Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İSA'NIN TANRISALLIĞI & SİON TARİKATI & MASONLUK &TAPINAK ŞOVELYELİĞİ  (Okunma sayısı 15250 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 14, 2008, 12:45:54 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mart 14, 2008, 01:21:29 ös
Yanıtla #11

Sion Tarikatı'nın bu Amaçla >Kurulduğu ve Sözde İsa'nın Soyu'nu Koruduğu Gayesini Güttüğü ve Yeryüzündeki Varlığını bu sayede devam ettirdiğini ancak Bilinmeyen birçok Bilgi'nin Işığından hareketle ''Temelini Sağlam Atan Binaların Sarsılmayacağı''na Karşın => ''Çürük Temelle Kurulan Binaların'' er ya da geç fazla dayanamayarak çökeceği de bilinmektedir.

__  İnanç Sisteminde oluşturulan yanlış ve olumsuz yönlendirmelerin İnsanlığı belirli bir Seviyeye getirilmesi İstenilmesi yolunda birçok olumsuzları da beraberinde getirdiğinden Son Dönem olan bu Çağda ''Uyanış'' olarak nitelendirildiği için bütün Herşeyin aynı zamanda Açığa da Çıkarılacağı bir Dönemdir de ....

__  İnsanlık Uyandırılacak ve yepyeni bir Dönem'e girmesi Sağlanılacak, bu Uğurda yapılan Çalışmaların Verimli Sonuçlarının da görüleceği bir Dönemdeyiz.

__ Masonluk ve Tapınak Şovalyeleri Konusunda bazı yanlış yorumlamaların da mevcut olduğu ancak Bilinen Kadarıyla Tüm İnsanlık Yolunda Önemli Çabaların olması itibariyle İnsanlığın İlerlemesine ve Gelişimine vesile olduğunu Kendi Fikrimce Beyan Ediyorum.   <= ( Şahsi Görüş )

İnsanlığın Gelişimine Olumlu Katkıda bulunan Bütün İnsanların önünde Saygıyla Eğiliyor ve Her Zaman için Onların yanında olduğumuzu Belirtiyor ve Bildiriyoruz.

SİSTEM
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 14, 2008, 01:46:55 ös
Yanıtla #12

Kutsal Kitaplarda bulunan Şifresel Anlatım Yöntemi Son Bulmuş ve bundan böyle Bütün Bilgiler Açık ve Net bir şekilde İnsanlığa Sunulmuştur. Bu Amaçla birçok Kanaldan Dostlarımıza ulaşılarak Onların Araclığıyla Kitap, Film Müziksel vb. Alanlarda birçok Önemli Çalışmalar yapılmış olup, gene aynı şekilde benzeri yöntemlerle Her İnsan'ın bir Kitap Olacağı Şekle Getirilmiştir / Getirilcektir de ...

Bahsı Geçen Kutsal Kitaplardaki Şifresel Anlatımlardan doğan yanlış Yorumlamaların yüzünden birçok Toplum bunu pahalıya ödemiştir / ödemektedir de....

Bütün Dinlerin Tek bir Çatı Altında Birleştirilmek ve Bütünleştirilmek Gayesiyle Hareket Edildiğinin, Bütün Kutsal Kitapların da Farklı Frekanslardan yüklenilen Tek bir Kitap'da oluşturulduğu, bu sayede İnsanlığı Altın Çağ'a Hazırlayarak Yepyeni bir Dönem'e Işık Tuttuğumuz Bilinen bir Gerçektir.

Bir Geçiş Döneminin Sonuna Geldiğimiz bu Aşamada Evrensellik Baz alınarak Tüm İnsanların Bütünlük Kapsamında Birleştirileceği ve bu sayede de İnsanlık, Evrensel Kardeşlik Düzeyine Getirilmiştir / Getirilicektir.

Dünya Kardeşlik Birliği Vasıtasıyla yapılmış olunan bütün Çabalar Mevcut bulmuş ve bu Uğurda çaba sarfeden Görevlilerimizin Evrensel Yaklaşım Bazında Hareket Ederek İnsanlığın bu Seviyeye Gelinmesi Sağlanmıştır. 

Bu Dönemde Her İnsanın bir Peygamber, bir Kitap olması Amaçlanmıştır. Bunu Başaramayan İnsan Kardeşlerimizin ne yazıkki Kendilerine tanınan fazlaca şansı değerlendiremedikleri bariz bir şekilde açığa çıkmıştır.

