Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598920 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 12, 2008, 12:54:38 ös
Yanıtla #110
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Merhaba.. Ayrıntılı bilgi almak ve tanısmak istiyorum..

*CheAgRi
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 12, 2008, 03:52:23 ös
Yanıtla #111
  • Ziyaretçi

Sn. SublimePrince, bu fotoğrafın gerçek olduğuna inanamıyorum... :) Hangi akla hizmet arkalı önlü vesikalık çektirilirki? :) Acaba kel olmadığını mı kanıtlamak istiyorki? :)
Sevgili Blossom, bir cok devlet dairesinde cesitli evrakin arkali onlu kopyasi istenir. Bu da arada kaynamis olacak :)

Ocak 12, 2008, 11:06:16 ös
Yanıtla #112
  • Ziyaretçi

Sn. SublimePrince, bu fotoğrafın gerçek olduğuna inanamıyorum... :) Hangi akla hizmet arkalı önlü vesikalık çektirilirki? :) Acaba kel olmadığını mı kanıtlamak istiyorki? :)
Sevgili Blossom, bir cok devlet dairesinde cesitli evrakin arkali onlu kopyasi istenir. Bu da arada kaynamis olacak :)
Sevgili SublimePrince, öyle birşey olabilir belkide :) Yada bence kel olmadığının kanıtını yapmaya çalışıyor da olabilir bu şahıs :) Acaba ensem kalındır gibi manidar bir mesaj içeriyor da olabilir mi? :D

Ocak 12, 2008, 11:06:29 ös
Yanıtla #113
  • Ziyaretçi

Merhaba.. Ayrıntılı bilgi almak ve tanısmak istiyorum..

*CheAgRi

Sn. MASON, kendini ayrıcalıklı mı görmüş bu vatandaş? :) Tüm ritüellerinizi anlatsaydınız keşke, çok meraklı bir zatı muhterem :)

Ocak 21, 2008, 05:20:11 öö
Yanıtla #114
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Isim: sanane lan kopek [Email adresi]

Elbet bu halk uyanacak ve dinine bayrağına ve vatanına eskisi gibi sahip 
çıkacaktır..
Siz yahudi köpekleri ülkemizden kovacağız.........
Defolun .....
           Şehitler ölmez Vatan Bölünmez

[Kisiye Tarafimdan Davetiye Yollanmistir.]
« Son Düzenleme: Ocak 21, 2008, 10:58:31 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 21, 2008, 03:10:31 ös
Yanıtla #115
  • Seyirci
  • Aktif Uye

çıkacaktır..
Defolun .....

Acaba bu adama neden davetiye gönderildi gelsin forumda da küfür etsin aa bakın bizim muhaliflerimiz ne haldeler küfür ederek işin içinden çıkmaya çalışan seviyesiz tipler bakın sizde görün demek içinmi?Yok önyargılarını kıracağız ondan falanmı diyeceksiniz bu adamın önyargıları falan kırılacak gibi değil ya neyse...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ocak 21, 2008, 03:27:00 ös
Yanıtla #116
  • Ziyaretçi

Bu forumda sadece Mason muhalifleri ve Masonlar mı var Sn. LuckyEye2? Antimasonlar yok mu? Ya da sadece Masonik öğretiye ilgisi olanlar? Ve sonuçta, bu şahsın Masonluk hakkında pekte bilgili olmadığı aşikardır. Sn. MASON bilgi edinmesi adına bu zatı muhtereme davetiye yollamış olamaz mı Sn. LuckyEye2? (Sizin adınıza konuşmak değildi niyetim Sn. MASON, sadece fikir yürütmek istedim)
Saygılarımla,

Ocak 21, 2008, 03:31:02 ös
Yanıtla #117
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bu forumda sadece Mason muhalifleri ve Masonlar mı var Sn. LuckyEye2? Antimasonlar yok mu? Ya da sadece Masonik öğretiye ilgisi olanlar? Ve sonuçta, bu şahsın Masonluk hakkında pekte bilgili olmadığı aşikardır. Sn. MASON bilgi edinmesi adına bu zatı muhtereme davetiye yollamış olamaz mı Sn. LuckyEye2? (Sizin adınıza konuşmak değildi niyetim Sn. MASON, sadece fikir yürütmek istedim)
Saygılarımla,

Zat-ı muhterem öylemi seçtiği cümlelerden muhterem olduğu anlaşılıyor antimason demek mason muhailifi demektir Sn. Blossom ayrıca şahsın bilgiye çok da açık bir tip olduğunu sanmıyorum.Köpekler falan herşeyin bir hududu vardır değil mi?
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ocak 21, 2008, 04:53:19 ös
Yanıtla #118
  • Ziyaretçi

Yanlış yazmışım, hızlı bir şekilde cevap verip işime dönmek istediğimden ötürüdür. Bu bağlamda herkesten özür dilerim... Siz benim demek istediğimi zaten anlamışsınız Sn. LuckyEye2. Zatı muhterem kelimesini tüm erkekler için kullanırım ayrıca, insanlara olan saygımdan ötürü. Kişi, hoş olmayan kelimeler seçmiş olsa da insan insandır benim için. Bu kişiye saygı duyup duymayacağım da bana kalsın isterseniz.
Bilgiye açık olup olmadığını yine o kişi bilir. Yorum yapma gereği görmüyorum. Sn. MASON' un da mutlaka bir bildiği vardır...
Saygılarımla,

Ocak 21, 2008, 07:57:18 ös
Yanıtla #119
  • Seyirci
  • Aktif Uye

çıkacaktır..
Defolun .....

Hosgoru bır anahtardır...O her kapıyı acar...Kımse kımsenın derın dımagında ne besledıgını bılemez ama hosgoru ve sabır bu dımagları acıga cıkaran ıkı anahtardır...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..