Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kullanıcı isimleri ve anlamları  (Okunma sayısı 59412 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 25, 2010, 12:17:32 ös
Yanıtla #40
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn master_mason_cleveland
eğer mason olarak forumda ğyeyseniz bunu sembollerle kullanıcı adınızın üstünde belirtilmesi gerekmezmi. yanlış anlamayın mason olmadığınızı düşündüğümden dolayı belirtmedim.
saygılarımla,

Kasım 25, 2010, 04:11:42 ös
Yanıtla #41
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Karahan  rumuzu soy ismimim ilk 4 harfi ile büyük oğlumun isminin ha ekinden oluşturdum birde tarihteki ilk türk devletini olmasıda diğer nedeni
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 25, 2010, 05:47:54 ös
Yanıtla #42
  • Ziyaretçi

Karahan  rumuzu soy ismimim ilk 4 harfi ile büyük oğlumun isminin ha ekinden oluşturdum birde tarihteki ilk türk devletini olmasıda diğer nedeni

Sn. karahan,

'İslamiyeti kabul eden ilk Türk devleti' demek istediniz sanırım? Çünkü Karahanlılar'dan önce bir sürü Türk devleti olmuştur.

Saygılarımla.

Kasım 25, 2010, 06:22:37 ös
Yanıtla #43
  • Skoç Riti Masonu
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sn. lucifer,

Ben de sizinle ayni fikirdeyim fakat acikcasi uzun uzun denememe ragmen nasil o sembolu koyacagimi beceremedigimden oturu ben de display picture imi gonye ve pergel olarak belirledim. Eger ki siz nasil yapabilecegimi bana anlatabilirseniz cok memnun olurum.

Sevgi ve saygilarimla
Behold! How good and how pleasant it is for brethren to dwell together in unity.

Kasım 25, 2010, 06:24:30 ös
Yanıtla #44
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn. karahan,

KESİNLİKLE EVET
'İslamiyeti kabul eden ilk Türk devleti' demek istediniz sanırım? Çünkü Karahanlılar'dan önce bir sürü Türk devleti olmuştur.

Saygılarımla.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 27, 2010, 03:26:09 ös
Yanıtla #45
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İng. Texaslı

Neden aldığıma gelince, olur da bir gün bağımsızlığına kavuşursa diye... ;)

"We've been our own country before, and we can do it again.
A tribute to the world's greatest state..."

http://www.facebook.com/group.php?gid=2234921920

GOD o günleri hepimize göstersin. Amin. :)

Çöl Bilgesi

Kasım 27, 2010, 11:55:30 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Saygıdeğer arkadaşlar benim kullanıcı adım Escalation savaşmak ve de yükselmek demek, hoşuma giden tarafı ise insanın yükselmesi için önce gerçeklere dayanan bilimsel materyalist bir vizyonu olmalı, sonra etik bir misyonu daha olmalı ve bu misyonlar bana sosyal statülerini yükseltmek için ve ganimet savaşları yapmış pragmatist özgürlükçü materyalist şovelyeleri anımsatıyor o nedenle bu kullanıcı adını seçtim, ayrıca güçlü ve eski bir imparatorluk olan Roma imparatorluğundan gelmiş bir isim escalazione kelimesinden ingilizce ve diğer dillere geçmiş bir terim, çok eskide bir tarihi var ancak artık latin neslinin akıllı savaşçı olduğunu söylemek mümkün değil, savaşsalar bile ahmakça ve de kendilerini yükselmicek faydasız geçici kazanç sağlayan aldatıcı şeyler için savaşmaktalar. Geçici kazanç sağlayan aldatıcı şeyleride isterseniz başka başlık altında da felsefe bölümünde de tartışabiliriz.
« Son Düzenleme: Kasım 28, 2010, 12:13:13 öö Gönderen: Escalation »

Kasım 28, 2010, 01:44:03 öö
Yanıtla #47
  • Ziyaretçi

Baron-Eski caglarda bilinmekle beraber bir soyluluk unvanidir.Ingilterede zengin ailelerin kullandigi soyluluk mertebesidir.Anlam derinligi bakimindan ise guc ve itibar sahibi kisilere verilen isimdir...Ayrica cevremde Baron olarak hitap edilirim.

Kasım 28, 2010, 02:06:10 öö
Yanıtla #48
  • Ziyaretçi

Santiago Calatrava, 1951 doğumlu İspanyol mimar, inşaat mühendisi, heykeltraş ve ressamdır. Bazı çevrelerce günümüz Mimar Sinan'ı olarak kabul edilmektedir.

Aralık 01, 2010, 10:40:07 ös
Yanıtla #49
  • Ziyaretçi

Nick isimleri ile ilgili yorumları okudum. Hayatım boyunca beni etkileyen çok şey oldu. Roman kahramanları, sanatçılar, aşık olduklarım.
Ancak hiçbiri beni İSTANBUL kadar etkilemedi. Dünyada yaşamak istediğim tek şehir.
Adım Hakan, İstanbul hayranıyım, Ankara'lıyım.
Dolayısıyla;
hakan_34_06