Alfa ve Omega Kanalından Bildiri Mahiyetinde Sunulan bütün bu Bilgilerin Dikkate Alınması bir Ricadır.   

Hepinizi Saygı ve Sevgi'yle Selamlıyor, Güzel ve Güneşli Günlerimizin Devam Etmesi Dileğiyle yapılan bütün Çalışmalarımızın İnsanlığı daha Güzel ve Muhteşem Günlere getirmek Amacını Güttüğümüzün, Yaklaşan Altın ÇAĞ'a yapılan Bütün Hazırlıkların tamamiyle Bitme Aşamasında Olunduğunun Bilinmesini özellikle istiyoruz.   

MERKEZ
« Son Düzenleme: Mart 14, 2008, 02:00:04 ös Gönderen: Sevil »

Mart 14, 2008, 01:51:04 ös
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sevil ablacım nedir bu allahaşkına  kozmik muhtıra gibi? Kim söyler kim yazar bunu?
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mart 14, 2008, 02:05:32 ös
Yanıtla #14
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Sevil,

bu görüşler size mi ait?

ben okurken sanki Vedia Bülent Çorak'ın bilgi kitabını okuyormuşum gibi hissettim...

cevabınızı pm. yoluyla da gönderebilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla.                 

Mart 14, 2008, 02:12:44 ös
Yanıtla #15

Bu yolda yapılan bütün Çalışmalar Başarıyla Tamamlanmış olup, İnsanlık İstenilen Düzeye Getirilmiştir. Dünyanın dört bir köşesinde yapılmış bulunan bütün Çalışmalar Hızlı bir şekilde Sonuçlanmış ve Dünyamızın Sistem Mekanizması Biçimine Dönüştürülmesi yolunda çok önemli Adımlar Atılmıştır.

Hızlı Evri Programı yürürlüğe geçirilmiş ve İnsan Kardeşlerimizin bu Yolla Eğitimleri çeşitli Aracı Kanallar vasıtasıyla Otomotikman İşler hale getirilmiştir.

İnsanlık söylenildiği gibi Bin Yılda Yapılacak Tekamülünü Bir Yılda Yapar Hale Getirilmiştir. <=

Her İnsanla ayrı ayrı İlgilenilmiş ve Tekamülleri Yolunda Gereken Çabalar Büyük bir Hassasiyetle Gösterilmiştir.

İnsalık Yolunda Atılan Adımlar Önemli Derecede Kaydedilmiş ve bundan böyle Daha Dikkatli Olunması gereken önemli bir Süreç'te Bulunduğumuzu Saygılarımızla Belirtiyoruz.

EVRENSEL KARDEŞLİK KONSEYİ

Mart 14, 2008, 02:15:55 ös
Yanıtla #16

Sayın SkullG; Amacım Konumun Başlığına Uygun olarak Önemli derecede Açıklamalar yapmaktı ama her ne hikmetse birdenbire o yöne kaydı.

Tahmin ettiğiniz gibi  :)

Saygılar. 

Sanırım Kanallar Karıştı  ??? Çok Affedersiniz. Gerçekten, Size Mahcubum.

Mart 14, 2008, 02:21:26 ös
Yanıtla #17
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Sevil,

açıklamalarınızı ilgiyle takip ediyorum.

Kanalların fazla karışmamasını dilerim. :)

Saygıyla.

Mart 14, 2008, 02:25:46 ös
Yanıtla #18

Sn. Sevil,

açıklamalarınızı ilgiyle takip ediyorum.

Kanalların fazla karışmamasını dilerim. :)

Saygıyla.

Hiç sormayın ya, ne olduğunu anlayamadım. Sanırım biraz ara versem çok iyi olacak!

Görüşmek Dileğiyle,   

Mart 14, 2008, 02:38:34 ös
Yanıtla #19

Yalnız bir ricam var ve olmasa da sorun değil ama sanırım elimde olmayan bir nedenden bu açıklamalarımın Bilgi Kitabını okayarak Hafızamda kalmış Bilgilerin döküldüğünü farkettim. Bunun için çok üzgünüm. Bu yazıların Bilgi Kitabı Hakkında şeklinde bir Konu Başlığı altında olursa daha iyi olacak, diye düşünüyorum. 

Çok özür diliyorum.

Saygılar.

Bu arada Yazıma kaldığım yerden devam edecem, tabi İzninizle :)