Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: References and Links (Referanslar ve Linkler)  (Okunma sayısı 4406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 27, 2006, 08:56:30 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

« Son Düzenleme: Haziran 25, 2007, 03:38:12 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 04, 2006, 09:27:36 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

May I suggest www.masonicinfo.com ?
They have explanations to most common attacks on freemasonry, and they debunk most of the antis' theories by facts.

Aralık 05, 2006, 09:44:02 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

I agree thas a good website. They have made big researches to make those articles. Successfully done.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 22, 2007, 04:35:14 ös
Yanıtla #3
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Sanırım http://www.hermetics.org adresi de kaynak arayan arkadaşlar için oldukça etkin bir kaynak oluşturacaktır.

Keza bu site de Sayın Mason' un açıklamalarında kullandığı kaynaklar ile benzer kaynakları kullanıyor.
Tempus fugit...

Eylül 01, 2007, 02:01:23 ös
Yanıtla #4

Bir güzel söz söyleme sanati varsa;birde güzel dinleme ve anlama sanati vardir..