Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Albert Pike & Lucifer Doktorini  (Okunma sayısı 8828 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 08, 2018, 10:32:18 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Saygıdeğer Mut,Sizin görmüş olduğunuz hayali kavramlar bana saçma geliyor...Sanki uydurmaca ilgi cekmek için kafadan üretme gibi.. Kırılmayan ama gözlemlerim... Saygılarımla.

Bende sizin yaşamış olduğunuz şuanki dünyayı saçma ve hayali buluyorum.Yaşam burda mı yoksa cennette mi?
Hakikate inanıyorsan tesadüflere inanmayı bırak gerçekleri   G<ör

Haziran 08, 2018, 10:32:35 ös
Yanıtla #11

Kendinizden eminseniz silmeyin.Ama herkes size inanmak zorunda değil.Burasi bir form.Burada kaynağa dayalı paylaşımlar daha mantıklı gelir... Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Haziran 08, 2018, 10:34:57 ös
Yanıtla #12

Ben her tür kaynağı sorguluyorum.Dini kaynaklar,masonik kaynaklar vs.Ama siz ilgi cekmek için kendinizi tatmin etmek icin, üstünlük kurmak için paylaşım yapıyorsunuz.Kime neye kendinizi ispat etmeye cabaliyorsunuz.?
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Haziran 08, 2018, 10:38:20 ös
Yanıtla #13

Başlıkla ilgili bilginiz kaynaklara dayali varsa paylaşın?Yoksa başlığımi işgal edemezsiniz?Burasi başıboş bir form değil! Saygıdeğer @MASON rica ediyorum....Paylaşımın iyice civanadan çıktı... Saygılarımla.

Haziran 08, 2018, 10:39:26 ös
Yanıtla #14

Sayın Mut korkudan paylaşımlarınizi silmeyin.!Biraz kendinize güvenin!

Haziran 08, 2018, 10:41:53 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ben her tür kaynağı sorguluyorum.Dini kaynaklar,masonik kaynaklar vs.Ama siz ilgi cekmek için kendinizi tatmin etmek icin, üstünlük kurmak için paylaşım yapıyorsunuz.Kime neye kendinizi ispat etmeye cabaliyorsunuz.?
Kendi mi kimseye ıspat etmeye çalışmıyorum.Sadece lucifer doktrini diye başlık açmışsınız.Bende geçmişte yaşadığım birşeyi yazdım.Konu çarpıtıldı diyorsunuz ya sizde benim açtığım bir konuyu çarpıtmıştınız ama ben sizin gibi tepki vermedim farkındaysanız.Bende sizin gibi sinirlensem sabaha kadar sizinle üstünlük kurmaya çalışırız buna gerek var mı?

Haziran 08, 2018, 10:42:17 ös
Yanıtla #16

Sayın Mut,silerek amacımız benimi suçlu yada hatalı bırakmak.Lutfen rica ediyorum madem kendinize guvenmeyip yorumları sildiniz.Basligima gereksiz saçma paylaşımlar yapmayın.Saygilarimla.

Haziran 08, 2018, 10:43:38 ös
Yanıtla #17
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Mut korkudan paylaşımlarınizi silmeyin.!Biraz kendinize güvenin!
Kkorkmuyorum ki sizinle oynuyorum sadece.Kışkırtmak için söylemedim sinirlenmeyin lütfen...

Haziran 08, 2018, 10:48:54 ös
Yanıtla #18
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Mut,silerek amacımız benimi suçlu yada hatalı bırakmak.Lutfen rica ediyorum madem kendinize guvenmeyip yorumları sildiniz.Basligima gereksiz saçma paylaşımlar yapmayın.Saygilarimla.
Bende o tür duygular bulamazsınız sizi zor durumda bırakmak gibi bir niyetim yok.Kötü niyetli bir insan değilim dürüst bir insanım ve yalan söyleyemem mayamda yok .İstesemde söyleyemiyorum kimseye oyle bir yapım var.
« Son Düzenleme: Haziran 08, 2018, 10:51:17 ös Gönderen: Mut »

Haziran 08, 2018, 10:49:45 ös
Yanıtla #19
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hazır siz burdayken size bir sorum olcak bayanlar mason olabiliyor mu?