgınlıklarla hakaret etmek,hatta kufur etmek  cok sıradan olmus, seni seviyorum diyebilmek icin 40 takla atıyor ic dunyasında ,nasıl dile getirebilirim ,tepkisi ne olur vs..
küfür ayıp olmaktan cıkmıs sıradanlasmıs...sevgiyi dile getirmek zorlasmış...sevginin altında hep bir seyler aranır olmuş,(menfaat,kosullar,cinselik vs )
Kimin ne düşünecegini umursamadan gozlerine bakarak SENİ SEVİYORUM .demek cesaret olmus..

SEVİYORUM......HEPİNİZİ SEVİYORUM.....sevgiyle olunnn:))

Temmuz 17, 2011, 12:54:09 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Aslicim ah.ahh ...
politik nedenlermiş,siyasetmis,fikir ayrılıkları vsvs bir sürü nedenler insanları birbirinden farklı kılabilir ,yaratımın zenginligi ,insanın gelişimi ,degişimi rengi bunlar ..olanı oldugunca kabul etmezsek sadece kendmizi dışlarız,dışladım sandıklarımızdan ayrı düşeriz. İN_SAN...sanılarımızla oynuyoruz...
seni oldugunca seviyorum ,sevmiyorum sanısı birazcık sana yuklenmemden kaynaklı bunuda biliyorum.
Burada ayni bina icinde olsakta herbirimizim bulundugu kat,cephe farklı,hepimiz pencereden dısarıya bakıyoruz hepimizin manzarası farklı ,herbirimiz gördugumuzu anlatıyor ,herbirmizin gordugu onun gercegi, birazcık bunun kavgasını yapıyoruz ....aslında manzarının tamamını goren yok....terasta her yere hakim noktaya cıkıp baktıgında herkesin gerceginin pazılın parcaları oldugunu  fark edecegiz.
Hepimiz  butunun parcalarıyız seni sevmezsem en basta kendimi sevemem.seninle didikleşmeyi seviyorum, senin pencerendeki manzarnın ayrıntısına bak diyorum, bazen benim penceremdende bakman icin arada seni kızdırıyorum :)) eee birazcık cadılıgım var itiraf edeyim :)))
sevgilerle

Temmuz 17, 2011, 09:47:53 ös
Yanıtla #13
  • Aktif Uye

yanlış anlaşıldım sanırım; ben fıkraya'' çok komik'' dedim. Sayın smyrnali ye herangi bir lafım olmaz. Bende övgülere katılıyorum.
Saygılarımla

Temmuz 18, 2011, 01:15:05 öö
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Alınmadım,sevgili hacamat rahat ol.. senide seviyorumm:)))

Temmuz 18, 2011, 02:06:41 öö
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

senide seviyorumm:)))

Seni bile seviyoruz... denmeliydi...
Galiba kalbim çok kötü benim.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Temmuz 18, 2011, 02:24:07 öö
Yanıtla #16
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hacamatı seviyorum,kendini ifade edişi farklı olabilir ,kimilerine rahatsızlık verebilir arada sırada ısarcı olabiliyor,birazcık ben bilirimleri olabiliyor ,en azından acık ve samimi...biraz uyum sorunu var ,zamanla onuda halleder.
bile ilede olsa sevmeyi denemek ögrenmek gerekli ,yüregi sevgi temizler ve büyütür..yücelmek sevgiyle başlıyor sanırım :))
belki birileride bizi   bile ..ile sevmiye calısıyor olabilir..:)))

Temmuz 18, 2011, 10:55:28 öö
Yanıtla #17

senide seviyorumm:)))

Seni bile seviyoruz... denmeliydi...
Galiba kalbim çok kötü benim.

"Seni de", ayrı yazılması gerekirken hataen birleşik yazılmış. Hızlı yazmak isterken olur bunlar, kaçar klavyeden bazen :)

Ayrı yazıldığı zaman "dahi" anlamı alır, ki bu zaten "bile" demek olur :)

Bilginize Sn. Aslı :)
Bir kavramın tarihini bilmediğiniz sürece
Kavramın kendisini idrak edemezsiniz

Temmuz 18, 2011, 01:04:26 ös
Yanıtla #18
  • Aktif Uye

Ben Sayın Mustafa Kemali de seviyorum mesela :) bile bile :)

Endum dere duzina
Aşlamayi aşladum
Sevdaluk eyi şeydur
Ben da yeni başladum
Saygılarımla

Temmuz 18, 2011, 01:56:51 ös
Yanıtla #19
  • Orta Dereceli Uye
  • **

simirnalıca  lugatında senide bırleşik yazılır ,dahı etmeyı icerde tutmak ,sarmak anlamında ...
hanı eh ıştelerle olursa... seni de olur ...
benım lugatım bence,bencıle yürgimce...  garıbım TDKmu bundan habersız:)))
sevgılerrrr..